Skocz do zawartości

Dragon Age: Inquisition


Karas

Rekomendowane odpowiedzi

Grę skończyłem na Nightmare jeszcze na PS3 oczywiście przed Wieśkiem 3 i było całkiem nieźle, szczególnie walki ze smokami robiły wrażenie. Ciekawi mnie sprawdzić edycję GOTY dla tych dlc fabularnych, ale po W3 a tym bardziej Divinity które mam obecnie gdzieś w 3/4 skończone to gra może słabo wypaść. 

Odnośnik do komentarza

Najgorsza gra w jaką grałem. Każda postać ma w walce trzy animacje na krzyż, znajdzki na tych mapach to totalna zamuła, a  postacie są takie jakieś nijakie. Jedyna gra której nie ukończyłem i sprzedałem a nie robię tego często bo kolekcjonuję tytuły. EA ładnie musiało posmarować na tytuł "gra roku 2014". Oby tak nie z(pipi)ali ME Andromeda.

  • Minusik 2
Odnośnik do komentarza

Red dobrze prawi, jedynka była naprawdę spoko, ale bioware się pogubiło i mamy efekty w postaci 2 i inkwizycji. Swoją drugą dwójka jak pierwszy raz ograłem wydawała się gorsza niż teraz, gdy ograłem ją chwilę przed premierą inkwizycji. Niestety wstępne informacje mówią, że w nowym Mass Effect ta osławiona EKSPLORACJA KOSMOSU wygląda podobnie do mapek z DA:I :(

Odnośnik do komentarza

DA:I na pewno jest lepsza od fallouta 4 bo ma fabułę. RED olej questy poboczne i czyszczenie mapy skup się na głównej fabule a będziesz się dobrze bawił. To nie xenoblade i nie musisz w ogóle pobocznych śmieci robić. Główna fabuła daje radę nie jest to poziom w3 ale na pewno jest lepsza od f4 czy divinity. Dodatkowo warto zrobić questy poboczne dla kompanów reszte olej. (To te questy w zakładce wewnętrzny krąg )

Edytowane przez blantman
Odnośnik do komentarza

A czy o zwroty akcji czy o historie chodzi? Wg mnie dragon age robi to co powinien w temacie high fantasy. Ja nie znam poza baldurs gate 2 i pillars fabularnie lepszych gier w high fantasy od serii dragon age. Mówię o ostatnich 18 latach bo wcześniej w rpg nie grałem.

 

 

P.s. w3 to fantasy nie w wersji high ala tolkien.

Odnośnik do komentarza

Dla mnie jako tako ten Dragon. 50 h nabiłem ale pod koniec już strasznie mi się dłużyło. Graficznie na PS4 nie było źle no i co najważniejsze ograłem to przed Wiesiem. Jakbym miał w to grać teraz no nie dał bym chyba rady pamiętajàc Wiedźmina.

Fabuł niby jakaś tam była ale nic nie zapadło w pamięci. Takie klasyczne 7/10.

Odnośnik do komentarza

Tylko po co w to grać xd

 

- Cześć ty jesteś heroldem Andrasty, tym co ma uratować świat, zbawić nas przed złem, który ma moc zamykania szczelin, którego wyznajemy i czcimy i jest jedynym wybrańcem wypełniającym niezwykle ważną misję?

- tak, to będę ja...

- świetnie, wieśniaki głodują, przynieś 10 sztuk baraniny.

 

jprdle

  • Plusik 1
Odnośnik do komentarza

czy dotarłeś do twierdzy podniebnej ? czy zrobiłeś quest z hawkiem ? czy zrobiłeś quest poboczny varricka ? Czy dowiedziałeś się kim był blackwell w przeszłości ?  Idź grać w fallouta gdzie idziesz szukać synka i gdzie niewważne co zrobisz i tak końćzy się gra w ten sam sposób :D . W Dragon Age przynajmniej na końcu moje decyzje miały jakiś wydźwięk. W F4 możesz być dziwką wszystkich bo i tak na końcu to znaczenia nie ma. Nie grałem nadal tylko 8 h w f4 ale kolega z pracy skończył i mi opowiedział historię. Sam też był zniesmaczony.

Edytowane przez blantman
  • Plusik 1
Odnośnik do komentarza

Nie dotarłem, bo nie miałem żadnej satysfakcji z gameplayu po 10h. Nie będę grał na siłę przecie, teraz przynajmniej mogę wrócić na treningi zamiast gnić przy konsoli ;)

F4 jeszcze nie mam :( Ale F3 i FNV potrafiłem grać po 8h w jednej sesji, więc jeśli F4 jest przynajmniej nie gorszy od poprzedniczek, to będę happy.

 

 

 

W Dragon Age przynajmniej na końcu moje decyzje miały jakiś wydźwięk. 

 

No, ponoć wpływają na odtworzenie innej narracji w zakończeniu ;f

Edytowane przez _Red_
Odnośnik do komentarza

Red ale kto ci każe zabijać te baranki xD. olać i tyle, robić tylko ciekawe questy poboczne (tak, są takie).

 

nie rozumiem narzekań na tą grę "o (pipi) panie jaka nudna 100h mam i tylko zbieram kwiatki". ja nastukałem 35, kwiatków nie zbierałem i bawiłem się nieźle.

Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...