Skocz do zawartości

[Projektor] Jaki polecacie?


Meanthord

Rekomendowane odpowiedzi

4 godziny temu, Wilk_Zly napisał:

Całe życie użytkowałem LCD, ale ten Samsung ma bardzo dobre oponie. O efekcie tęczy też nie może być już mowy.


Tęcza to zależy od użytkownika, nie każdy to widzi, lepiej przetestuj na sobie przed zakupem bo możesz się niemiło zaskoczyć ;)

a czemu nie JVC ? przecież w tej cenie żaden DLP nie dorówna jakością obrazu, bo już samym kontrastem i czernią odstają, taka technologia.

Odnośnik do komentarza
39 minut temu, alb84 napisał:

 Niewiedza czasem bywa zbawienna, człowiek czyta, szuka itp i później najgorsze co można zrobić to próbować dostrzec ten niepożądany ficzer. Wtedy już jest za późno, nie da się odzobaczyć. Tak było u mnie, ale to starsza technologia.

 

 Tego się trzymaj Wilku, nie ma tego efektu i basta :)

 

Zawsze można oddać :)

  • Plusik 1
Odnośnik do komentarza
W dniu 3.10.2021 o 14:55, alb84 napisał:

 Niewiedza czasem bywa zbawienna, człowiek czyta, szuka itp i później najgorsze co można zrobić to próbować dostrzec ten niepożądany ficzer. Wtedy już jest za późno, nie da się odzobaczyć. Tak było u mnie, ale to starsza technologia.

 

 Tego się trzymaj Wilku, nie ma tego efektu i basta :)


Od 06:30: 

 

Czyli tęczy nie ma :)! 

 

Odnośnik do komentarza
  • 1 rok później...
W dniu 29.05.2021 o 22:05, Dalhi napisał:

Ostatnio przeglądałem Pepper i wpadła mi oko promocja na projektor Blitzwolf BW-VP6, po uwzględnieniu rabatów 630 zł. Nie mogłem przejść obojętnie :nosacz2:.

Zamówione we wtorek w środę po południu u mnie.

Wymieniłem wentylatory bo wył jak suszarka, ale obraz na gołej ścianie jest ok. Czekam na materiał na ekran od chińczyka to zdam relację jakiej jakości można mieć obraz od za 700 zł w rozmiarze około 80 cali z 2,5 metra.

Do gier nie polecam bo czasem gubi klatkę, ale jak sobie przypomnę na jakim sprzęcie zdarzało mi się gierki odpalać to jest naprawdę nieźle.

 

 

W dniu 29.05.2021 o 22:05, Dalhi napisał:

Ostatnio przeglądałem Pepper i wpadła mi oko promocja na projektor Blitzwolf BW-VP6, po uwzględnieniu rabatów 630 zł. Nie mogłem przejść obojętnie :nosacz2:.

Zamówione we wtorek w środę po południu u mnie.

Wymieniłem wentylatory bo wył jak suszarka, ale obraz na gołej ścianie jest ok. Czekam na materiał na ekran od chińczyka to zdam relację jakiej jakości można mieć obraz od za 700 zł w rozmiarze około 80 cali z 2,5 metra.

Do gier nie polecam bo czasem gubi klatkę, ale jak sobie przypomnę na jakim sprzęcie zdarzało mi się gierki odpalać to jest naprawdę nieźle.

 

Kolego na jakie wentylatory wymieniłeś? Zmieniło to coś jeśli chodzi o pracę projektora? 

Odnośnik do komentarza
9 godzin temu, Solider44 napisał:

 

Kolego na jakie wentylatory wymieniłeś? Zmieniło to coś jeśli chodzi o pracę projektora? 

To były jakieś Arctic 92mm. Jeden z wentylatorów to turbina więc jest pewne ryzyko że założenie zwykłego w upalny dzień może nie wystarczyć.

Dawno nie odpalałem tego projektora, ale pewnie dalej działa. 

Dzieciakom do oglądania jakiejś bajki rewelacja, sam z niego nie korzystam. Jednak nie bez powodu kosztuje ile kosztuje. 

Tak btw podejrzewam że do tej pory chińczycy opracowali ciekawsze modele. Masz już ten projektor czy dopiero się rozglądasz?

Odnośnik do komentarza
9 godzin temu, Dalhi napisał:

To były jakieś Arctic 92mm. Jeden z wentylatorów to turbina więc jest pewne ryzyko że założenie zwykłego w upalny dzień może nie wystarczyć.

Dawno nie odpalałem tego projektora, ale pewnie dalej działa. 

Dzieciakom do oglądania jakiejś bajki rewelacja, sam z niego nie korzystam. Jednak nie bez powodu kosztuje ile kosztuje. 

Tak btw podejrzewam że do tej pory chińczycy opracowali ciekawsze modele. Masz już ten projektor czy dopiero się rozglądasz?

Mam od 1.5roku. Zakupiłem go właśnie dla syna do pokoju jako altenatywa za tv. Za tą cenę uważam, że jest naprawdę ok.

Jedyny problem właśnie z pracą. Szczegolnie gdy temperatura jest wyższa, słychać, że wentylatory pracują szybciej j głośniej. Spróbuję to ogarnąć, jeśli nie podołam, będę się rozglądał za innym.

Dziękuję kolego za pomoc i odpowiedź

Odnośnik do komentarza
Godzinę temu, Solider44 napisał:

 

Jedyny problem właśnie z pracą. Szczegolnie gdy temperatura jest wyższa, słychać, że wentylatory pracują szybciej j głośniej. Spróbuję to ogarnąć, jeśli nie podołam, będę się rozglądał za innym.

Dziękuję kolego za pomoc i odpowiedź

Tu masz turbinę o dobrych parametrach PF75301B3-A99-B.

Cena nie zachęca, ale jak chcesz ciszej to niestety najlepsza opcja.

wpychanie tam wentylatora 92, czy 80 mm będzie wymagać ingerencji w obudowę.

Z drugim wentylatorem nie ma problemu, wybierzesz sobie cos cichego o wymiarze 92mm na 12v.

Regulacji obrotów tam nie ma więc chodzą cały czas na pełnych obrotach.

 

Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...