Skocz do zawartości

GTA V - pytania i odpowiedzi


Yano

Rekomendowane odpowiedzi

  • 4 miesiące później...
  • 1 rok później...

Mam problem bo utknąłem w grze. Nigdy mi się to nie zdarzyło...
OK, do rzeczy: przy każdym z bohaterów, na mapie nie ma żadnych punktów od których można coś zacząć. Próbowałem doczytać w poradniku ale ja mam nawet inną kolejność misji...
Dorzucam 3 screeny.5883c656ab6b47822a49a02288bf0ef3.jpg249faac05b9dab52c2923020e968d1e5.jpg01068ac902bcc633c26c7060df99b863.jpg

Wysłane z mojego SM-N960F przy użyciu Tapatalka

Odnośnik do komentarza
  • 7 miesięcy później...
  • 3 miesiące później...
  • 6 miesięcy później...
  • 2 miesiące później...

Pomóżcie - posiadam GTA V w wersji cyfrowej dla PS4 - jaki jest koszt, żeby zupgradować tę wersję do wersji PS5?

Naszło mnie, żeby zrobić sobie fabułkę, ale gdy wchodzę do PS Store to pokazuje mi się cena 169 zł - trochę dużo za lepsze tekstury. Dobrze to sprawdzam? Ten upgrade starej gry naprawdę tyle kosztuje?  :blink:

Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić obrazków. Dodaj lub załącz obrazki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

25 maja 2018 roku zacznie obowiązywać w Polsce Rozporządzenie Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r. w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych oraz uchylenia dyrektywy 95/46/WE (określane jako "RODO", "ORODO", "GDPR" lub "Ogólne Rozporządzenie o Ochronie Danych"). W związku z tym prosimy o zapoznanie się ze zaktualizowaną Polityką prywatności Polityka prywatności.