Skocz do zawartości

Dawne (i dzisiejsze) pisma o grach poza PE (PSX Fan, P+, OPSM, i inne)


Rekomendowane odpowiedzi

Ja już mam, przejrzałem na szybko. Niezłe te recki na stronę, gier AAA;)

No i znowu miałem to uczucie, że w tamtych czasach, to ja byłem kąsolowcem, a oni wolą opisywać gry ze starych kompów.

Na plus dwie reklamy od Nintendo. Na minus, typ który mnie najprawdopodobniej pod.(pipi)ał na Fejsie, pisuje tu teksty:)

Odnośnik do komentarza

Dzień dobry,

 

Twój kod promocyjny umożliwiający bezpłatny dostęp do 14 numeru miesięcznika Pixel w wydaniu cyfrowym to: Pi5aćPM

 

 

Magazyn PIXEL w wydaniu cyfrowym można przeglądać za pomocą aplikacji w przeglądarce www oraz na urządzeniach mobilnych z systemem Android lub iOS.

 

Raz kupiony/aktywowany numer magazynu, można czytać na wszystkich posiadanych przez siebie urządzeniach, pod różnymi, obsługiwanymi przez nas systemami.

 

Aby czytać magazyn na urządzeniach z systemem Android oraz iOS, niezbędne jest pobranie i zainstalowanie odpowiedniej aplikacji.

 

Aby przeglądać magazyn w przeglądarce www, należy udać się pod ten adres: http://pixel.embuk.pl/

 

Kod promocyjny, po zalogowaniu, można aktywować pod adresem: http://pixel.embuk.pl/user/profile/promocodes

Pełna instrukcja aktywacji kodów promocyjnych oraz adresy aplikacji dla systemów Andoid i iOS znajdują się tutaj: http://pixel-magazine.com/forum/viewtopic.php?f=12&t=279

 

Pozdrawiamy

Redakcja Miesięcznika Pixel

Odnośnik do komentarza

Pasowałoby do zakupów i co się cieszy, ale wkleję tutaj. Bardzo mnie cieszy że w 2016 mogę nadal czytać papierową prasę o gierkach.

 

C66QZIq.jpg

 

Próbowałem z e-wydaniem w PDF ale to nie to samo, tylko papier! Przez lata kupowałem PE + Neo Plus i to było dobre combo. Jedno na luzie, drugie trochę poważniejsze, to ostatnie padło i brakowało mi drugiej gazetki. Po drodze były jakieś Lagi, Gramy i PlayBoxy ale wiadomo jak się to skończyło. Pixel trwa i oby jak najdłużej. Dowiaduje się z niego o indykach, starociach i legendarnych developerach/wydawcach. Do tego stare sprzęty, pasuje mi to. A PE niezmiennie od lat jako główne pisemko gdzie mam wszystkiego po trochu. Jest dobrze.

 

Grzybiarz, gratuluję! Sam naczelny o Tobie wspomina, +100 do lansu na forumku :)

  • Plusik 2
Odnośnik do komentarza

Alien Rage w CDA na pełniaku.

Już było, ale wyjaśniają, że to taki mały bonus bo mogli dać, to dali.

"A poza tym, ktoś może nie kupił akurat tego numeru". Co za brak szacunku dla starych czytelników.

Po ch.uj dają 2 razy to samo? 20 lat na rynku i odwalają taką kiłę.

Niech jeszcze w następnym numerze dadzą recenzje tego, co już zrecenzowali w tym <trochę mam ból pupy>.

Odnośnik do komentarza

Troszkę nie na temat, więc od razu przepraszam.

Znowu zawędrowałem w dzikie rejony internetu jakim są polskie strony o gierkach. Trafiłem na IGN PL -  strona musi być tworzona przez boty. Inaczej nie da się wytłumaczyć tego jak jest prowadzona. Rozumiem, że to dość hermetyczne hobby, ale poziom jaki prezentuje cała ekipa odpowiedzialna za teksty, to nieśmieszny żart i potwarz.

Jak można tak nieumiejętnie posługiwać się ojczystym językiem (stąd teoria o botach :v ) i prawdopodobnie brać za to jakieś wynagrodzenie bądź jego ekwiwalent?
Błędna deklinacja, błędy stylistyczne, błędy logiczne, ortografy i błędy merytoryczne - jeśli jest jakiś błąd, który można popełnić w tekście, to na tej stronie go odnajdziesz.

Rayos gratulacje i czytaj IGN PL w ramach przestrogi - to prawdziwa antyteza dziennikarstwa, nawet growego.

Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...