Skocz do zawartości

Gość _Be_

Rekomendowane odpowiedzi

 

Mój powrót do obozu MS po chwilowym oczarowniu przez Sony został właśnie spowodowany głównie tym, że wywalili Dona i teraz wszystkim zarządza Spencer co daje ogromną nadzieję, że czasy świetnych gierek na xboxa powrócą.

 

 

Sony tak, jak wcześniej mówiłem nie ma zbytnio funduszy i projektując tą konsolę nie mogli wymyślać jakiś nowych technologii tylko wsadzili to środka to co jest obecnie dostępne i w miarę możliwości, jak najmocniejsze. MS z kolei, jeśli wierzyć plotkom zaprojektował swoją konsolę ciekawiej, dzięki czemu grafika wraz z czasem ma ulec znacznej poprawie, ale jeszcze raz powtarzam, to tylko plotki i nic w 100% pewnego.

Odnośnik do komentarza
  • Odpowiedzi 32
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

  • 3 tygodnie później...

LOTF miał być dla mnie grą, które wymaże awersję do serii Souls, z tego względu, że jest prostszy. Okazał się gwoździem do trumny, nigdy nie sięgnę już po grę tego typu, o Bloodborne zapominam już kompletnie.

 

Pokonałem wczoraj tego bossa i stwierdziłem, że może nie będzie tak źle. Dwie godziny później gra była już na allegro. Po tym bossie zaczęły się jakieś tunele/korytarze, bez mapy było beznadziejnie, bo nie wiedziałem czy wyczyściłem cały teren. Druga sprawa - walki z większymi przeciwnikami, którzy mają tarcze jest bezsensowna, nie możesz wykazać się nawet inicjatywą i zaatakować pierwszy. Trzeba cierpliwie czekać, aż on to zrobi i dopiero przepuścić atak, który i tak osłoni, a w ciągu prawie 5 minut walki z nim wejdzie randomowo parę ciosów. Później 5 minut walczysz z innym, przechodzisz dalej, wyskakuje jakiś pająk, ty nie masz już butelek i pozostaje wczytać grę od checkpointa. Po to doświadczenie, które wypada po twojej śmierci nie zdążysz dojść, bo znowu musisz przedzierać się przez tych samych oponentów, a ono w tym czasie znika.

 

Co zabiło dla mnie tą grę:

- brak mapy

- brak wyboru poziomu trudności

- żmudne walki

 

Wracam do Destiny.

  • Plusik 3
Odnośnik do komentarza
  • 1 miesiąc temu...
  • 3 miesiące temu...

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...