Skocz do zawartości

Dawne (i dzisiejsze) pisma o grach poza PE (PSX Fan, P+, OPSM, i inne)


Rekomendowane odpowiedzi

CDA_9_2016_okladka_17841.jpg

Pokemony na czasie, to i tak zje.bana okładka trafiła do CDA.

 

"Najnowsze CDA (09/2016) pojawi się w sprzedaży już we wtorek 26.07. Jak zawsze 15,99 zł, 132 strony, a do tego kody do Armored Warfare, wypożyczalni VOD CHILI i sklepu Othertees.com oraz 2 płyty DVD, na których znajdziecie 4 pełne wersje (Styx: Master of Shadows, Viking: Battle for Asgard, Life Goes On: Done to Death PL i The Dark Mod PL). No i jak zwykle masa dobrych tekstów."

Odnośnik do komentarza

Na tajnej grupce pixela, jest sporo osób z CDA. Ktoś wrzucił tą okładkę i Jerzy Poprawa (chyba główny naczelny?), obraził się za krytykę.

Dla mnie to okładka idealna dla 13-latków. A jako 13-latek zbierałem pełno pisemek o gierkach, także może odbiorcami docelowymi CDA są właśnie 13-latkowie?

Innym razem Smuggler, bronił jakiegoś bzdeta z CDA (dalej na tej grupie pixela).

Chyba starzy ludzie, którzy późno zaczęli używać fejsa, są bardzo wrażliwi na hejterów.

Odnośnik do komentarza

Fakt ze ktos z ich redakcji siedzi na innych forach/grupach i monitoruje juz moze duzo powiedziec o dystansie.

 

Jerzy Poprawa (czyli MacAbra) to obecnie wicenaczelny (naczelnym jest MQc, ktory do tej pory byl... wicenaczlenym). I z tego co kojarze jego osobe z pisma to czlowiek raczej ogarniety i nie pchajacy sie do internetow. Mozliwe wiec, ze to Szmugler piszacy pod tym nickiem bo jak glosi plotka Szmugler nie istnieje i jest nim MacAbra wiec JP. Chyba, ze to faktycznie zweryfikowany profil, bo to w sumie fejs a ja sie nie znam.

Odnośnik do komentarza

Dokładnie. Przyciąga wzrok i jest skierowana dla gimbazy więc wszystko pasuje bo taki jest przecież target cda.

 

Jerzy Poprawa nie jest już naczelnym. Zastąpił go na ten z koniem czy kucykiem w nicku. Nie pamiętam jak się zwał.

Odnośnik do komentarza
Przemek Sikorski Bo ja wiem. Chwytliwa, rzucająca się w oczy. Wg mnie dobra.
 
Lubię to! · Odpowiedz · 7 · 14 godz.
 
 
Piotr Essowski yhy. okładki bravo i Tiny też były rzucające się w oczy, ale czy dobre?
 
Lubię to! · Odpowiedz · 2 · 14 godz.
 
 
Jerzy Poprawa Witaj w prawdziwym świecie, Ne... Cezary.
 
 
 
Cezary Mażarski minąłeś się z powołaniem. z takim podejściem to srajtaśmę sprzedawaj, bo ma się sprzedawać. a nie, czekaj, wszystko się zgadza.
 
 
 
Jerzy Poprawa Z przyjemnością nauczę się jak wykonywać swe obowiązki od osoby doświadczonej i z dużym stażem w tej branży. Teach me, master.
 
 
 
Cezary Mażarski miałeś wracać do pracy. Super Express gamingu sam się nie sprzeda.
 
Lubię to! · Odpowiedz · 1 · 12 godz.
 
 
Cezary Mażarski oh wait, przecież wystarczy dodać płytkę...
 
Lubię to! · Odpowiedz · 1 · 12 godz.
 
 
Marcin Stróżyna Okładka będzie skuteczna. Okładka jest ohydna. EOT 
 
 
 
Sebastian Zarzycki Idźcie sobie na na jakiś 4chan, czy coś. Komuś się nie spodobała okładka (bo mogła), a drugi ktoś choć mówi, że go to nie obchodzi, to i tak ciągnie dyskusję (bo może). No i po co to?
 
 
 
Cezary Mażarski Sebastian idź sobie do własnej grupki decydować, o czym można rozmawiać a o czym nie. i gdzie kto ma iść.
 
