Skocz do zawartości

PlayStation Plus vPS4


Square

Rekomendowane odpowiedzi

A co tam takiego tragicznego w tym Terminatorze?

Bo ja chyba mogę wymienić tylko mały budżet i niedoświadczone studio, bo fabuła świetnie się wpisuje w uniwersum, gameplay jest sztywny ale nie wkurwia.

 

Predator nie jest lepszy od Terminatora i nie wiem czy wiesz ale jest to gra online bez balansu z niewiele lepsza grafiką niż wspomniany Terminator.

Odnośnik do komentarza

Nie znam za bardzo tego uniwersum wiec nie wiem jak pod tym względem wypada gra. Jak ktoś jest bardziej wkręcony w klimat, to może inaczej podejść do tej gry. Mnie kompletnie nie porwała ta fabuła, a gameplay był gwoździem do trumny. Wiedziałem, że to średniak ale chciałem dać grze szansę. Mimo to nie spodziewałem się tego, że aż tak bardzo mi się to nie spodoba. Czasami miałem wrażenie, że to taki (bardzo) ubogi krewny fallouta 3 z czasów x360. Bez większego żalu przestałem grać i ją sprzedałem.

Co do Predatora, to wiem że to podobna liga. Nie spodziewam się fajerwerków.

Odnośnik do komentarza
  • 1 miesiąc temu...

Uprzejmie składam donos, że jedną z trzech gier do VR dostępnych w Plusie na listopad, a mianowicie Persistence, można zaliczyć bez okularów VR, grając na padzie. Pograłem godzinke i gra się bardzo przyjemnie, horror s-f w kosmosie, więc grzechem byłoby nie zaliczyć, nawet napisy PL ma. Od  długiego czasu w Plusie sam szrot jak dla mnie, więc nawet się jaram, horrorkiem nie pogardzę. Info że można grać na padziku wyczytałem na portalu ppe.pl, a podał je user Fajans82. Dziękówa ziomeczku !

  • Plusik 2
Odnośnik do komentarza
20 godzin temu, Ps4Player napisał:

Uprzejmie składam donos, że jedną z trzech gier do VR dostępnych w Plusie na listopad, a mianowicie Persistence, można zaliczyć bez okularów VR, grając na padzie. Pograłem godzinke i gra się bardzo przyjemnie, horror s-f w kosmosie, więc grzechem byłoby nie zaliczyć, nawet napisy PL ma. Od  długiego czasu w Plusie sam szrot jak dla mnie, więc nawet się jaram, horrorkiem nie pogardzę. Info że można grać na padziku wyczytałem na portalu ppe.pl, a podał je user Fajans82. Dziękówa ziomeczku !

W karcie gry w aplikacji była informacja że włączona obsługa gogli i opcjonalnie kamera, a bez kamery to chyba nie pójdzie, dodatkowo na zdjęciu gry nie ma typowego paska z informacją, że PlayStation vr required co mówi samo za siebie ;)

Odnośnik do komentarza
  • 3 tygodnie później...

Pojawiają się teraz promocje na roczny abonament ale ostatnio dają tam sam paździerz, że szkoda mi tych pieniędzy na tą usługę. Za te same pieniądze mam GPU na trzy miesiące. Zaliczam się do niewielkiego grona osób, które kupowały plusa głównie ze względu na dodawane gry, a nie granie online. Jak tak dalej pójdzie, to zostawię ten abonament, bo i tak teraz gram głównie na XSX.

Odnośnik do komentarza
41 minut temu, Elitesse napisał:

Pojawiają się teraz promocje na roczny abonament ale ostatnio dają tam sam paździerz, że szkoda mi tych pieniędzy na tą usługę. Za te same pieniądze mam GPU na trzy miesiące. Zaliczam się do niewielkiego grona osób, które kupowały plusa głównie ze względu na dodawane gry, a nie granie online. Jak tak dalej pójdzie, to zostawię ten abonament, bo i tak teraz gram głównie na XSX.

U Erdogana plus jest za 60 PLN więc się raczej opyla.

  • Plusik 1
Odnośnik do komentarza
Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...