Skocz do zawartości

Gość _Be_

Rekomendowane odpowiedzi

No ktoś tam wspominał, że fajnie by było jakby taki temat był więc no jest.

 

 

 

A porównywanie B:I z Far Cry 3 to obrażanie Far Cry'a, ogromna zniewaga. Far Cry 3 na każdym kroku i w każdym calu jest bardziej rozbudowany od dzieła Levine'a. No proszę Cię, porównujesz grę z otwartym światem, gdzie mogę na quadzie rozjeżdżać świnie do Bioshocka, gdzie raz na 30 minut mogę pójść jedną albo drugą alejką, by za 5 minut dojść do tego samego miejsca

 

 

Post kruka_kruka rozbawił mnie niesamowicie. On zresztą ostatnio jest dobry rodzynem bo jest komicznym rycerzem blachy, pozdrawiam.

Odnośnik do komentarza
  • Odpowiedzi 32
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Tym gorzej, bo będzie można sobie bezpiecznie odreagować tutaj ból pupy po tym jak ktoś powiedział kilka słów gorzkiej prawdy w CW... ;)

 

No i zwykle dostawały takie minusy, bo zwykle polegało to na tym, że ktoś się z czymś nie zgadzał i napisał do Rodzynów, że niby to śmieszne i w ogóle hahaha patrzcie no ten gość jak on pier*oli!111!11

Edytowane przez Mendrek
Odnośnik do komentarza

Tym gorzej, bo będzie można sobie bezpiecznie odreagować tutaj ból pupy po tym jak ktoś powiedział kilka słów gorzkiej prawdy w CW... ;)

 

No i zwykle dostawały takie minusy, bo zwykle polegało to na tym, że ktoś się z czymś nie zgadzał i napisał do Rodzynów, że niby to śmieszne i w ogóle hahaha patrzcie no ten gość jak on pier*oli!111!11

 

Jak ktoś ma serio butthurty po postach w cw to polecam się zabić bo nic z takiego człowieka już nie będzie.

Odnośnik do komentarza

Chłopaki, ostatnio mnie zawstydzacie po całości. Jestem już tematem drugiego... tematu, czerwienię się. Cieszę się, że tekst ze świnią i quadem tak się podoba, miało być z przymróżeniem oka i wyszło chyba lepiej niż się spodziewałem!

 

Niemniej popieram Mendrka (coraz częściej się na tym łapię, co Ty robisz Mendrek ;/), nie widzę większego sensu w takim temacie. Całe Console Wars jest rodzynem, nie ma strony, by ktoś nie robił z siebie pajaca, więc dodatkowy temat w którym będziemy wrzucać rodzyny z kopalni rodzynów nie jest chyba jakoś potrzebny. Inna sprawa, że patrząc po reakcjach niektórych mogłoby się skończyć na wojenkach osobistych i rodzynach śmiesznych dla wąskiej grupy osób o dziwnym poczuciu humoru. Zbyt dużo ostatnio negatywnych emocji pojawiło się na forum i trochę za dużo osób, które zbyt poważnie biorą wojny o kawałek plastiku.

 

Bartezoo, to jest ciekawe co piszesz o butthurtach, szczególnie patrząc na to, że właśnie jeden mały taki masz. Bierzcie trochę mniej poważnie niektóre posty, nie oceniajcie się po kilku postach z jednego tematu i doceniajcie czasami starania niektórych, którzy pod przykrywką fanbojów robią dobrze przemyślaną trzodę (co bardziej kumaci pewnie wiedzą o kogo chodzi).

Odnośnik do komentarza

 

 

Nie chcę zaczynać wojny bo już idę spać ale w czym poza grafiką Unchatred jest lepsze od Gyrosów? Pytam bo jakoś nie dostrzegam znaczącej przewagi jednego nad drugim.

 

Nawet  ta lepsza grafika jest dyskusyjna, przy Uncharted 2 i Gears of War 2 różnica jeszcze jakaś była, ale Gears of War 3 i Judgement już w ogóle nie odstają graficznie od Uncharted 3.

 

 

Donsterydo stracil juz kontakt z rzeczywistoscia. Czy xboty wstydza sie go juz tak jak sonyboty Mendrka?

Edytowane przez Jaczes
  • Plusik 4
Odnośnik do komentarza

Bigdaddy i jego ocena grafiki i anmiacji w Last of Us  :unknown:

 




Halo 4 najlepsza grafika to oczywista oczywistość i już nic lepiej wyglądającego nie będzie na konsolach  :)




i5oevBJarANa2.gif

HANDLUJ Z TYM

no cóż niech mocno pracują nad animacją bo wygląda to jedynie zabawnie, latające kukły i kolorowwa kraina uncharted  :)
Odnośnik do komentarza
  • 3 miesiące temu...
  • 9 miesięcy temu...

ten post zasługuje na uwiecznienie:

 

 

 

To teraz ja powiem, jak było u mnie.

