Skocz do zawartości

Gry na PSN


MBeniek

Rekomendowane odpowiedzi

40 minut temu, Figaro napisał:

Kurna, Resident 1, 2, 3 w pakiecie za 18 zł. Na tureckim PSN to pewnie z 12 zł. Jak ktoś ma podłączone PS3/Vitę, to warto sobie popykać przed REmakiem.

ja widzę osobno 1, 2, 3 o każda po 42. Mówisz o  tych klasykach z PSXa? Ciężko w ogóle znaleźć ten dział, ja wchodzę przez google, a i tak nie ma tam wszystkiego.

Odnośnik do komentarza
21 godzin temu, kotlet_schabowy napisał:

A jak dla mnie mało ciekawych pozycji. Nadrobię wreszcie Ratcheta Nexus na PS3 i chyba tyle. Część gierek droższych, niż na poprzednich promocjach (wiem, nie ma tu żadnej zasady, ale still). Dwupak REmake'ów też w sensownej cenie, ale znowu, nihil novi, bo co pół roku za tyle widzę. 

Jest strona PS Deals i apka na iOSa (może też na Andka), polecam. Widać, kiedy jaka gra była najtaniej.

23 minuty temu, Ukukuki napisał:

Metal Slug Anthology za 29 zł. Gorąco polecam. 

Za tyle ok, ale nie jak kupiłem za bodajże 89 zł myśląc że to jakiś remaster na Ps4, a to wersja z PS2, ze zlagowaną jedynką. W ogóle spory lag jest, ale w jedynce to już przesada.

Odnośnik do komentarza

W innym dziale pytałem o promocje na PSN. Może ktoś pomóc?
 

Cytat


Widzę, że pojawiła się ciekawa promocja na gry. Interesujące mnie tytuły przecenione, kosztują prawie po 20 zł sztuka. Chodzi o Sleeping Dog i Lords of the Fallen.

W tym miejscu chciałbym zapytać czy to naprawdę jest okazja i warto teraz je kupić czy za jakiś czas te gry będą w takiej cenie? Nie wiem jaka jest praktyka. Mam w co grać obecnie i nie wiem czy warto skorzystać z tej promocji. Będę wdzięczny za podpowiedź.

 

 

Zresztą promocja mnie już ominęła ale taka informacja przyda się na przyszłość. Widzę, że interesujące mnie tytuły są także w dobrej cenie na konsoli M$ wiec chyba tam je zakupię.

Odnośnik do komentarza
  • 3 tygodnie później...

Też tak macie, że za każdym razem musicie wpisywać dane karty (data ważności i kod cvv)? Kiedyś tak nie miałem, a teraz byle co nie wezmę, jakieś demo czy motyw, to krzyczy mi, żebym podał dane, za każdym yebanym razem. Niby na stronie www jest dobrze podane, tak jak na konsoli i tak jak na www mi ciągle smęci o te dane.

Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...