Skocz do zawartości

The Last of Us


fan ppe

Rekomendowane odpowiedzi

Ktoś chętny na jakąś gierkę tak z rańca? Ja bym zaczął o 7-8, dzisiaj już mi się nie chce grać...

 

Ogólnie to dzisiaj niezłą bekę mieliśmy ze znajomymi, trafiliśmy na jakąś dzieciarnie, max 12 lat najstarszy. Największy dryblas oczywiście latał z łukiem i kozaczył w lobby, że "każdego nuba pojedzie jak chce". Ale jak przyszło co do czego, to dostał ode mnie ostre lańsko w dupsko. Później płakał w lobby, że miałem lagi. :o

 

Boże, widzisz i nie grzmisz...

Odnośnik do komentarza

Jak ktoś chce skończyć podróż łowcy/świetlika ze wszystkimi odblokowanymi pierdołami, to jest dość łatwy sposób, ale wymaga chamskiego grania.

 

Potrzebne jest:

Rzemieślnik 3 i Kolekcjoner 2

Granie w trybie "Ocaleni"

Dać się zabić w 2 pierwszych rundach

Nie dokonywać obaleń oraz egzekucji

 

Latasz tylko po mapie, otwierasz skrzynki (po 2 rundach zaczynasz wyciągać z nich cholernie dużo przedmiotów, ale tylko pod warunkiem, że masz już dwa zgony na koncie) i rozdajesz stworzonie przedmioty gościom z drużyny. Po meczu dostajesz od 5 do nawet 10 tysięcy części. Zacząłem tak grać w 9 tygodniu, a po 12 miałem na koncie 120 ocalałych. I tyle, masz wszystko odblokowane i możesz wracać normalnego grania.

Edytowane przez Pix
  • Minusik 1
Odnośnik do komentarza

Nadal nie mogę ogarnąć, z którą bronią mi się lepiej lata... Snajperka w tej grze to porażka, mogliby dać te trzy kulki w magazynku po apgrejdzie jak jest w singlu. Łuk to chamska broń. Z pół automatem i serio-strzałem mi się świetnie lata i tutaj właśnie się nie mogę zdecydować... Niby pół-automat ma większy zasieg, łatwo kogoś zdjąć z dystansu ale w bliższych starciach serio-strzał lepiej sobie jak dla mnie radzi, jedna seria w banie i delikwent dziękuje. Chociaż bez apgrejdu ta broń jest beznadziejna, a z pół-automatem można coś zrobić. Co do pistoletów to wiadomo - rewolwer all the way, pistolet to jakaś kpina w tym multi. A obrzyn to też chamska broń.

Odnośnik do komentarza

Jak ktoś chce skończyć podróż łowcy/świetlika ze wszystkimi odblokowanymi pierdołami, to jest dość łatwy sposób, ale wymaga chamskiego grania.

 

Potrzebne jest:

Rzemieślnik 3 i Kolekcjoner 2

Granie w trybie "Ocaleni"

Dać się zabić w 2 pierwszych rundach

Nie dokonywać obaleń oraz egzekucji

 

Latasz tylko po mapie, otwierasz skrzynki (po 2 rundach zaczynasz wyciągać z nich cholernie dużo przedmiotów, ale tylko pod warunkiem, że masz już dwa zgony na koncie) i rozdajesz stworzonie przedmioty gościom z drużyny. Po meczu dostajesz od 5 do nawet 10 tysięcy części. Zacząłem tak grać w 9 tygodniu, a po 12 miałem na koncie 120 ocalałych. I tyle, masz wszystko odblokowane i możesz wracać normalnego grania.

 

Jak się rozdaje przedmioty?

Odnośnik do komentarza

OK a czy jak już wybiorę paczkę i będę chciał ją dać partnerowi to pojawi się jakiś znacznik nad jego głową czy jak? Pytam tak na zaś (jeszcze tego rzemieślnika nie mam) bo najbardziej interesuje mnie bezstresowe dotarcie do 12 tyg. Narazie z tych misji, które trzeba wykonać na 100% populacji żeby kontynuować grę, wydaje się markowanie przeciwników co też czynię, ale na wszelki wypadek chciałem wiedzieć jak z tymi paczkami.

Odnośnik do komentarza

OK a czy jak już wybiorę paczkę i będę chciał ją dać partnerowi to pojawi się jakiś znacznik nad jego głową czy jak? Pytam tak na zaś (jeszcze tego rzemieślnika nie mam) bo najbardziej interesuje mnie bezstresowe dotarcie do 12 tyg. Narazie z tych misji, które trzeba wykonać na 100% populacji żeby kontynuować grę, wydaje się markowanie przeciwników co też czynię, ale na wszelki wypadek chciałem wiedzieć jak z tymi paczkami.

Najlepsze na misje z zagrożeniem -100% jest leczenie(nie mylić z ożywianiem). Nie ma szans tego nie zaliczyć w 3 grach. Bierzesz pierwszą pomoc 2 lub 3 i jazda.

Odnośnik do komentarza

Nie wiem czemu jestescie tacy obsrani.

Ja w ogole tych misji nawet nie robie (oprocz 100% zagrozenia).

lol

 

ani razu mi sie licznik nie wyzerowal. A znam kolesi, ktorzy juz 9 raz zaczynaja xDDDDDDDDDDD

(*)

Edytowane przez Jaczes
Odnośnik do komentarza

Jest kilka takich zadan, ze jesli sie ich nie wykona, to najlepszy dowod na to, ze ma sie jakis zespol, albo inny uszczerbek na zdrowiu...

Od 10 tygodnia do konca 3-4 razy jest zagrozenie 100% - tak trudno zostawic na koniec zaznaczanie graczy czy egzekucje lub zabojstwa? To samo wpada... choc czasami ryzykowalem przy wyborze zadania pod zagrozenie 100%, nigdy nie zrobilem zadnego zadania ponizej drugiego progu, wiec wtf?

  • Minusik 2
Odnośnik do komentarza

ja zawsze na 100 % zagrożeń zostawiam sobie inne zadania np. z molotowa, bądź z pol-automatu, czy ożywienia. za pierwszym razem wykonywania zadania liczba zabójstw jest prawie znikoma (3-5), takze bardzo prosto. jesli używacie cały czas tego samego zadania np. zabicia wręcz to z każdym kolejnym zadaniem suma zabójstw zwiększa sie o 30 %, a to znaczy ze w końcowych tyg. wykonanie zadania jest prawie niemożliwe :)

Edytowane przez MEVEK
Odnośnik do komentarza

Ok sprawdziłem dzięki. Faktycznie jest proste i chyba w tych "setkach" będę to wykorzystywał. Narazie jestem w 9 tyg 1 dzień. A potem jeszcze druga strona... ło jezu...

pamietaj, ze nawet jesli nie wykonasz zadania to zawsze, nawet pod koniec rundy mozesz zrezygnowac z dalszej gry i uciec do xmb. Zawsze to lepsze, jak granie od poczatku. Sprawdzone :)

Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...