Skocz do zawartości

Składki. Wolny rynek, czy regulacja cen


Gość GregZPL

sztywne, czy nie  

58 użytkowników zagłosowało

  1. 1. kto powinien ustalać?

    • Proporcje powinna ustalać moderacja. Bronią nas przed nieuczciwymi składkowiczami
      11
    • Proporcje powinni ustalać składkowicze. Nasza kasa - nasza sprawa
      47


Rekomendowane odpowiedzi

 

mendrek nie kombinuj juz. przywroccie skladki z roznymi cenami bo chcialem diablosa trojke za 50 pesos kupic.

 

Tak sobie poczytałem ten temat i posty w temacie składkowym i nie widzę w ogóle problemu. Jeżeli moderacja chce się trzymać swoich zasad i "nakazuje" równy podział za gry to piszcie, że dzielicie po równo, a jak się dogadaci prywatnie to wasza sprawa. Przecież nikt tego nie sprawdzi ;) W ogóle, skoro odgórnie wiadomo, że "musi być po równo na czterech" to po co pisać kwotę do wpłaty? Wystarczy podać tylko ogólną cenę gry i ilość składkowiczów 2/4, a każdy kto chodził w podstawówce na matematykę chyba podzieli w głowie np. 200/4. No chyba, że jest w regulaminie składkowym zapis, że trzeba podać konkretną kwotę do wpłaty  :ninja: (nie wiem, bo nie czytałem i nie korzystam). No, ale nawet jesli trzeba kwotę podawać, to i tak moim zdaniem tylko działanie pro forma, bo i tak kto będzie chciał dogada się np. na PW jak będzie pasowało. Reasumując - forum sobie, a składkowicze sobie. Wilk cały i owca syta, więc o co kruszyć kopię i się spinać  :thumbsup:

Edytowane przez Luqat
Odnośnik do komentarza

Z całym szacunkiem dla moderacji, ale nie powinni się wpindalać w to na co, jak i dlaczego ludzie wydają swoje pieniądze. Rozumiem, że chcą bronić zapisów prawnych, trzeźwości w postępowaniu w przypadku wystąpienia pewnych luk, itd, ale skoro wydawca żąda za cyfrową wersję pieniędzy z kosmosu to ja z takimi przepisami się nie zgadzam i będę szukał udogodnień dla siebie. W tej materii nikt nie powinien mi niczego narzucać, a już szczególnie ile mam wyłożyć za wirtualny towar.

Odnośnik do komentarza

Z całym szacunkiem dla moderacji, ale nie powinni się wpindalać w to na co, jak i dlaczego ludzie wydają swoje pieniądze. Rozumiem, że chcą bronić zapisów prawnych, trzeźwości w postępowaniu w przypadku wystąpienia pewnych luk, itd, ale skoro wydawca żąda za cyfrową wersję pieniędzy z kosmosu to ja z takimi przepisami się nie zgadzam i będę szukał udogodnień dla siebie. W tej materii nikt nie powinien mi niczego narzucać, a już szczególnie ile mam wyłożyć za wirtualny towar.

 

Wszystko pięknie, ładnie, tylko nie zwracasz uwagi na to, gdzie się cały proceder odbywa. Mnie nie interesuje, czy chcesz udowodnić wydawcom, że mają za drogie gry, ale interesuje mnie, ze chcesz na nich w nie do końca przejrzysty sposób zaoszczędzić na forum poprzez ustawianie cen składek. 

 

Czy moderacja może się jakoś odnieść do wyniku 80-20?

 

Odniosła się. Z racji decyzji o zawieszeniu składek 4-osobowych, ten temat zamykam. 

Odnośnik do komentarza
Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...