Skocz do zawartości

pitu pitu preorderowe, nocne czuwanie przy paczkomacie, stalking kuriera


Colin

Rekomendowane odpowiedzi

"Etykieta wysyłkowa UPS została wygenerowana. Status monitorowania wraz z planowanym terminem doręczenia zostanie zaktualizowany gdy przesyłka dotrze do placówki UPS.  "  <- takie coś w moim statusie przesyłki z empiku. Nie chcę was martwić ale to  może oznaczać że empik dopiero jutro faktycznie wyśle a na razie ups wygenerował dla klienta list przewozowy :)  Dla porówniania 2 książki zamówione w niedziele na empik com już ok 22 miały status w doręczeniu i są w wolce kosowskiej :)

Odnośnik do komentarza

Drugi! :D 

71ck4lvxca9a_t.jpg

Jeszcze zaszedłem przed odbiorem do Tesco po prowiant :D Chciałem zacynić i zapamiętać kod odbioru, ale z tego podniecenia zapomniałem i jednak musiałem wyjąć telefon z kieszeni i przepisać kod i całość operacji - odbiór paczki trwał aż minute i 15 sekund, a można to zrobić nawet w 17 sekund.

PS. Ale długo się instaluje :( 

Odnośnik do komentarza

Miałem brać wersję na xboxa ale o dziwo pod koniec czekania nagle okazało się jak to powiedzieli "z błędów logistycznych wersja na konsole xbox 360 będzie sprzedawana od 9 rano".Nie wiem czemu empik dopiero po północy to powiedział a szkoda mi było wracać z pustymi rękoma więc wybrałem wersję na ps3.Najlepsze jest to że w kolejce było z 50 osób z czego po okazaniu się że sprzedają tylko na ps3 wyszły może z 3-4 osoby,

Odnośnik do komentarza

Drugi! :D 

 

71ck4lvxca9a_t.jpg

 

Jeszcze zaszedłem przed odbiorem do Tesco po prowiant :D Chciałem zacynić i zapamiętać kod odbioru, ale z tego podniecenia zapomniałem i jednak musiałem wyjąć telefon z kieszeni i przepisać kod i całość operacji - odbiór paczki trwał aż minute i 15 sekund, a można to zrobić nawet w 17 sekund.

 

PS. Ale długo się instaluje :(

Ile ci te baterie trzymają w padzie? Bo kupiłem blister i nie wiem czy nie będzie mało :D

Odnośnik do komentarza

Jednak nie wytrzymałem i przeszedłem się po pracy. Byłem gdzieś tak o 00:30 pod empikiem, zbliżając się do salonu słyszę paru gościu i zza rogu zaraz 3 wyszło. Nic to idę dalej, a tam jakoś tak pusto. Wchodzę do marketu, a tam 2 ochroniarzy, kilku pracowników empiku i ...  i nikogo więcej! Pusto w salonie, a na mnie wszyscy patrzyli się jak na jakiegoś idiotę że w nocy po gierki przychodzi. Podbija do kasy, mówię że mam pre ordera to gościu poszedł zobaczyć czy doszła paczka. Oczywiście się okazało że jeszcze nie ma i muszę przyjść rano :/ A na półkach leżało pełno pudełek na ps3 i x'a. Próbowałem ich przekonać żeby wydali mi którąś kopię to się nie dali przekonać. No nic będzie trzeba rano wstać i jechać jeszcze raz :/

Odnośnik do komentarza

Czy ktos ma podobny problem z wersja cyfrowa? :(

"material niedostepny przed data rozpoczecia"

 

Jak wchodze na ps store i klikam na gta to mnie wywala na glowna strone store :confused:

(pipi)A

Miałem to samo. Musisz wejśćw historie transakcji,wybierze to gdzie bylo gta,anuluj zamowienie przedpremierowe i kup raz jeszcze. Nie sciągneło ci kasy podczas pierwszej próby zakupu. Inaczej Ci nie pójdzie.

Edytowane przez bolek456
Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...