Skocz do zawartości

[WAZNE] Robimy szacher-macher. (Zmiany zmiany)


django

Rekomendowane odpowiedzi

Hej,

 

Z racji tego, że forum PC nam troszeczkę odżyło pomyśleliśmy, że warto byłoby uakutalnić troszeczkę strukturę tej kafelkowej przystani.

 

Pierwszą, i myślę że największą, zmianą bedzie przeniesienie zawartości subforum "Games" to ogólnego forum PC (i zlikwidowanie 'Games'). Obecne tematy w ogólnym trafiły by do uaktualnionych 'Software' oraz 'Hardware'. Ujednolici nam to strukturę (tak samo jest w PS3, PS4, XO itd.).

 

I co dalej? W sumie wychodzimy z tym pytaniem do was bo wiadomo, że forum rewolucji nie potrzebuje, ale małe przemeblowanie zawsze sie przyda. Jak na obecną chwilę innych pomysłów nie mamy więc jeżeli wpadliście na coś co wspomoże piecowy kącik - piszcie.

Odnośnik do komentarza
  • Odpowiedzi 30
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Top użytkownicy w tym temacie

IMO propozycja bardzo dobra, nie mam nic do dodania.

 

Mam inne pytanie, bo trochę bałem się zakładać nowe tematy: co z grami, które są/były tylko na PC, ale w końcu wybierają się na konsole (jak Rogue Legacy, Binding of Isaac, Spelunky itd.)? Wrzucać to do multiplatform czy raczej zostać tutaj?

Odnośnik do komentarza

Mam pytanie. Czy poważnie trzeba się trzymać tych bzdurnych wytycznych dot. newsów? Link + cytat.

 

Proponuję odpiąć temat GRY ONLINE NA PC. On umarł i nie spada na dół, bo jest przypięty.

 

Przypiąć za to proponuję "Tak zwane Indie".

Edytowane przez Shankor
Odnośnik do komentarza

zmienic nazwe portalu na PC extreme

 

a tak powazniej to moze by sie przydalo dodac do profilu uzytkownikow opcje by mogli wpisac swoj steam id tak jak moge obecnie psn id i xbox gamer tag?

bo co wyjdzie talki torchlight 2 czy inny co-op to mamy spam kto nie ma jakiego steam id

 

 

<-------chodzi mi o to

Edytowane przez Gattz
Odnośnik do komentarza

Software i Gry razem? To jak będzie wyglądał przykładowy Page forum?

 

 - Battlefield 4

 - Linux dla tępych

 - Crysis 3

 - Foobar czy Winamp

 - The Sims 4

 - Indie

 - Windows 8 (kupa czy nie)

 - Dragon Age: Inquisitor

 - Problem z WIndowsem (no shit?)

 - Coś tam coś tam pendrive

 - Baldur's Gate: Enchanced Eidition

 - Witcher 3

 - Pierdu-Pierdu

 - Antywirus

 - C++

 

 

 

etc? Bo jak na mój gust to jest to zapowiedź burdelu a nie 'nowego porządku' :) Na PC jest znacznie większa różnica niz w przypadku konsol. Tam sa gry... i OS jako software - u nas trochę więcej jest stuffu.

Chyba, że czegoś nie zrozumiałem :)

Edytowane przez Kazuun
Odnośnik do komentarza

Nie:
 

 

Obecne tematy w ogólnym trafiły by do uaktualnionych 'Software' oraz 'Hardware'. Ujednolici nam to strukturę (tak samo jest w PS3, PS4, XO itd.)

 

Czyli te Windowsy itp. do software a np.  Sixaxis i "Games for Windows" do np. hardware.
 

Odnośnik do komentarza

Mam inne pytanie, bo trochę bałem się zakładać nowe tematy: co z grami, które są/były tylko na PC, ale w końcu wybierają się na konsole (jak Rogue Legacy, Binding of Isaac, Spelunky itd.)? Wrzucać to do multiplatform czy raczej zostać tutaj?

 

Hmm tak naprawde wedlug uznania. Jezeli gra najpierw wychodzi na PC to nie ma problemu zeby zrobic o niej temat. W przypadku ew. konwersji nic nie bedzie przenoszone gdyz, podobnie jak z multiplatformami, uznalismy, ze PC jednak rzadzi sie swoimi prawami.

Odnośnik do komentarza

IMO...

 

Zostawić:

Steam

GOG, Impulse (tylko nad zmianą nazwy się zastanawiam - albo żeby chociaż Impulse zastąpić jakimś GMG czy nawet Originem)

Newsy

 

Przypiąć:

Indie (dajmy indykom szanse, szczególnie jeśli własnych tematów nie mają)

 

Odpiąć:

Pierdu-pierdu (jak sama nazwa wskazuje...)

Co męczycie na kompie (temat i tak do spamu, a jak ktoś napisze coś więcej to pretensje, że zły topic)

Odnośnik do komentarza

W przypadku ew. konwersji nic nie bedzie przenoszone gdyz, podobnie jak z multiplatformami, uznalismy, ze PC jednak rzadzi sie swoimi prawami.

 

 

\o/

 

 

Co do "Impulsów i innych" można by przemianować na szeroko pojęte "Digital Deals" (tylko co wtedy z jakimiś promocjami typu Biedronka, CDP.PL albo muve gdzie w promocji jest wersja box) czy coś i styka. Bo tak to co chwila ktoś będzie wyskakiwał Czemu nie "Origin?". Czemu "GMG?" Bo jedno jest większe od drugiego, bo ktoś tam nie lubi clienta danego sklepu etc..  a tak to mamy prostą, klarowną nazwę która nikogo nie wywyższa, nikogo nie pomija i każdy będzie happy.

 

 

Poza tym, ja bym zostawił przypięty jeden topic do 'spamu' ala "Pierdu-pierdu" bo potem ludzie zaczną tworzyć nowe topici wrzucając jeden link czy coś, albo zaczną jechać offtopami w już istniejących. Wszak "Pierdu-pierdu" nie wzięło się z nudów a, w pewnym sensie, z potrzeby.

Edytowane przez Kazuun
Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...