Skocz do zawartości

Hearthstone


Ruther

Rekomendowane odpowiedzi

Przynajmniej szczery jest. Ja gram priestem swoim deckiem metoda prob i bledow dlatego nie moge wyjsc poza 15 rank :reggie:

 

A swoja droga irytuja mnie juz troche HS, co gram ranka to Hunter, Hunter, Hunter, Hunter, Hunter, Hunter, Hunter, Hunter...i ciagle te same decki xDDD Gorzej niz kiedys warlock z tymi mulliganami.

Odnośnik do komentarza

O to dziwne, bo ja trafiam na same mech magi a huntera od wieków nie widziałem. No ale ja jeszcze nigdy poniżej 8 rangi nie zjechałem, więc się nie znam.  

Edytowane przez gekon
Odnośnik do komentarza

Każdy nowy sezon od 8 rangi zaczynasz? Nieźle

Każdy

 

a skąd wniosek, że mam skopiowany deck  ze stronki to nie wiem

Edytowane przez gekon
Odnośnik do komentarza

Nie no boom jest bezkonkurencyjny:

- 7 many, a w HS nie ma praktycznie żadnych dobrych 7 dropów

- nie ma dobrego removala na dr.booma, praktycznie zawsze musisz zużyć 2-3 karty żeby się z nim rozprawić

- czasami potrafi sam wygrać grę, kiedyś wygrałem przeciwko zatauntowanemu warlockowi bo dwie bomby poszły face przez molten gianty

- pasuje praktycznie do każdego decka ludzie grają go nawet w aggro

 

No, ale i tak nie dorasta do pięt staremu undertakerowi, który potrafił skończyć grę w 3-4 turze

Odnośnik do komentarza

Nie no boom jest bezkonkurencyjny:

- 7 many, a w HS nie ma praktycznie żadnych dobrych 7 dropów

- nie ma dobrego removala na dr.booma, praktycznie zawsze musisz zużyć 2-3 karty żeby się z nim rozprawić

- czasami potrafi sam wygrać grę, kiedyś wygrałem przeciwko zatauntowanemu warlockowi bo dwie bomby poszły face przez molten gianty

- pasuje praktycznie do każdego decka ludzie grają go nawet w aggro

 

No, ale i tak nie dorasta do pięt staremu undertakerowi, który potrafił skończyć grę w 3-4 turze

Big Game Hunter?

 

Edyta: Dobra miałem brain fart. Jeszcze zostały bombki :reggie:

Edytowane przez Metoda
Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...