Skocz do zawartości

Dawne (i dzisiejsze) pisma o grach poza PE (PSX Fan, P+, OPSM, i inne)


Rekomendowane odpowiedzi

https://play.google.com/store/apps/details?id=pl.embuk.pixel

 

http://idea-ahead.embuk.pl/pub/pixel-kultura-gier-wideo-numer-1-02-2015

 

 

 

A na maila dostałem właśnie kod do pobrania cyfrowej wersji pierwszego numeru.

Pobieram i biorę się za czytanie, zobaczymy czy warte to uwagi.

Edytowane przez Emtebe
Odnośnik do komentarza

Bardzo dobry pierwszy numer. O wiele lepszy, od tego reaktywowanego badziewia, co się nazywało Secret Service (dla mnie to nie było SS tylko jakieś popłuczyny). Świetny design całości - widać, że starają się zrobić coś na wzór EDGE'a. Od początku tak to powinno wyglądać, szkoda, że się skumali z "d.u.pą pegaza" i teraz mają na czole piętno tej felernej zbiórki.

Odnośnik do komentarza

Nie wiem czy zwróciliście uwagę, jak nie to "zabłysnę", że Pixel to jest jednak miesięcznik, z podwójnym (jak stare SS) numerem wakacyjnym.

Moim zdaniem jak chcą się utrzymać dłużej, niż 4 miesiące to powinni zejść z ceny do 9,99, pogorszyć jakość papieru (redukcja ceny) oraz ilość stron (również cena). Przy 15 zł za pismo bez gry/gier gimbaza ich nie kupi, a starsi koledzy i koleżanki...też nie/tak?

Odnośnik do komentarza

Kupiłem w bundle'u z Peezigekstrim. Z tekstami zaraz się zapoznam, ale widzę, że nie ma "grających dam" - wystarczy, żeby mnie kupić.

 

PS jakościowo (papier, okładka etc.) PE daleko do Pixela, jakby porównać (pipi) do batonu (płaciłbym 15 złotych polskich za tak wydanego Extreme'a).

Edytowane przez stoodio
Odnośnik do komentarza

(...)PS jakościowo (papier, okładka etc.) PE daleko do Pixela, jakby porównać (pipi) do batonu (płaciłbym 15 złotych polskich za tak wydanego Extreme'a).

Jakościowo to Olimp polskich magazynów o grach i nie tylko, ale będąc wydawcą warto zadać sobie pytanie czy robimy ekskluzywny towar dla 10k ludzi, czy tniemy koszty i pozyskujemy 50k czytelników. Nie wiem jakie są plany i założenia sprzedażowe tych pań i panów, ale nie wróżę im kariery za 15 zł. Mam takie nieodparte wrażenie, że od czasów reaktywacji SS oni sami nie wiedzą o czym chcą pisać. Jakiś taki misz-masz. 

 

Nie to, że im źle życzę - chociaż po wałku z SS powinienem, ale po przekartkowaniu tego numeru jakiś taki apatyczno-obojętny jestem co do losów Pixela. Tak, po przekartkowaniu, bo nie specjalnie nawet mam ochotę to czytać. Ładne to, przejrzyste, aż za ładne i takie...grzeczne? Dużo bieli, za dużo bieli, wszędzie biel!? :)

Odnośnik do komentarza

 

(...)PS jakościowo (papier, okładka etc.) PE daleko do Pixela, jakby porównać (pipi) do batonu (płaciłbym 15 złotych polskich za tak wydanego Extreme'a).

Jakościowo to Olimp polskich magazynów o grach i nie tylko, ale będąc wydawcą warto zadać sobie pytanie czy robimy ekskluzywny towar dla 10k ludzi, czy tniemy koszty i pozyskujemy 50k czytelników.

 

Zgoda. Ale powtarzam : za taką jakość jestem skłonny zapłacić tę piątkę więcej. Ilu czytelników myśli podobnie - możemy jedynie zgadywać...

Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...