Skocz do zawartości

GTA V - pytania i odpowiedzi


Yano

Rekomendowane odpowiedzi

łoo, no to jakiś bug

 

 

jeśli dobrze pamiętam to podjeżdżasz do domu michaela jako franklin i pojawia się scenka z michaelem i trevorem

 

 

 

Nic nie pomaga, nic się nie dzieje, no (pipi)a ;/ Ciekawe co teraz, niby kasacja sajva i mam grać od początku czy co?

 

A mógłby ktoś napisać jak ta misja co niby ma ma mi się teraz odpalić się nazywa? Bo chciałbym zobaczyć na yt jak to powinno wyglądać.

Odnośnik do komentarza

jak tak czytam różne fora to wiele ludzi ma z tym problemy (w tym ja), a nasiliło się to po ściągnięciu patcha 1 października.

 

Dokładnie dużo osób na to się skarży podobno po patchu, ale dosłownie 5 minut temu znalazłem rozwiązanie i działaaaaaaaaaaaaa.

 

Po prostu trzeba odjechać kawałek od domu Michaela i zamówić taksówkę która nas zawiezie pod dom Michaela - misję (skipnąć dojazd). I wtedy pojawia się znaczek misji... i normalnie się odpala. A już się bałem, że sajv do wywalenia i od nowa...

Odnośnik do komentarza

Podczas robienia under the bridge ( http://www.youtube.com/watch?v=7EitUby6EC4 ) mam problem z numerem 12 oraz 13.Czy trzeba loty zrobić tak by nie zahaczyć ścian?

Ja robiłem Stunt Plane'm - jego można obrócić o 45/90 stopni i fajnie po przekątnej/pionowo się zmieścić i od razu 2 na raz.

Edytowane przez Mathiu
Odnośnik do komentarza

Mam Franklinem jakas misje u Lestera - spotkanie przy plazy. Czy to jest pierwsza misja zlecen na ktorej mozna zrobic dobra kase ? Zastanawiam sie czy musze ta pierwsza zrobic przed zakonczeniem fabuly, a reszte po czy wszystkie mozna robic po.

Pamietam, ze przynajmniej jedna trzeba bylo wykonac by ruszyc fabule.

Jestem wlasnie po ostatnim skoku, pojawil sie marker ostatniej misji Franklina, czyli

 

wybor zakonczenia a, b, c

. Zrobilem save, ale po wgraniu go dzis, markera w domu Franka nie mam o zadnej porze:/ da fuq?

 

Edit: rozwiazane. Po prostu wgral mi sie autosave juz po uruchomieniu ostatniego zadania.

Edytowane przez _Red_
Odnośnik do komentarza

utknąłem w grze!

 

 

jestem trevorem po misji wykolejeni, nie mam żadnych misji na mapce chyba, oprócz pobocznych ochotników i cletusa, nie moge zmieniać postaci - wciskam strzałkę w dół, nic się nie dzieje, o dziwo na poprzednim sejwie wszystko jest ok. co mam zrobić?

 

No to jak na poprzednim save jest okej, to w czym problem?

 

 

Jak coś to teraz powinieneś mieć misje u federalnych.

 

Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...