Skocz do zawartości

pitu pitu preorderowe, nocne czuwanie przy paczkomacie, stalking kuriera


Colin

Rekomendowane odpowiedzi

To znak, że do kilkunastu minut będziesz miał grę i kurier sobie ją odznaczył. ;)

Dzwonie do typa. a typ ze sobie zapomniał i przejechał moją prace i ze nei przyjedzie. powiedział ze go to (pipi)i najwyżej dostanei 50 zł kary i tyle...... wiec wytłumaczyłem mu sens zycia i delikatnie mówiąc uświadomiłem go w tym że jak nie przyjedzie to będzie miał manko i 50 zł to będzie dopiero początek jego problemów. Miłym głosem odpowiedział mi że około godziny 17 przywiezie mi bezpośrednio do domu, bo zamówiłem do pracy.

Odnośnik do komentarza

To znak, że do kilkunastu minut będziesz miał grę i kurier sobie ją odznaczył. ;)

 

Bzdura, nie ma prawa tego zrobić. A co, kiedy nikogo nie będzie w domu? Przecież odbiorca musi to pokwitować własnym podpisem. Kurier nie może sam sobie tego odhaczyć.

 

To znak, że do kilkunastu minut będziesz miał grę i kurier sobie ją odznaczył. ;)

Dzwonie do typa. a typ ze sobie zapomniał i przejechał moją prace i ze nei przyjedzie. powiedział ze go to (pipi)i najwyżej dostanei 50 zł kary i tyle...... wiec wytłumaczyłem mu sens zycia i delikatnie mówiąc uświadomiłem go w tym że jak nie przyjedzie to będzie miał manko i 50 zł to będzie dopiero początek jego problemów. Miłym głosem odpowiedział mi że około godziny 17 przywiezie mi bezpośrednio do domu, bo zamówiłem do pracy.

 

 

To jest właśnie największe sk*rwysyństwo u kurierów z DPD. Mają w (pipi)e czy dostarczą przesyłkę czy nie - jak im się nie chce jechać, to nie przyjadą choćby nie wiadomo co. Jak mi ten frajer dziś nie dostarczy paczki to objadę z góry na dół w Wyborczej, bo to będzie już któryś raz z kolei, a jak rozniesie się to w mediach, to będą mieli jeszcze bardziej przesrane.

  • Plusik 1
Odnośnik do komentarza

O to z takim czymś się nie spotkałem. Miałem raz czy dwa, że dostarczone i do 10 minut paczka była u mnie. 

Ja mam nadzieję, że przyjedzie, bo jak nie to sam się pofatyguję do siedziby i zrobię taki syf, że się kur.wa w końcu nauczą. 

Aczkolwiek z kurierami z mojego regionu jeszcze nie miałem problemów, jedynie 7 poleciała raz w ch.uja. 

Właśnie skąd wziąć numer tel kuriera? 

Edytowane przez suteq
Odnośnik do komentarza

Ja miałem do czynienia i z 7 i z DB Schenker i z DHL (oni są mistrzami) i UPS i niestety z DPD. Tylko ta ostatnia firma sprawia problemy, cała reszta zawsze wywiązywała się idealnie ze wszystkiego, a DHL potrafił mi dostarczyć paczkę ze sklepu po 8 godzinach (z czego zamawiałem o 23:00, a przesyłka była kilka minut po 7:00 u mnie :O)

Odnośnik do komentarza

A gdzie znalazłeś do niego numer jeśli można spytać?

Moaj praca polega na tym ze mam dużo styczność z kurierami i mam wpisanych kurierow dpd w telefon i zadzwoniłem do Marcina z DPD to on tak a ja tak.

 

To znak, że do kilkunastu minut będziesz miał grę i kurier sobie ją odznaczył. ;)

 

Bzdura, nie ma prawa tego zrobić. A co, kiedy nikogo nie będzie w domu? Przecież odbiorca musi to pokwitować własnym podpisem. Kurier nie może sam sobie tego odhaczyć.

 

To znak, że do kilkunastu minut będziesz miał grę i kurier sobie ją odznaczył. ;)

Dzwonie do typa. a typ ze sobie zapomniał i przejechał moją prace i ze nei przyjedzie. powiedział ze go to (pipi)i najwyżej dostanei 50 zł kary i tyle...... wiec wytłumaczyłem mu sens zycia i delikatnie mówiąc uświadomiłem go w tym że jak nie przyjedzie to będzie miał manko i 50 zł to będzie dopiero początek jego problemów. Miłym głosem odpowiedział mi że około godziny 17 przywiezie mi bezpośrednio do domu, bo zamówiłem do pracy.

 

 

To jest właśnie największe sk*rwysyństwo u kurierów z DPD. Mają w (pipi)e czy dostarczą przesyłkę czy nie - jak im się nie chce jechać, to nie przyjadą choćby nie wiadomo co. Jak mi ten frajer dziś nie dostarczy paczki to objadę z góry na dół w Wyborczej, bo to będzie już któryś raz z kolei, a jak rozniesie się to w mediach, to będą mieli jeszcze bardziej przesrane.

 

 

  biskup 17/09/2013 11:55:26 Przesyłka doręczona   2 Wydanie paczki kurierowi 17/09/2013 08:07:30 Przesyłka wychodząca z sortowni   3 Przyjęcie linehaul 17/09/2013 06:13:36 Przesyłka wchodząca do sortowni KIE 4   16/09/2013 19:33:48 Przesyłka wchodząca do sortowni WA2 5 Utworzenie kwitu SOA 16/09/2013 19:32:25 Przesyłka odebrana przez kuriera

Biskup tak się nazywa nasza firma. Paczka była nadana na moje imie i nazwisko. Ogolnie koles dostanei z(pipi)ke delikatna. a jak nei przyjedzie to pojade te 40 km dzisiaj i zrobie dym taki ze hej..

Odnośnik do komentarza

Nie wyrabiam już powoli.

Rozi dzwon do tych z(pipi)ów. Koleś wiedział ze to jest GTA i specjalnie tak robią.

Ludzie poskładali preordery i jeszcze czekają... o (pipi)a... xD

Podbiłem przed dziewiątą do MM, podchodzę do działu z grami i pracownik wykłada akurat mesjasza na półkę.

 

W domu oczywiście godnie go przywitałem.

91av.jpg

 

Niestety dopiero wieczorem pogram, bo trochę mi się remont przedłużył. Myślałem, że wyrobię się przed 17, ale góvno z tego wyszło...

przesadziłeś chłopie :). Ta fotka się nadaje na wiocha.pl jak nic !

Odnośnik do komentarza

hehe, dobry pomysł z hajsem. Wyciągnę całą wypłatę i porobię fotki w tej saszetce z kolekcjonerki. Bo właśnie mi ją dostarczył kurier, zamawiałem w Muve. Kolekcjonerka jest imo średnia, niektórzy twierdzą że ujowa, ale ja jej zakup traktuję jako podziękowanie dla Rockstara za wszystkie poprzednie części przy których świetnie się bawiłem. No i oczywiście w podzięce za wspaniałą V.

 

lLxcTIl.jpg

Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...