 
 
Sebastian Zarzycki Dojrzałość bardzo, nie wow. Ciekawe, że nie odpowiedziałeś na pytanie.
 
 
 
Cezary Mażarski wiesz że tematy możesz sobie ignorować? a wysyłanie na 4chan też dojrzałe. nie muszę Ci się tłumaczyć z tego, co robię w internetach.
 
 
 
Jerzy Poprawa Marcin Stróżyna "jak coś wyglada glupio ale dobrze działa, to nie jest głupie" 
 
 
 
Piotr Essowski Jerzy biorąc pod uwagę jak dużo czasu spędzasz na pisaniu w necie zamiast w gazecie (lub czasopiśmie) wcale się nie dziwię sobie, że nie czytam CDA tylko kupuję je dla gier.... 
 
Lubię to! · Odpowiedz · 1 · 11 godz.
 
 
Jerzy Poprawa Oj, złośliwy dzieciaczek, złoooośliwy. Zebyś jeszcze przytoczył mi w końcu to, o co cię prosiłem i trzymał się tematu dyskusji (okładka!) a nie wdawał się w jakieś osobiste wycieczki, to już byłoby całkiem fajnie.

Dasz radę, czy proszę o zbyt wiele?
 
Lubię to! · Odpowiedz · 1 · 11 godz. · Edytowany
 
 
Cezary Mażarski czyli target od dwudziestu lat, no nie? 
 
 
 
Piotr Essowski Jerzy dzieciaczek? cóż... młodo wyglądam, ale nie wiedziałem że aż tak młodo  Dzięki zią 
 
 
 
Jerzy Poprawa Piotr Essowski Nie wiem jak wyglądasz. Wiem jak się zachowujesz. Tak cię widzą jak się piszesz. Niezamaco.
 
Lubię to! · Odpowiedz · 1 · 11 godz. · Edytowany
 
 
Piotr Essowski o. Pan redaktor ma problemy ze wzrokiem? bo foto w ikonce jest....  to by tłumaczyło tłumaczenie okładki.... 
 
Lubię to! · Odpowiedz · 1 · 11 godz.
 
 
Cezary Mażarski edytować WSZYSTKIE posty!
 
 
 
Jerzy Poprawa Pan redaktor ma generalnie w... nosie twoje fotki. i twoj wyglad na nich Ocenia cię tylko z perspektywy tego jak się zachowujesz. A tu góra 15 lat ci daje.

Poza tym jak widzę przeszliśmy już (tzn. ty?) na etap wycieczek osobistych etc?...Zobacz więcej
 
Lubię to! · Odpowiedz · 1 · 11 godz. · Edytowany
 
 
Piotr Essowski bardzo współczuję tak po ludzku 
a wycieczki osobiste, to zdaje się Pan zgredaktor zaczął "dzieciaczkiem" 
 
 
 
Jerzy Poprawa Oczywiście, zawsze winni są oni, ty chciałeś rzeczowo o okładkach, a ja zacząłem wycieczki osobiste na temat tego, że za duzo siedzisz w necie itd. itp.

Spoko....Zobacz więcej
 
Lubię to! · Odpowiedz · 2 · 11 godz.
 
 
Piotr Essowski o. to już nie rzuciłeś tekstu "dzieciaczek"  ?

i powtarzam - szkoda mi czasu na czepianie się słówek - ale jak mi coś zarzucasz (wycieczki osobiste) to chętnie ci odpowiadam 
 
 
 
Piotr Essowski tej części edytowanej nie będę wrzucał 
 
13716202_575388335965488_900938704891845
 
 
Piotr Essowski i zdaje się to Ty powinieneś przeprosić za nazwanie mnie "dzieciaczkiem" Panie Jerzy
 
 
 
Piotr Essowski btw - screena wrzuciłem bo tego nie wyedytujesz 
 
 
 
Jerzy Poprawa Przepraszam ale albo traktujemy się poważnie albo zakończmy tę żałosną dyskusję.

I gdzie NIE twierdziłem, że określiłem cię per "dzieciaczek"?...Zobacz więcej
 
Lubię to! · Odpowiedz · 2 · 11 godz.
 
 
Piotr Essowski ojoj  pan redaktor się obraził 
 
Lubię to! · Odpowiedz · 1 · 11 godz.
 
