Skocz do zawartości

Gry na PSN


MBeniek

Rekomendowane odpowiedzi

W dniu 24.04.2020 o 13:28, Arkady napisał:

Przełamałem się i kupiłem składankę Deponii, pierwsza cześć już za mną, zwieńczona platynowym pucharkiem. Najmocniejszą stroną jest oczywiście poczucie humoru, postacie są przezabawne, zwłaszcza Lotti, zagadki świetne, a satysfakcja z samodzielnego rozwiązania, ogromna. Fani point & click poczują się jak w domu.


Jestem fanem pnc od zawsze, ale muszę przyznać, że Depomnia ma mega wymagające zagadki, a na obecne czasy to już w ogóle kosmos. Bierze się to chyba ze dość dużej ilości lokacji/opcji na raz. Dawno już mnie żadna przygodówka tak nie sponiewierała. No ale całościowo dobra gierka. 

Odnośnik do komentarza
  • 1 miesiąc temu...
W dniu 6.05.2020 o 13:48, Szymek napisał:

Mark of the Ninja za 42 zł

Wtedy nie kupiłem...obecnie jest promocja za 20 zł. Dziwne że gierka nie ma swojego tematu a pojedyncze opinie z działu Nintendo sugerują bardzo dobra produkcję. U mnie po Niohu 2, Part 2 i Ghoshcie wjeżdża Guacamelle 2, Ruiner i Mark of the ninja :)

P.s gruby ten temat xD

Edytowane przez Szymek
  • Dzięki 1
Odnośnik do komentarza
  • 4 tygodnie później...
  • 3 tygodnie później...
  • 3 tygodnie później...

Zauroczyłem się tą grą, bardzo dobrze wydane pieniądze! Obok niej polecam jeżeli ktoś ma iOS - Very Little Nightmares, które kupiłem z rozpędu. Pograłem kilka poziomów i wygląda jak połączenie LN z Monument Valley (sterowanie a nie abstrakcyjne zagadki)

 

A odnośnie jeszcze dwójki to tutaj oficjalny gameplay, do którego dostęp mięli dziennikarze

 

 

Odnośnik do komentarza

Wczoraj odpaliłem Unravel i gra mnie kupiła. sympatyczne to, miłe i dobre dla odstresowania po problemach technicznych przy Wasteland 3 ;) Jeżeli Little Nightmares jest podobne to biorę w ciemno. Od jakiegoś czasu przyglądam się produkcji i widzę, że są dobre promki na PSN. Chyba wezmę od razu complet edition.

BTW: czy Little Big Planet jest podobne? 

Odnośnik do komentarza
  • 1 miesiąc temu...

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...