Skocz do zawartości

Hearthstone


Ruther

Rekomendowane odpowiedzi

Dobra, jednak pokusiłem się, ściągnąłem na PC i... wsiąkłem na godzinę ^_^ parę pojedynków rozegranych, wszystkie wygrane, pozwoliłem sobie zagrać rankingowego i wygrałem w pięknym stylu mając na koncie tylko 1 hp <3 Oj chyba tablet pójdzie w nocy w ruch

Edytowane przez Rayos
Odnośnik do komentarza

A ja juz nie gralem sporo czasu, odkad pojawil sie ten dodatek. Nie chce mi sie dolarow placic zeby znowu wchodzic do Legendary :frog:

 

GvG bardzo przyspieszyl rozgrywke. Aggro Shaman Firebata i Aggro Mage StrifeCro sa mocnymi i tanimi taliami. Jezeli byles wczesniej w legendzie to pewnie masz resztki dustu na koncie. Zabawny jest HS po tym rozszerzeniu, zwykle w 3 turze wiadomo juz kto zwyciezy. Przed GvG gralem control warriorem ale teraz aggro jest jeszcze bardziej wydajne. 

Odnośnik do komentarza

Aggro Shaman jest mocny, ale bardzo zależy od startu. wczoraj wbiłem przeciwnikowi w 3 tury 24dmgu (Cogmaster-> Whirling Zap-o-matic -> Flametongue Totem+Rockbitter). Plus przeciwnik - warlock dolosował dwie karty i zabił się w 4 turze Helfirem:D

 

mag jest chyba lepszy i się na niego przerzucę, bo nawet z gorszym startem można powalczyć.

Odnośnik do komentarza

Picsów nie ma, jest temat

http://www.reddit.com/r/hearthstone/comments/2wcfzv/magicamy_megathread/coplx33

 

Tldr, koleś grał za nią, a ona tylko pokazywała swoją twarz w kamerce i gadała przez komunikatory. W przekręcie chodziło o wyciągnięcie większej ilości kasy od widzów co im się udało (np. jeden koleś przelał jej 5000 dolarów na zakup złotych kart). Moim zdaniem genialny pomysł bo stulejarzy na twitchu nie brakuje

Odnośnik do komentarza

nie widze problemu jesli chodzi o streamera. ale tutaj chodzi o szeroko pojety esport.

moze w takim starcrafcie niech jaedong gra zamiast pozostalych kolegow z eg

to tak jakby kamil stoch skakal w masce zamiast reszty reprezentacji w druzynowym konkursie. 

 

blizzard tez sie tym zainteresowal wiec JESLI okaze sie to prawda to pewnie poleca global bany za oszustwo

Edytowane przez Gattz
  • Plusik 1
Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...