 
Piotr Essowski ale podziwiam tę dojrzałość panie redaktorze Jerzy  teksty "dzieciaczek", "gówniarz"  no no... i jeszcze chce Pan, żeby Pana przepraszać  fascynujące 
 
 
 
Cezary Mażarski pan redaktor się obraził? może wreszcie wróci na swoje poletko ^^
 
 
 
Piotr Essowski i poćwiczy pisanie... a za jakieś 5, może 10 lat da się tę gazetę (lub czasopismo  ) kupować dla czegoś więcej niż tylko cover DVD 
 
 
 
Cezary Mażarski a po co, skoro płytka się sprzedaje, to co wrzucą na tę 130-stronicową ulotkę można mieć w nosie 
 
Lubię to! · Odpowiedz · 1 · 10 godz.
 
 
Piotr Essowski ja bym chętnie jakieś przepisy na ciasta dorwał, bo ostatnio dzieciak w szkole ma dużo imprez i akurat jak kupuję sobie takiego Lords of the fallen, to przepis na jakiś fajny sernik by się przydał
 
 
 
Cezary Mażarski odkup klucz na G2A i nie marnuj papieru 
 
 
 
Michał Nowak Piękny pokaz, Panowie.
 
Lubię to! · Odpowiedz · 4 · 10 godz.
 
 
Artur Kraft Ale żenada tutaj. "Ty obraziłeś pierwszy", "nie - ty". Małe umysły rzucają inwektywami.
 
 
 
Marcin Stróżyna Jerzy Poprawa, ja nie twoerdzę, że to jest głupie. Ja twierdzę, że to jest ohydne  Wiele ohydnych rzeczy na tym świecie nie było głupich, co nie znaczy, że były piękne.
 
Lubię to! · Odpowiedz · 2 · 8 godz.
 
 
Tomek Dittrich Jerzy - 100℅ zgody co do argumentow za okladka, ale z ta "gazeta" to faktycznie sobie chyba mozesz darowac ;-) fakt, masz racje, ale z drugiej strony obecnie termin "gazeta" uzywany jest czesto jako potoczny synonim "prasa", tak jak "adidasy" dla obuwia sportowego czy "ilosc" tam, gdzie formalnie powinna byc "liczba" (tu akurat rzadziej widze forme poprawna niz bledna).
 
 
 
Tomasz Rogala Daliście czadu widzę  3/4 z nas już nie jest targetem CDA  a na gimby działa, mam jedną w domu i widzę reakcje 
 
 
 
Cezary Mażarski tym bardziej nie rozumiem, po co ten beton przychodzi do konkurencji, która NIE jest jego targetem i próbuje agitować.
 
 
 
Tomasz Rogala Nie agitował tłumaczył się z jawnych chwytów marketingowych 
 
 
 
Cezary Mażarski srały muchy będzie wiosna. nie pierwszy raz Jerzyk tu przychodzi i odwala, na forum to samo.
 
 
 
Tomasz Rogala Ja tam lubię wysłuchać każdej strony daje mi to większe spektrum poglądów 
 
Lubię to! · Odpowiedz · 1 · 7 godz.
 
 
Cezary Mażarski z terrorystami, kobietami w okresie i betonem się nie dyskutuje  ale zawsze można się pośmiać
 
 
 
Tomasz Rogala Z jakiegoś powodu tu siedzi a beton by się oszańcował w zamku własnej nieomylności 
 
 
 
Cezary Mażarski z powodu takiego, że tu się z niego śmieją i jakby brakuje fanów, co stanąć mieli w obronie 
 
 
 
Tomasz Rogala Ja podziwiam za upór w bronieniu własnego stanowiska 
 
 
 
Cezary Mażarski ludzi twierdzących, że Ziemia jest płaska też podziwiasz?
 
 
 
Tomasz Rogala no ba, jestem członkiem Flat Earth Society 
 
Lubię to! · Odpowiedz · 1 · 6 godz.
 
 
Cezary Mażarski oj Tomek Tomek 
 

 


usunąłem foty i emoty. a tak w ogóle to tylko odpowiedzi do komentarza typa, tego jest więcej.


Tutaj częśc pierwsza, wyżej masz część drugą, a jeszcze jest wiele innych komentarzy. Ale to co jest poniżej, to po prostu aż chciałoby się napisać, żeby gość (pipi)ł z grupy.

Przemek Sikorski Jeżeli sprzedawały się to były dobre. ;)
 
Lubię to! · Odpowiedz · 1 · 14 godz.
 
