Skocz do zawartości

GTA V - pytania i odpowiedzi


Yano

Rekomendowane odpowiedzi

Czy ktoś spotkał się z takim problemem jak ja? Mianowicie jestem po 53/54 misji w grze i od jakiegoś czasu nie mogę wybrać już Michaela. Porobiłem wszystko co mogłem na mapie, spróbowałem nawet zrobić wszystkie misje Lestera, żeby nie mieć nic i dalej go nie mogę wybrać. Wie ktoś o co chodzi? Czy może to zabieg fabularny? aha i jak dzwonie do niego na telefon to ciągle jest zajęte.

 

jestem po misji gdy

 

lecimy Trevorem i Lesterem helikopterem i z niego obserwujemy 2 ciężarówki które wjeżdżają do banku federalnego. Później trzeba zawisnąć nad dziurą w drodze, gdzie powstaje nowa linia metra

 

 

Odnośnik do komentarza

Z tego co pamiętam to zabieg fabularny i musisz ogarnąć resztę misji Franklinem(te przygotowawcze, wraz z samochodem) i dopiero jak to skończysz będzie ok. 

Musi być, bo pamiętam, że też to miałem i było to wyjaśnione w którymś dialogu. 

Edytowane przez suteq
Odnośnik do komentarza

Nie, wszystko co masz na górze to trzeba zrobić, czyli jak hobby czy przypadkowych jest tyle i tyle to trzeba tyle zrobić, ale WŁAŚCIWYCH. 

A te właściwe mają przy kwadraciku kolorowy pasek. Wszystkie misje z kolorowym paskiem muszą być zaliczone do 100%. Wyjątkiem są random events, których bez znaczenia jakich trzeba mieć 14 ukończonych. 

Edytowane przez suteq
Odnośnik do komentarza

Zaciąłem się na amen - nie wiem czy to jakiś bug czy ja coś źle robię. Jestem po misji

Caida Libre, automatycznie przerzuciło mnie na Franklina. Na Trevora i Michaela nie mogę się przełączyć bo są poza miastem z porwaną żoną tego Azteka. Ok jako Franklin mam jedną dostępną misję oznaczoną literką M ale koloru zielonego - koloru Franklina. Misja widnieje w domu Michaela (na posesji). Sęk w tym, że jak kręcę się koło znaczka misji, domu Michaela to nic się nie odpala. Podzwoniłem po wszystkich, poszedłem spać żeby czas upłynął i dalej nic ;/ To błąd gry czy co mam robić?

 

Edytowane przez Słupek
Odnośnik do komentarza

Czy misja poboczna

 

ze zbieraniem części łodzi podwodnej ma na coś wpływ, do czegoś się przydaje? Z tego co się orientuję to ani trophy ani do 100% gry się nie wlicza, więc tylko dla kasy i dokonczenia historyjki o złym mężu, czy może ma ta łódź drugie dno?;p

 

Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...