Skocz do zawartości

GTA V - pytania i odpowiedzi


Yano

Rekomendowane odpowiedzi

Marnie (wyprana blondi z epsilonu) przysłała mi smsa "Tam, gdzie pierwszy okręt floty pochłonęły fale, zasiano wiadomość". Nie wiem czy wpływ na przysłanie smsa miało spotkanie z ufo czy zebranie wszystkich części łodzi podwodnej, czy znalezienie pierwszego traktatu epsilonu. Wie ktoś o czym ona nawija? O lokacji kolejnego traktatu? Ufo pod wodą? Kolejny dzień, kolejna rozkmina...

 

Tez mi spamowala skrzynke ta wiadomoscia, nie mam pojecia co to jest - trzeba bedzie przetlumaczyc na angielski i porzukac na necie.

 

EDIT:

Znalazlem, to podobno wiadomosci wskazowki, ktore maja nas naprowadzic na kolejne Trakty Epsilonu.

Edytowane przez saptis
Odnośnik do komentarza

Mam pytanie odnośnie zarabiania piniondzuf

 

 

jestem po napadzie na bank na prowincji, kazda z postaci dostala po 350k, mam 60% gry

 

 

czy będzie jeszcze sporo okazji na oblowienie sie? Nieruchomosci są drogie w porównaniu do tego ile mam, to samo jakieś fajne furki. Najlepszym sposobem rozumiem jest gielda tak? I robienie misji Lestera?

 

I WANT MONEY

Odnośnik do komentarza

Mam kupioną tę nieruchomość Smoke on the Water. Dostałen wiadomość, że ciężarówka z moim towarem została przejęta i muszę ją odzyskać. No więc jadę do niej na jakieś za(pipi)e koło tamy i gdy do niej dojeżdzam pojawia się polecenie, że muszę ja odbić. Tyle, że ona po chwilu znika i dostaję wiadomoś , że już po ptakach. Miałem save przed tą akcją, więc spróbowałem jeszcze raz. To samo. Dziwna sprawa, miał ktoś podobnie ?

Odnośnik do komentarza

Mam kilka pytań, bo nie wiem czy niektóre to glicze czy tak ma być.

 

1. Po zrobieniu wszystkich skoków na spadochronie powinna się pojawić jakaś misja? Nic mi się nie pojawia.

2. Bail bounty #4 Trevorem, koniecznie trzeba spełnić jakieś wytyczne żeby się pojawiła? Zrobiłem #3 po skończeniu fabuły, kolejna misja nie chce się pojawić.

Odnośnik do komentarza

Czy bedzie wiecej garazy ?

Poki co mam kazda postacia jeden przy domu plus ten wiekszy, ale mieszcza sie tam tylko 4 samochody, a to troche malo. Wczoraj znalazlem fajne, szybkie auto elektryczne i chcialem je sobie zapisac w garazu, ale nie bylo miejsca - wyjechalem wiec innym zeby je zwolnic, ale tamtego juz nie bylo.

Odnośnik do komentarza

Nie będzie więcej garaży, upychanie też nie zdaje egzaminu i 3 bryki w garażu u Franklina to za dużo, GT500 pooszło w pizdu. R8 i Gallardo zostało, także mała strata. Ta bryka elektryczna to pewnie Lotus Evora, fajnie ciuchutko chodzi i ma kopa. Z tymi elektrykami to niebezpieczna sprawa, niedawno Prius koło mnie przejeżdżał, wcale gnoja nie było słychać, ciekawe czy statystyka wypadków nie wzrośnie z udziałem aut dyletantów.

Edytowane przez Gość
Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...