Piotr Essowski zależy co rozumiemy w kategorii "dobra" ;)
 
Lubię to! · Odpowiedz · 2 · 14 godz.
 
Jerzy Poprawa @Piotr - dobra okładka to taka, ktora budzi emocje, wyróżnia się z tła, przykuwa wzrok. Jak widać, ta jest dobra.
 
 
Piotr Essowski Jerzy szczerze? dobra grafika, która ma się wyróżniać, właśnie WYRÓŻNIA się z tłumu... nie wiem, czy byłeś ostatnio w punkcie z prasą, ale w zalewie identycznie krzykliwych okładek to okładka PIKSELA się wyróżnia, Wasza zleje się z tłem.....
 
Lubię to! · Odpowiedz · 1 · 14 godz.
 
Piotr Essowski to tak jak w tych tablicach na windach - tona kolorów, krzykliwości, więc apla z dwoma, trzema słowami od razu rzuca się w oczy.... ;)
 
 
Jerzy Poprawa So what? CDA nigdy nie miało podtytułu "wysublimowane pismo dla miłośników sztuki". Okładka ma informować o zawartości numeru, reklamować ją i przyciągać oczy. Od artyzmu są plakaty. To jest tzw. niemiecka szkoła okładek.
Może kłuje oczy ludzi lubiącyc...Zobacz więcej
 
 
Jerzy Poprawa Piotr Essowski - pan jesteś praktyk, czy teoretyk? Bo my w praktyce od 20 lat sprzedajmy całkiem sporo egzemplarzy naszego pisma i mam dziwne wrażenie, że zasadniczo chyba wiemy co robimy.

Na półkach setki okładek - ale jakoś wrzucono tutaj okładkę CDA. I to akurat tę a nie inne....Zobacz więcej
 
Lubię to! · Odpowiedz · 2 · 14 godz.
 
Piotr Essowski Jerzy
eeech. widać ludzie np. z Edge powinni się uczyć - w końcu niemiecka szkoła okładek rządzi :)...Zobacz więcej
 
13729166_575352559302399_686868745973888
 
Piotr Essowskihttps://www.facebook.com/grafikplakal/?fref=ts

przejrzyjcie :) może będzie parę inspiracji do kolejnych okładek ;)
 
10978570_1621159091448383_30794315271875
10438326_1514848125412814_82983602723734
Polub stronę
 
 
 
Jerzy Poprawa No tak, to teraz pokaż mi chińskie pismo o grach o nakładzie pewnie z 1 mln. egz. i udowodnij tym, że ideogramy dobrze robią na sprzedaż.

W Polsce "niemiecka szkoła" sprzedaje się dobrze, dlatego też w reklamach mamy ciągle "dwie [niemieckie] panie w...Zobacz więcej
 
 
Michał Majewski Faktycznie coś jest z tymi okładkami z DE ;).
 
13692676_1237251796308157_84124576467323
 
Piotr Essowski ależ oczywiście, że bylejakość w Polsce się sprzedaje. Nic dziwnego że Popek ma fanów, że Vizir robi takie a nie inne reklamy itd itp. Niskie gusta zawsze będą w większości. Transformersy zawsze będą miały wyższą oglądalność niż filmy pana Haneke. 
Nat...Zobacz więcej
 
Lubię to! · Odpowiedz · 3 · 14 godz.
 
Jerzy Poprawa Więc nie wiem o co ta cała dyskusja. 

A jeśli chcesz znać moje zdanie to wole sprzedać 80.000 egz. pisma z "bylejaka" okładka niż 10.000 z "artystyczną" ponieważ moja pensja uzależniona jest m.in. od tego jak się CDA sprzeda. A ja się artystą nie czuję, jeno rzemieślnikiem. SOlidnym, znającym się na swej robocie, nie odwalającym partactwa.
 
Lubię to! · Odpowiedz · 1 · 14 godz.
 
Jerzy Poprawa Michał Majewski - Exactly. W Polsce co prawda nieco tonujemy ten styl, ale jak sam widzisz - nie o artyzm tu chodzi.
 
 
Piotr Essowski o jakości projektu okładki a nie jego wpływu na sprzedaż. przynajmniej z mojej strony :)
 
 
Jerzy Poprawa Okładka była robiona w pełni świadomie w takim, a nie innym stylu.
 
