Jump to content

Child of Light


Karas

Recommended Posts

  • Replies 43
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

Top Posters In This Topic

  • 4 months later...
  • 2 months later...

Ma za sobą już parę godzin. Przede wszystkim jest to kompletnie inna gra niż ostatnie Raymany i nie jest to platformer. Mało tu elementów platformowych. Cała reszta dla mnie idealna. Pod względem artystycznym bardzo mocno przypomina mi Castlevanie: Lords of Shadow. Nawet muzyka jest podobna. Walka turowa to South Park: Stick of Truth. Łatwa do opanowania. Generalnie mamy do dyspozycji mapę i możemy się poruszać po niej jak chcemy( jeżeli mamy odpowiednie umiejętności). Większości walk można uniknąć. Drzewko umijętności jest rozbudowane. Po mapie są pochowane skarby, w których można znaleźć eliksiry uzdrawiania czy regeneracji many. Aha, nasza bohaterka nie jest sama. Po jakimś czasie doączają do niej inni. Biorą aktywny udział w walce. Są tez elementy logiczne, ale bardzo proste. W niektórych miejscach mapy, są rozsiane pułapki, których trzeba unikać. Gra jest często bardzo mroczna, do tego mamy pomagiera w postaci świetlika, którym można oświetlać sobie drogę. Mimo wszystko, boli brak voice actingu podczas rozmów.

Edited by Marian446
Link to comment

Wiecie jak z długością gry? Taka tania że szkoda nie kupić ale wolałbym żeby nie trwała 2h i już widać napisy końcowe :P

Przejrzałem kilka recenzji i patrząc na cenę, jest bardzo dobrze, co najmniej 10 godzin.

Link to comment

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.
Note: Your post will require moderator approval before it will be visible.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

  • Recently Browsing   0 members

    • No registered users viewing this page.
×
×
  • Create New...

Important Information

25 maja 2018 roku zacznie obowiązywać w Polsce Rozporządzenie Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r. w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych oraz uchylenia dyrektywy 95/46/WE (określane jako "RODO", "ORODO", "GDPR" lub "Ogólne Rozporządzenie o Ochronie Danych"). W związku z tym prosimy o zapoznanie się ze zaktualizowaną Polityką prywatności Privacy Policy.