 

Kilka lat wstecz (jakoś w 2009-2010) straciłem zainteresowanie grami. Owszem, grałem, kupowałem kolejne gierki z przyzwyczajenia, jednak nie czułem już tej magii. Myślałem, że nadejście nowych konsol zmieni moje podejście, że po prostu potrzebuję powiewu świeżości - kupiłem PS4, potem Wii U, obie konsole leżały i się kurzyły. Kupiłem również 3DSa i ponad 20 gier na ten szrot. Tak, zgadliście, w żadną (poza Bravely Default - 3h) nie zagrałem dłużej niż kwadrans. Co tydzień wjeżdżały na stół kolejne dostawy gier na różne platformy, jednak moja zabawa ograniczała się do rzucania ich na półkę - zakupy sprawiały mi więcej radości niż granie.

 

Nic nie zapowiadało zmiany, nawet próba romansowania z dopasionym pecetem spełzła na niczym. Pomyślałem, że nie ma już dla mnie nadziei, że trzeba wyjść z domu do ludzi, zacząć żyć jak inni, spotykać się ze znajomymi, imprezować, wrócić do prawdziwego życia.

 

Na szczęście pojawił się On. Nie wiedziałem jeszcze, że to mesjasz. Przytargałem do swojej piwnicy zielone pudełko z napisem Xbox One. Pomyślałem 'kolejny magnetowid do zbierania kurzu, a niech leży', jednak po podłączeniu sprzętu, chwyceniu pada w ręce i odpaleniu pierwszej gry oniemiałem. Ta konsola jest genialna! Znów czuję się jak za czasów pierwszego PlayStation, Dreamcasta, znów wróciła mi ochota na granie, wyciskanie ze świetnych produkcji chodzących w betonowym 900p wszystkich soków.

 

Pamiętam, że od kiedy zawitało u mnie PS4, na dłoniach często pojawiała się wysypka, życie utrudniały dłużące się bóle migrenowe, a przebywając w tym samym pomieszczeniu z czarną żyletą, miałem mdłości. Od kiedy na posterunku stoi godny Xbox One, prawdziwy kombajn multimedialny, centrum domowej rozrywki, wszystkie objawy choroby znikły, a ja z wypiekami na twarzy zaliczam kolejne gry. Myślałem, że to już mój koniec, że się wypaliłem - nic bardziej mylnego, Microsoft wraz z Mesjaszem naprowadził mnie na właściwy tor. Wyłączyłem telefon, nie odpisuję znajomym na maile/wiadomości FB, nie mam na nich czasu. Teraz się liczą tylko ja i Xbox.

 

TYLKO XBOX

Odnośnik do komentarza
  • 2 tygodnie później...

Za wklejanie gówna z neogafa chyba beda bany leciały.

 

To przeciez tak jak wejść na jakies forum gejmonly, w temat o AC i przekleic posta Irasa ktory fapuje do gierki. Mozna, ale po co brać to na serio?

 

Moze jeszcze PPE zacznijcie cytować.

 

 

 

95% portali jest do bani. Recenzowanie gier, o których nie ma się pojęcia jest w dzisiejszych czasach na porządku dziennym.

 

No cóż, mogę się tylko zgodzić.

Nono bo oceny gier na ps4 są słabe dlatego

No nie miałem tego na myśli.

 

 

2v9etle.jpg

Party babyz ograne?

 

Klapy znowu pisza o gierkach ktorych na oczy nie widzialy, beka.

________________________

chciałbym pogratulować moderacji poczucia humoru zmieniając nazwe tematu drivecub na driveklap XD

:hi:

 

A takie tam przejęzyczenie mi wyszło jak ścigałem się z Colinem wczoraj w FH2 ;)

Zgłaszam Cię za przekręcanie nicku gry. Mam nadzieję, że ktoś cię ukarze, najlepiej ty sam.

Ty, żebym ja Cie nie ukarał czasem za CW w statusach :P

Panowie mają formę :lol:

  • Plusik 1
  • Minusik 2
Odnośnik do komentarza
  • 1 miesiąc temu...

To nie może zaginąć w otchłaniach CW (choć przewiduję, że spokojnie znajdzie się w top ocenianej zawartości na forumku).

 

 

Jak tam boty, pozbieraliście się już po wczorajszej masakrze?

 

tak

 

 

  • Plusik 2
Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...