 
Michał Majewski Piotr, dokładnie. Mi nie chodzi o Poki, mi chodzi o to jak kiczowato to wygląda. Żeby chociaż Pikaczu <3 był a nie jakiś Wawelozaur :P
 
 
Piotr Essowski Jerzy a zastanawiałeś się kiedyś jak wyglądała by wasza sprzedaż bez cover dvd?
 
Lubię to! · Odpowiedz · 1 · 13 godz.
 
Piotr Essowski ;)
ale np. z jeszcze bardziej (pipi)udu okładkami? ;)
 
 
Jerzy Poprawa A zastanawiałeś się kiedyś jakby wyglądała sprzedaż samochodu bez kierownicy albo foteli?

CD/DVD zawsze było integralną częścią CDA więc po diabła teoretyzować....Zobacz więcej
 
Lubię to! · Odpowiedz · 1 · 13 godz.
 
Piotr Essowski no dodawały... ale Wasze gry dodawane zawsze były o klasę wyżej niż inne. i nie udawaj, ze tego nie wiesz proszę :)

Sam wielokrotnie (zresztą znajomi też) kupowałem Waszą gazetę w sytuacji gdy w cover dvd czy tam cd była gra która mnie interesuje. Kup...Zobacz więcej
 
Lubię to! · Odpowiedz · 1 · 13 godz.
 
Jerzy Poprawa W Playu nieraz dawali pełniaki, których im zazdrościłem.

A w jakim celu kupowałeś "gazetę" (uwielbiam fachowe dyskusje, w których rozmówca nie odróżnia gazety od periodyku - to jakby wszystkie samochody nazywać "dieslami" bo mają silniki) to już twój problem. Liczy sie, że kupiłeś....Zobacz więcej
 
 
Piotr Essowski no ja żadnego który mnie zainteresował nie zauważyłem. Waszą gazetę też nie kupuję jakoś super często -tylko gdy a) gra mnie interesuje
b) koszt gazety z grą jest niższy niż cena klucza...Zobacz więcej
 
 
Piotr Essowski a zabawa słowami "lub czasopisma" bawiły mnie jakiś czas temu. teraz mnie nudzą ;)
 
 
Jerzy Poprawa a jak napiszesz "kóhnia" to też będziesz argumentował, że "nudzą cię dyskusje o ortografii"? Skoro zabierasz głos w jakimś temacie, należy się w nim z grubsza orientować.

Ale może za wiele wymagam na FB, gdzie każdy zna się na wszystkim i od ręki rozwiązuje nękające świat problemy.
 
 
Piotr Essowski Jerzy wiesz... to jest tak, że jak ktoś nie siedzi w danej brażny (tutaj czasopisma) to naprawdę ma w rzyci czy pisze skrótowo per gazeta, czasopismo, czy dynks z literkami :) ważne że obie strony wiedzą o czym dyskutują. Może po prostu więcej luzu i dystansu i będzie się dyskutowało lepiej, co? :)
 
 
Cezary Mażarski ooo, genialne podejście "nieważne jak gadają, byle gadali". bo się ma sprzedać. to jeszcze clickbaitowe tytuły.
 
 
Jerzy Poprawa Witaj w prawdziwym świecie, Ne... Cezary.

 

  • Plusik 1
Odnośnik do komentarza

Jeszcze Mejm, ktoś wrzucił linka do innej dyskusji tego Mac Abry, ale tu już screen i to ucięty, bo nie chce mi się to obrabiać - piwko piję:)
tghtgtg.jpg
Ale zastanawiałem się, czy kupić CDA (mam wszystkie numery od grudnia 2015), no i w tymi miechu sobie daruję. Pixel i PE stykną.


Widzisz ile tracisz nie mając fejsa? Załóż jakieśfejkowe konto i wbijaj na grupkę Pixela :)
Jest tam sporo ludzi z branży, czasem jakiś indie developer płacze, że ludzie kupują gierki na g2a :)

  • Plusik 1
Odnośnik do komentarza

Poki co przeczytalem tylko czesc druga. No troche beka jesli to ten JP. Gdzies ktos wrzucil print screena i widac jego foto, takie samo jak w pismie. Troche to smutne bo akurat jego najbardziej szanowalem z calej ekipy. Ale moze teraz jako wice ma wicej czasu i dopiero odkrywa internety. Pismo 20 lat na karku a "wojna" o nazewnictwo ("to nie gazeta") nadal trwa. Masakra.

