Skocz do zawartości

pitu pitu preorderowe, nocne czuwanie przy paczkomacie, stalking kuriera


Colin

Rekomendowane odpowiedzi

W zawierciu? xD

 

Rozi zapytaj w sklepach w Wiesiółce albo Ciągowicach, masz niedaleko

 

o boze jak smiesznie xD

W Zawierciu jest sklep Sojera, ale wolałem zamówić z muve, bo tak zawsze robiłem i nigdy się nie zawiodłem. Aż do dziś. 

Odnośnik do komentarza

U mnie podobnie jak u Siary coś koło 100 osób i kulturka sto pro i dawali jeszcze plakaty i lunety. 

 

 

edit. ale nie ponoć akcja była na polygamii w komentach coś takiego było

 

 

 

W Gdansku na nocnej premierze w Empiku jeden koleś przypieprzył z kopa drugiemu, bo ten krzyknął "Playstation jest dla pedałów!" 

 

Console Wars na żywo. 

Edytowane przez _Be_
Odnośnik do komentarza

U mnie podobnie jak u Siary coś koło 100 osób i kulturka sto pro i dawali jeszcze plakaty i lunety. 

 

 

edit. ale nie ponoć akcja była na polygamii w komentach coś takiego było

 

 

 

W Gdansku na nocnej premierze w Empiku jeden koleś przypieprzył z kopa drugiemu, bo ten krzyknął "Playstation jest dla pedałów!" 

 

Console Wars na żywo. 

Ahahahahahhaha xD Jezu..wiem ze to nie jest smieszne ale jak sobie to wyobrazilem to sie poryczalem ze smiechu

  • Plusik 2
Odnośnik do komentarza

korzystając z miejsca i okazji chciałbym podziękować mojemu dostawcy internetu firmie telpol i scee za wczorajszy cyrk z ściągnięciem gta z psn:

 

7.00 - 11.00 - ściągnęła się wersja z psn, wywala błąd przy instalacji przy 10%

16.30 - 19.00 - kolejny próba ściągania, download zatrzymał się na 20%, nie chce ruszyć przy okazji prędkość pobierania to był jakiś żart - świat się rzucił na gta i jak zwykle serwery nie wyrabiały, nawet sposobem na wstrzymanie i wznowienie pobierania, ostatecznie zaczyna ściągać ale od początku od pierwszego kilobajta

20.00 - 22.30 - awaria internetu i jego brak na mieszkaniu, kur.wica sięga zenitu, rozładowuje się ogrywając jakieś pier.doły na vicie i oglądając champions league

22.30 - 2.00 - dociągnęło tą wersję, którą na dobrą sprawę zacząłem ściągać od 16.30, przebudziałem się o 2.00 i włączyłem tv by po raz kolejny zobaczyć błąd przy instalacji, tym razem już przy 1%

o 2.00 kolejny download...

pobudka o 6.30 rano...gta5 zainstalowane leży na dysku konsoli, szybkie uruchomienie i wszystko działa...pograło by się ale trzeba iść do roboty...

 

śmierć cyfrowej dystrybucji !!!!!!!

Edytowane przez Ficuś
Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...