Skocz do zawartości

Dave Limonczello Czezky vs. Kobik na pompie i w formie zycia


yaczes

Rekomendowane odpowiedzi

I Ty należysz do Spartakusa? 

 

 

Ja pjerdole...

 

 

Jakbyś wyglądał jak Yeti to może i bym Ci przyznał propsy ale tym co pokazałeś wyglądasz jak typowy Mirek z wiejskiej siłowni i do tego masz wielki łeb. Bez urazy offkoz. Może na zdjęciach tak tylko to wygląda, nie wiem. 

 

I serio masz tak obszerną wiedzę o tym sporcie? Moja rada -  mniej teorii, więcej praktyki.

Edytowane przez Nemesis US
Odnośnik do komentarza

Yeti mega kocur - wiekszy od Kazuba a myslalem, ze to niemozliwe bo na zlocie zrobil na mnie ogromne wrazenie a do tego wydal sie dobrym kompanem do flaszki i pogadanek o zyciu. Kobik dobry rzeznik widac z pasja do dzwigania, jaczes mniej psioch w basenie a wiecej treningu bo budowe masz zacna i na zlocie tez pamietam, ze duzy chlop jestes. Nie wiem kim jest nemesis_usa i czego szuka w tym topicu ale powinien juz sobie isc... Szacun za ciezka prace i pasje panowie!!!

Odnośnik do komentarza

A ja nie wiem kim Ty jesteś. Stwierdzam tylko to co widzę. Może gdyby niektórzy byli bardziej skromni to i reakcja byłaby inna. Nie mam w zwyczaju się czepiać, serio. Niech trenuje ile wlezie. 

 

Nemesis ale serio o co biega? Na chwilę wyszedłeś z tematów o gierkach i stwierdziłeś, że losowo pojedziesz kogoś w Spartakusie? :D Koleś ćwiczy, trzyma dietę, interesuje się tematem, wygląda spoko a tu nagle out of fuckin nowhere pojawiasz się i jedziesz po kolesiu :) coś się stało? Seks był słaby, nie wiem, może brak? Platyna nie wpadła? Bo nie wierzę, że ktoś sobie rano wstaje i myśli "A teraz pojadę szmaciarzy bo nie mają jeszcze 55cm w bicu" no (pipi)a XD

 

Ontopic, Yet wygląda jak czołg, jednak to nie to co mi się podoba. Nie wiem jak to określić w stosunku do faceta, ale Kazub jest smuklejszy :D W sensie nie wygląda jak mocny kloc tylko dobrze zbudowany facet przez co bardziej podoba mi się jego sylwetka. Widać szeroką klatą i węższą talię, Yeti wydaje się być takim monumentem z mięśni - idealny do zawodów strongman. To są oczywiście wyziewy kolesia, którego jedynym osiągnięciem jest 115 pompek w serii oraz 1h15minut w 11 kliometrowym biegu górskim. 

  • Plusik 2
Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...