 

Ludzie na grupie juz dzieci w gimnazjum maja i nadal bol dupy, ze cda to tylko plyta z ulotka. Czyli za 10 lat w CW nadal beda walki tatkow o to ktory plastik lepszy.

Odnośnik do komentarza

PPE czy CDA? Obydwie gimbaziarskie gazetki. PPE zeszło do takiego poziomu jakoś w sumie niedawno, więc PPE>CDA na ten moment.

 

W każdym razie kupować jedną czy drugą w obecnym czasie to :pipi: :pipi: :pipi:

Edytowane przez ireniqs
Odnośnik do komentarza

Dlaczego PE gimbusiarskie?

Nie ma tam już tekstów o pierdzeniu i jeżdżeniu fotelikami na Sokolskiej?

Pixel, PE, CDA - tylko jeden z tych magazynów jest stricte konsolowy. CDA przebranżowiło się na pismo PC/konsolowe, gdzieś w erze PS360. Wszystko za sprawą rynku i trendów.

Po prostu redaktorzy CDA musieli nagle kupić sobie konsole. I jak taka osoba, która zaczyna przygodę np. z Tekkenem 6, może recenzować taki tytuł, skoro dla nich idealne combo to mycha i klawa.

Ludzie, którzy zaczynali grać w gierki na MS-DOSie, nagle muszą grać na konsolach, bo taka praca.

Już widzę, jak ciężko im było na początku sterować kamerą za pomocą prawego analoga:) - kumpel np. w Uncharted w ogóle nie używał kiedyś prawej gałki, bo się gubił! Ale to stary pececiarz, co se kupił PS3, bo "wszyscy mają i modne to".

Pixel sporo namieszał na rynku, ale to pisemko dla starych (nawet bardzo starych) pececiarzy. Mnie nie interesuje Amstrad, czy ZX Spectrum, nie czuję tego jarania się tamtymi tytułami.

Aczkolwiek, dzięki Pixelowi, mamy w CDA i PE dość sporo retro-artykułów.

Tylko jak pececiarz z CDA opisuje historię GameBoyów, to raczej wykorzystuje teksty z wikipedii, czy innych internetów, a nie własne doświadczenie. Raczej wolę tutaj czytać teksty Rogera, który widać, że jest pasjonatem.

---

Dobrze, że mamy są te social media i widać na tacy, jacy są redaktorzy owych pisemek:

MAc Abra z CDA, wkurzył się tak, że aż obraził typa, a potem zedytował, bo mu głupio było:)

Kupuję miesięcznie trzy pisemka, ale w tym miechu odpuszczam z CDA. Nie, nie kupuję dla super pełniaków, czy tekstów. Po prostu mam taki kaprys i zbieram prasę, ale teraz jakoś wkurzył mnie ten shitstorm związany z okładką i wypowiedzi Mac Abry, więc robię sobie przerwę.

 

A i z Pixelem kiedyś też mnie jeden redaktor wkur.wił, ale to pisałem o tym: toczyliśmy dyskusję, czy działa pad w Raymanie Originis na PC.

Napisałem, że działa, ale nie można grać d-padem, co mnie smuci, bo w tytułach 2D lepiej gra się krzyżakiem.

I taki pececiarz, odpisał mi, że miałem odpowiednio dużo czasu, by się nauczyć grać analogiem. Jakbym zaczynał grać gałkami od niedawna na PS4.

Kiedy ja od ponad dwudziestu lat gram d-padem! I tak potoczył dyskusję, że brakło mu argumentów i zgłosił mój profil jako fikcyjny. Co za zje.b!

Trzy miechy nie miałem fejsa, aż musiałem "podrobić" dowód:)

Odnośnik do komentarza
Raczej wolę tutaj czytać teksty Rogera, który widać, że jest pasjonatem.

 

Niby spoko tylko dla samego Rogera i tej garstki retro nie będę kupował szmatławca. Do takich wniosków doszedłem parę lat temu i jakoś nie tęskno mi za kupowaniem tej gazetki.Czasem przeglądnie się  w Empiku co tam spłodziła ekipa Psx Extreme ale żeby wyskakiwać z kasy za takie coś to jeszcze mnie nie powaliło.

Byłby Retro Gamer w Polsce to bym go brał, a że nie ma to muszę się zadowolić Pixelem,który radzi sobie pod tym względem całkiem ok.

Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...