Skocz do zawartości

Gry na PSN


MBeniek

Rekomendowane odpowiedzi

  • 4 tygodnie później...
  • 2 tygodnie później...
  • 4 tygodnie później...

Ja kupiłem, o ile gra się całkiem spoko, to jednak gra strasznie gubi klatki jak już się porządnie rozbudujesz. Żeby było zabawniej zaczyna chrupać podczas stawiania kolejnych budowli.

 

Sterowanie niby nie jest uciążliwe i idzie się szybko przyzwyczaić, ale mając porównanie z wersją na PC zachwycony nie jestem.

 

Pełnej ceny bym nie dał na pewno, trafiła mi się okazja na klucz za 40 zł i tyle maks można zapłacić.

Edytowane przez kendzior
  • Plusik 1
Odnośnik do komentarza
  • 1 miesiąc temu...

Kupował ktoś ostatnio doładowania na PSN? Idzie coś taniej wyrwać?

Dobra, na keye.pl jest najtaniej, a z kodem rabatowym z newslettera wyszło 88zł za 100plnów

 

Jakby ktoś szukał to roczny PLUS jest w dobrej cenie na CDkeys - niecałe 180zł

https://www.cdkeys.com/playstation-network-psn/psn-games/playstation-plus-12-month-subscription-poland

Edytowane przez Figuś
Odnośnik do komentarza
W dniu 5.09.2019 o 09:26, Arkady napisał:

Pojawiła się w sklepie za 125 zł, kurcze sam mam ochotę na taką bitkę 

Thx, coop tylko lokalny w grze. Tu kosztuje niemal tyle samo co pudełko https://limitedrungames.com/products/limited-run-291-river-city-girls-ps4-preorder. (Tylko koszt wysyłki jest wysoki). Trzeba będzie chwilę jeszcze poczekać i łyknąć w pudełku

 

 

 

Ok. jednak trzeba zakupić cyfrę w tej murzyńskiej Europie. Koszty dostawy pudełka to 15$(jeszcze dorzuć do tego piękny przelicznik PayPal) i za gierkę zabulisz z 240 zł. No szkoda bo pudełeczko cudo, za to muszę nareszcie wziąść kolekcje kunio z PlayAsia

Edytowane przez grabipl
Odnośnik do komentarza
  • 1 miesiąc temu...
  • 3 tygodnie później...

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...