Skocz do zawartości

Gry na PSN


MBeniek

Rekomendowane odpowiedzi

28 minut temu, vip77 napisał:

Dostałem maila od sony z kodem  na 25% zniżki w sklepiku. Kiedyś już takie kody przysłali, sprawdźcie skrzynki.

Ja mam zaznaczone zgody, a nic od nich nie dostaje. Zgłaszałem to kiedyś do supportu, gdzie podobno nawet to przekazywali do siedziby w UK, ale nic to nie pomogło.

@Kyo kiedyś też miałeś ten problem jeżeli dobrze pamiętam. Pomogli Ci wtedy?

Odnośnik do komentarza

Tak, walczyłem chyba z tym dwa lata za czasów PS3. Na koniec jedna kobietka z infolinii powiedziała żebym założył osobne konto bo na moim "wszystko jest ok.", zapisał się na newslettera (z którego nawet email rejestracyjny nie przechodził) i złożył reklamację. Okazało się że zablokowane było kilkadziesiąt tysi kont - firma współpracująca leciała w (pipi)a.

 

Emaile od sony przychodziły do zeszłego roku (ostatni mam z marca 2018) - znowu coś z(pipi)ali ale mam ich w dupie w sumie już teraz.

Odnośnik do komentarza
  • 1 miesiąc temu...
39 minut temu, bartiz napisał:

Styczniowa promocja wjechała. Sporo gier na przecenie.

 

Nie ma ktoś zbędnego kodu na 10% co Sony ostatnio rozsyłało?

Imo nic ciekawego... Szczególnie na VR. Może Creed za 39 zł jak ogarnę jakieś wrażenia. Ktoś coś? @Kmiot

Odnośnik do komentarza
Godzinę temu, marbel007 napisał:

Imo nic ciekawego... Szczególnie na VR. Może Creed za 39 zł jak ogarnę jakieś wrażenia. Ktoś coś? @Kmiot

Nope, nie grałem. Jest też BoxVR za 70zł, ale to według mnie wciąż za drogo, bo o ile mechanika gry jest całkiem-całkiem (pomijając zauważalny lag), to zawartości i "gry w grze" tam niewiele.

Raw Data też w promocji, ale ta gra robi niezłe pierwsze wrażenie i potem odpuszcza, a pod koniec zaczyna nawet odrobinę nużyć.

Tych co bardziej znanych to nie trzeba nikomu specjalnie przedstawiać, bo Astrobota, Mossa czy Superhota każdy powinien mieć już przetestowanego. Szkoda, że wciąż nie ma promocji na Beat Sabera, ale jak się zgarnia nagrodę dla najlepszej gry VR 2019 i regularnie zdobywa się miesięczny top sprzedażowy, to nie ma ku temu żadnych przesłanek.

Poza tym kilka gierek VR, które nic mi nie mówią i zapewne są gatunkowymi popier'dółkami, które odważni mogą sprawdzać na własne ryzyko.

 

Osobiście przeleciałem listę na szybko i póki co wrzuciłem tylko do koszyka (nie VRowe) God's Trigger, czyli wariację Hotline Miami. Ale czy kupię, to nie wiem. Zależy od nastroju.

  • Plusik 1
Odnośnik do komentarza

Czy ktoś ma ea access i orientuje się, czy mogę zakupić grę mając ją za darmo w abonamencie?
Chciałbym kupić tę grę
https://store.playstation.com/pl-pl/product/EP0006-CUSA08004_00-AWAYOUTEU0000000

Przy cenie jest info, że mogę zaoszczędzić dodatkowe 48% dzięki ea access. Ja to rozumiem tak, że mogę kupić abonament na miesiąc i kupić grę za 30 zł i mieć na stałe. Jak to z tym jest?

Odnośnik do komentarza

Bo jest warty nawet więcej.

 

Generalnie bardzo mocna promocja, lepsza niż ta na święta. Nie chcę już sobie dobijać kupki wstydu, ale Civ 6 za bodajże 130 PLN kusi, do tego znowu Torchlight 2 na przecenie, Disney Afternoon za 20 PLN (mam chrapkę po ostatnich speedrunnerowych maratonach), znowu Plague Tale tanio, Ezio Collection, Judgement, Stellaris za 79 PLN, Megaman Collection, ech ;)

Odnośnik do komentarza
1 godzinę temu, Pure Bladestone napisał:

Gra Nex Machina będzie kiedyś przeceniona? Nie uśmiecha mi się płacić pełnej ceny 84 zł. Tyle promocji było już na psstore a ten tytuł ciągle z niezmienioną ceną.

Pamiętam że w tym roku była już promka, można było kupić za 29zl 

 

Zresztą widzę że jest promka na amerykańskim psn:

https://store.playstation.com/en-us/product/UP2575-CUSA05588_00-NEXMACHINAGAMEUS

 

Edytowane przez REZOK
  • Plusik 1
Odnośnik do komentarza

Nawet dwie https://pl.psprices.com/region-pl/game/1390233/nex-machina, ale nie ma co czekać na promo, bo jak każdy tytuł od Housemarque, NM jest warte pełnej ceny.

 

15 minut temu, Figuś napisał:

mimo że powyżej "Normal" nie daję rady :rayos:

Na początku też nie dawałem, ale trening czyni mistrza :)

  • Plusik 1
Odnośnik do komentarza
  • 2 tygodnie później...

Jest teraz Little Nightmare w promocji za ~30zł. Complete Edition. Czy ktoś wie czy zawiera wszystkie DLC? W opisie jest mowa tylko o "Cośtam of the maw", którego nie ma na liście w trofeach... https://www.playstationtrophies.org/game/little-nightmares/trophies/ Czyli to jest sama podstawka z jakimiś DLC śmieciowymi czy z trzema dodatkowymi epizodami? Urwa jakie to nieprecyzyjne... Jak nie opisy z translatora, błędy w sortowaniu, filtrowaniu to takie kwiatki. Ten sklep Sony to wielkie G.

Edytowane przez Berion
Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...