Skocz do zawartości

GTA V - pytania i odpowiedzi


Yano

Rekomendowane odpowiedzi

w poprzednim save sprzed 20 misji :P. cholera, to co ja mam teraz zrobić? :/

Taką nauczkę dostałeś. Następnym razem zapisuj na różnych sejwach, systematycznie.

Choć pewnie i to by nie pomogło. W końcu nie masz pewności, że po wykonaniu tych 20 misji, sytuacja Ci się nie powtórzy...

Edytowane przez Ludwes
Odnośnik do komentarza

wyścigi pojawiają się tylko wieczorami grając franklinem. jak ukończysz jeden wyścig to po jakimś czasie dostajesz smsa od Hao z info o kolejnym

 

te 18/20 to są te misje, które na social clubie mają na obrazku z lewej strony pasek. reszty do 100% nie musisz robić

aaa dzięki.

 

No ten pierwszy wyścig wygrałem ale to było jakoś na początku gry więc pewnie tego smsa nie mam. To pojeżdżę nocą, może będą

Dwie misje odblokowują się po znalezieniu listów i części statku. 

Części statku znalezione a listy dokończę jutro.

Dzięki.

Odnośnik do komentarza

 

Zielone korzenie u Franklina, jest tylko takie durne zakończenie (jeden telefon pod ratuszem) czy czekać na jakąś akcję?

 

 

Nic więcej nie ma. Też żałuję, że jakoś tego nie pociągnęli dalej, bo zapowiadało się nieźle.

 

 

Z fabuły :

 

 

Trevor zabił tego Floyda i ta jego narzeczona w mieszkaniu?.

 

 

Tak. Mówią nawet o tym w radiu w wiadomościach zaraz po akcji.

 

  • Plusik 1
Odnośnik do komentarza

 

można jakoś przetransportować batyskaf? próbowałem helikopterem Trevora ale nie dało rady.

Helikopterem transportowym (tym z bazy wojskowej/strony ze sprzętem wojskowym), tylko upierdliwe to trochę.

 

 

Tylko jest taki myk, że najpierw trzeba odpłynąć batyskafem od przystani (najlepiej posadzić go na plaży) i dopiero wtedy podczepić się tym helikopterem (można go kupić w internecie).

 

Dlatego trzeba go "przeprakować", bo gdy dryfuje przy przystani, to fizyka gry trzyma go tam w tak dziwny sposób, że po podczepieniu się do niego heliopterem, zaczyna on wariować i nie da rady normalnie z nim lecieć.

Odnośnik do komentarza

Na liczniku mam 14/20 ukończonych misji dla nieznajomych i dziwaków i mam pytanko bo od pewnego czasu nie mam na mapie pokazanych żadnych misji z tym związanych (te "kółka" też skończyłem) więc czy czekać cierpliwie aż coś się pokaże czy może dzwonić do kogoś? I czy randomy też są w jakiś stopniu z tym związane, bo ostatnio ich olewam.

 

EDIT: teraz przeczytałem powyżej że dwie misje się odblokują po znalezieniu znajdziek, a co z pozostałymi?

Edytowane przez _daras_
Odnośnik do komentarza

Na liczniku mam 14/20 ukończonych misji dla nieznajomych i dziwaków i mam pytanko bo od pewnego czasu nie mam na mapie pokazanych żadnych misji z tym związanych (te "kółka" też skończyłem) więc czy czekać cierpliwie aż coś się pokaże czy może dzwonić do kogoś? I czy randomy też są w jakiś stopniu z tym związane, bo ostatnio ich olewam.

 

EDIT: teraz przeczytałem powyżej że dwie misje się odblokują po znalezieniu znajdziek, a co z pozostałymi?

 

Wykonałeś wszystkie misje holownicze dla Tonyi (jest ich pięć) + ostatnią misję dla Doma, tą na tamie? Jeśli nie to zadzwoń do Tonyi z telefonu Franklina oraz ukończ wszystkie skoki spadochronowe i wtedy odblokuje się właśnie ostatnia misja dla Doma. Najpewniej tego Ci brakuje.

 

EDIT: suteq, no właśnie ;-)

Edytowane przez lothronik
  • Plusik 1
Odnośnik do komentarza

Marnie (wyprana blondi z epsilonu) przysłała mi smsa "Tam, gdzie pierwszy okręt floty pochłonęły fale, zasiano wiadomość". Nie wiem czy wpływ na przysłanie smsa miało spotkanie z ufo czy zebranie wszystkich części łodzi podwodnej, czy znalezienie pierwszego traktatu epsilonu. Wie ktoś o czym ona nawija? O lokacji kolejnego traktatu? Ufo pod wodą? Kolejny dzień, kolejna rozkmina...

Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...