Skocz do zawartości

Counter Strike Global Offensive


Gość suteq

Rekomendowane odpowiedzi

mogę spokojnie powiedzieć, że miałem przynajmniej jednego czitera w przynajmniej jednym z ostatnich meczy

 

dowód:

 

http://images.akamai.steamusercontent.com/ugc/643249463512431354/F0536A0A2EA2CA2146D020D2DC57839809B979EF/

 

edit:

 

ból egzystencjalny wciąż jednak pozostał:

 

Edytowane przez DarealRadexHEJOO
  • Plusik 1
Odnośnik do komentarza

Dobry team carry z niego musiał być :)

 

Też raz miałem info, że kogoś tam zbanowali za czity, ale ranga nie spadła (**** wtedy). Teraz miota mną między kałachem a goldem. Wyebauem też 2 dzieciaków ze znajomych, co przegrywać nie potrafili (guwniak ma pretensje do całego świata, mimo ostatniego miejsca w tabeli).

 

Najlepsze mecze do tej pory grałem w łikedny po północy, kiedy gimbaza juz dawno śpi. Nawet jak przegrałem, to miałem zayebistą satysfakcję jeśli turniej był wyrównany.

Odnośnik do komentarza

Pistolety i karabiny wracają do stanu w jakim były przed updajtem.

 

VOLVO samo przyznało w swoim blogu, że w praktyce ludzie i tak sprajowali tak samo.

 

 

 

As it turns out, the adjustments didn’t really achieve the goal either – our rifle data shows that players in all skill groups are still spraying more than tapping or bursting.
Odnośnik do komentarza

Batman spadłeś przez to, że Valve zmieniło sposób przydzielania rang żeby znów bardziej odzwierciedlały skilla. Przez ostatnie kilka miesięcy grając na Globali dało się spotkać ludzi którzy grali max jak orzełki, teraz wszsytko ma wrócić do normy niby.

 

https://www.reddit.com/r/GlobalOffensive/comments/3xe7py/has_anybody_noticed_the_change_in_the_rank_system/

 

We did initiate a slow shift of the Skill Group boundaries recently, due to an increase in players and a substantial upward drift over time in the skill groups distribution. While this won’t impact the quality of your matches (you are matched based on an underlying rank value and not the visible Skill Group), many players will experience a change in their Skill Group as the distribution returns to a bell curve centered approximately at Gold Nova 4. We also shipped a recent update that will automatically monitor and maintain consistency of the players skill groups distribution. That should eliminate the need to make such disruptive boundary adjustments in the future.

Edytowane przez UberAdi
Odnośnik do komentarza

Szkoda że nie ma skrzynek/kluczy w postaci kluczy cd-key aby wbić do steam-a . Jakby do takiej każdej gazetki dodawali skrzynkę z kluczem to popyt mieli by ogromny(biorąc pod uwagę że obecnie w Polsce CS króluje najbardziej wśród gimnazjalistów nie posiadających kart kredytowych).

Odnośnik do komentarza
  • 1 miesiąc temu...

Gra ktoś nadal? Ja mam już prawie 150h, mało, bo dopiero zaczynam (na poważnie z 3 miechy gram) i całe życie grałem w 1.6 -  ale gra się naprawde dobrze. Cały czas mam silvera 4, ale mam inne pytanie - gram turniejówkę na dust2 z jakimiś dziecmi neo z Rosji, gadają między sobą. Wygrywamy, ostatnia runda a ci mnie dla jaj skickowali i się śmiali jeszcze. Zgłasza się coś takiego?

Edytowane przez c0r
Odnośnik do komentarza
  • 2 tygodnie później...

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...