Skocz do zawartości

Dave Limonczello Czezky vs. Kobik na pompie i w formie zycia


yaczes

Rekomendowane odpowiedzi

A to znaczy zeby pokazywac lapki w cieniu i oswietleniu gdzie tylko widac odpowiednio naswietlone miesnie 35 cm rasi.

 

Kur.wa jaki typ xD przeciez ty opisujesz swoje zdjęcie które wkleiłeś. na twojej focie jest praktycznie wszystko ocieniowane oprócz suta i uda. Zdjęcie na roksa czy odloty? Przyznaj sie

Edytowane przez kanabis
Odnośnik do komentarza

Zdjęcie jest tylko zrobione na czarno białe - rozumiem, że zobaczyłeś w nim o wiele więcej niż mój aparat za parę złotych.

 

No nikt tego nie zrobi? bo tak tłumaczy się (pipi) bez jaj. Czyli ty. Idź pakuj lepiej, bo pierdylisz od rzeczy. To jest temat bodybuildingu, że na forum o giereczkach? no i hój z tego? co to ma do rzeczy? wpierw patrz siebie, później oceniaj innych bo twoja zalana łapa to jest koszmar w moim snach. 

 

Jestem zdrowy emocjonalnie ale totalnie po(pipi)any, tu masz rację. Stąd nie lubię takich zwykłych szarych pierdów jak ty.

Odnośnik do komentarza

Zdjęcie jest tylko zrobione na czarno białe - rozumiem, że zobaczyłeś w nim o wiele więcej niż mój aparat za parę złotych.

 

No nikt tego nie zrobi? bo tak tłumaczy się (pipi)a bez jaj. Czyli ty. Idź pakuj lepiej, bo pierdylisz od rzeczy. To jest temat bodybuildingu, że na forum o giereczkach? no i hój z tego? co to ma do rzeczy? wpierw patrz siebie, później oceniaj innych bo twoja zalana łapa to jest koszmar w moim snach. 

 

Jestem zdrowy emocjonalnie ale totalnie po(pipi)any, tu masz rację. Stąd nie lubię takich zwykłych szarych pierdów jak ty.

 

Zalany hipokryta :)

Odnośnik do komentarza

Zdjęcie jest tylko zrobione na czarno białe - rozumiem, że zobaczyłeś w nim o wiele więcej niż mój aparat za parę złotych.

 

No nikt tego nie zrobi? bo tak tłumaczy się (pipi)a bez jaj.

 

Wrzucanie kontrowersyjnych fotek na tym forum może być dosyć nierozważnym krokiem. Z internetu nic nie ginie. No, chyba że nie pracujesz w jakiejś poważnej firmie.

  • Plusik 1
Odnośnik do komentarza

Zostaje jedynie zamknąć dział i pisać o giereczkach. 

 

Zamienmy go na poezje spiewana.

 

Niepozorny proszek
pchnięty litrem wody
rozpoczyna kolejny
cykl kreatynowy
 
Anaboliczny impuls
chemicznej przemocy
destruktor proporcji
i gwarancja mocy
 
***
 
Cierpną nocą ręce
susza marszczy usta
pęka ramion skóra
głowa jakaś pusta

 

 

 

 

 

Odnośnik do komentarza

Oświęcim xDDDDDDD

przecież on ma o wiele wieksza mase mięśniowa od ciebie

 

Dokładnie. Gdyby kobik wyciął sie do poziomu bf Owcy nie zostało by z niego nic xD

 

Dzisiaj z ciekawości porobiłem przed lustrem te pozy kobika. Gościu, nawet taki średnio wyglądający gość jak ja wygląda lepiej od ciebie, serio pisze weź sie schowaj i zacznij ćwiczyć. Pogrążasz sie coraz bardziej. Tak btw, Manor ma racje, w internecie nic nie ginie a twoja fotka ma mega potencjał

 

aT9tFhs.jpg

  • Plusik 1
Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...