Skocz do zawartości

Wii U - temat dla zielonych w.... temacie


PIKeR

Rekomendowane odpowiedzi

witam, chyba pisze w dobrym miejscu, podajcie jakieś fajne tytuły do ogrania na Wii U?

poza seriami mario i zelda

 

tylko nie link do wikipedii pls, bo tam byłem na samym początku

 

Mysle ze to trafi w Pana gusta:

 

PS_WiiU_AssassinsCreed3_enGB.png

 

Gry na WIi U sa specyficzne, nie ma tu typowych pif pafow, scigalem albo kratosow rzucajacych miesem. Ja nie lubie mario, ale taki Mario Kart 8 to majstersztyk i nie da sie go nie wymienic w liscie must have, nawet jak nie lubisz Marianow. Jesli w ogole nie trawisz platformowek to nie wiem czy cos poza Bayonetta 1 i 2 sie dla Ciebie znajdzie. Moze ZombiU i Lego City Undercover.

 

Mario Kart 8 i Bayonetta 2 to narazie najwieksze killery.

 

Jesli jednak masz awersje tylko do Wasatego hydraulika to Donkey Kong Country, Captain Toad, Splatoon niedlugo sie pojawi. Jest jeszcze Shovel Knight i Rayman Legends (wersja Wii U jest dosc specyficzna i rozni sie od innych multiplatform). Dobrze sie tez bawie z Wii Sports Club i Nintendo Land <mega casual>

Edytowane przez Velius
  • Plusik 1
Odnośnik do komentarza

Pytanie do bardziej obeznanych uzytkowników, czy aby cieszyc sie lokalnym multiplayerem w 4 osoby jedna z tych gier:

 

Wii U Mario and Sonic Sochi 2014

Wii Mario and Sonic Olympic Games / London 2012

 

Wymagane sa 4 nunchuki? Czy w ogole musze miec nunchuki czy wystarczy sam Wii Remote Plus x4 ?

Odnośnik do komentarza

jak się gra na samym gamepadzie? Chodzi mi głównie o jakość wyświetlanego obrazu vs TV i vs np PSV. No i moje drugie pytanie o fenomen MK8. Oglądając filmy na YT jakoś średnio mi się to widzi. Moc tej gry to tylko kanapowe multi czy w singlu też jest GOTY ? :D

Edytowane przez chris85
Odnośnik do komentarza

Gra się spoko ale dość słaby zasięg jest. Co do obrazu to jest on bardzo dobra jakości. Wiadomo nie jest to poziom Vity ale naprawdę Ninny nie ma co się wstydzić. Względem TV na pewno są bardziej wyblakłe kolory. To moim zdaniem najwększa wada wyświetlanego obrazu.

a ten off tv play. Działa to na zasadzie biorę gamepada do ręki i odpalam grę bez włączania tv? :)

Odnośnik do komentarza
Gość DonSterydo

No i moje drugie pytanie o fenomen MK8. Oglądając filmy na YT jakoś średnio mi się to widzi. Moc tej gry to tylko kanapowe multi czy w singlu też jest GOTY ? :D

 

Nikt chyba nie gra w singla, który nie ma tak na prawdę sensu bo zabawa z żywymi przeciwnikami jest dużo ciekawsza - emocje od startu do ostatniego metra wyścigu. Do tego w multi wyszukuje graczy w kilka - kilkanaście sekund. Sama rozgrywka jest dużo bardziej złożona i wymagająca niż można wywnioskować z filmików - trzeba znać trasy, wiedzieć kiedy i jak zastosować broń/dopalacze itp., a i odbijanie się od band i przeciwników odpada. 

Edytowane przez DonSterydo
  • Plusik 1
Odnośnik do komentarza

 

No i moje drugie pytanie o fenomen MK8. Oglądając filmy na YT jakoś średnio mi się to widzi. Moc tej gry to tylko kanapowe multi czy w singlu też jest GOTY ? :D

Nikt chyba nie gra w singla, który nie ma tak na prawdę sensu bo zabawa z żywymi przeciwnikami jest dużo ciekawsza - emocje od startu do ostatniego metra wyścigu. Do tego w multi wyszukuje graczy w kilka - kilkanaście sekund. Sama rozgrywka jest dużo bardziej złożona i wymagająca niż można wywnioskować z filmików - trzeba znać trasy, wiedzieć kiedy i jak zastosować broń/dopalacze itp., a i odbijanie się od band i przeciwników odpada.

Nie No spychane z trasy jest wskazane, szczególnie w przepaść itp
Odnośnik do komentarza

Witam gdzie najtaniej w UK sklep internetowy lub stacjonarny w Londynie moge kupić Wii U? I czy oplaca się kupić używane Wii U? Jest awaryjne? 

Obecnie posiadam Xbox One i nie zamierzam się z nim rozstawać, głownie ze względu na markę Forza. Czy Wii U to dobry dodatkowy zakup? Czytam opinie itd itp, ale ciągle czlowiek jest niezdecydowany.

Edytowane przez rafcio007
Odnośnik do komentarza

Witam gdzie najtaniej w UK sklep internetowy lub stacjonarny w Londynie moge kupić Wii U? I czy oplaca się kupić używane Wii U? Jest awaryjne? 

 

Obecnie posiadam Xbox One i nie zamierzam się z nim rozstawać, głownie ze względu na markę Forza. Czy Wii U to dobry dodatkowy zakup? Czytam opinie itd itp, ale ciągle czlowiek jest niezdecydowany.

heheh ja jestem na bieżąco i o dziwo ARGOS ma najlepszą cenę na Wii U bo tylko 149 funtów, plus NSMB za dwie dychy bodajże ;)  http://www.argos.co.uk/static/Product/partNumber/9128835.htm

Edytowane przez chris85
Odnośnik do komentarza

to tak jeszcze na szybko, wersja basic ma wszystko co jest potrzebne do grania tak? Od wersji premium rozni sie wielkoscia dysku i dodatkowa grą?

WiiU chyba nie ma dysku, to pamięć flash, można wpiąć kartę, pendrive lub dysk USB.  Te podstawki i gra kosztują grosze na Amazonie dlatego ja nawet się nie zastanawiam nad sporo droższą premium ;) no chyba, że  kolor ci przeszkadza 

Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...