Skocz do zawartości

Wii U - temat dla zielonych w.... temacie


PIKeR

Rekomendowane odpowiedzi

Wii U to chyba najbardziej niedoceniona (sprzedaż) konsola ever. Sam na półce mam ponad 10 musthave, z czego dwa w folii i Smash jeszcze nie kupione. W przyszłym roku też sporo gier wychodzi.  :banderas: PS4 i One razem wzięte za 3 lata nie będą mialy tylu i TAKICH exów. Gracze=rak branży.

Ku.rwa juz sam nie wiem czego trzeba żeby sprzedaż ruszyla jak z 3dsem, który też mial (pipi)owy start.

Odnośnik do komentarza
Gość DonSterydo

Jakiś czas temu sprawdzałem sprzedaż wszystkich konsol N i relatywnie kiepska sprzedaż ich stacjonarek, to raczej reguła.

 

Zresztą co się dziwisz, nawet na forum pseudo ogarnięci gracze woleli kupować konsole po 1800-2000 zł w 2013 bez gier i czekać na coś ciekawego do końca 2014 albo lepiej, do 2015 r. :P

Odnośnik do komentarza

Kontroler od GC do Smasha działa bezprzewodowo?

Korzystając z oficjalnego adaptera łączysz się po kablach. Są jeszcze adaptery, dzięki którym łączysz pada do wiilota, wtedy masz prawie bezprzewodowo ;)

 

A dla niezdecydowanych są świetne oferty na brytyjskim amazonie:

http://www.nintendolife.com/news/2014/12/white_wii_u_8gb_system_trade_price_has_been_slashed_in_the_uk

Edytowane przez Ed Hunter
Odnośnik do komentarza

Swietna oferta, ale jednak wolalem kupic uzywke na miejscu zeby w razie problemow nie bawic sie w wysylki kurierem na gwarancje tylko sobie zajde do sklepu w miescie i im oddam. No i mam wszystkie sprzety czarne wiec biały by srednio pasował.

 

Nie moge sie doczeac az zagram w donkey konga uffffff :banderas:

Odnośnik do komentarza

Misiaczki, jak wygląda sprawa naprawienia Blue Light of Dead? 

Chyba tylko serwis niestety.

 

Ciekawe, że jak wpisałem Blue Light of Dead w googlach to przez pierwsze 10 stron (nie 10 pozycji ;) ) wszystkie wyniki dotyczyły PS4, dalej nie sprawdzałem. Mam nadzieję, że częstość występowania tego problemu jest proporcjonalna. 

Odnośnik do komentarza

Wii U to chyba najbardziej niedoceniona (sprzedaż) konsola ever. Sam na półce mam ponad 10 musthave, z czego dwa w folii i Smash jeszcze nie kupione. W przyszłym roku też sporo gier wychodzi.  :banderas: PS4 i One razem wzięte za 3 lata nie będą mialy tylu i TAKICH exów. Gracze=rak branży.

Ku.rwa juz sam nie wiem czego trzeba żeby sprzedaż ruszyla jak z 3dsem, który też mial (pipi)owy start.

tak samo bylo z gamecubem, masa rewelacyjnych gier a wieszosc graczy miala wy,(pipi)ane

 

ja biore Wii U premium  + pro controller na swieta lub po nowym roku, gry pomalu kupuje heh zeby grac w gry z Wii potrzebuje nunchuck i gruche ?

Odnośnik do komentarza

Nie. Z tego co widzę musi być tabletopad + wiilot. Dziwna sprawa że pro controller nie działa, nie kumam tego. W 3D World działa pro controller.
 
Tu masz instrukcję obsługi do New Super Mario U
http://www.nintendo.com/consumer/gameslist/manuals/WiiU_New_Super_Mario_Bros_U.pdf

A tu masz do innych gier

http://www.nintendo.com/consumer/manuals/wiiu.jsp

Odnośnik do komentarza
Gość DonSterydo

 

30zl drozej masz z Electronic Dreams z Warszawy, sklep ktory ma wieksza renome.

 

No i konsola podrożała już o 100zł ... Dużo osób kupiło i podnieśli cene. No nic, poczekam jak znowu pojawią się zestawy w dobrej cenie.

 

 

W Ultime masz bundla z MK8 za 1150 zł.

Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...