Skocz do zawartości

Hearthstone


Ruther

Rekomendowane odpowiedzi

W Magicu legendy są dostępne na różnych rodzajach kart, a nawet w różnych kolorach. Np. Mirri Cat Warrior jest zielona, a Mirri the Cursed czarna. Tu pewnie podobnie zrobią

 

W tej całej rotacji chodzi o to, żeby grać różnymi kartami, a nie ciągle tymi samymi, gdzie core decku jest stały, a dodaje się jedną, czy dwie karty z nowego dodatku

Odnośnik do komentarza

Od kiedy nie ma Kel Thuzada i Mal'ganisa?

 

Zmiany wchodza "na wiosne". Obstawiam przelom marca/kwietnia

 

możliwe że usuną takiego dr booma na którego zbierałem 1600 pyłu ? czy tylko osłabią jego staty ?

 

Karty z dodatku GvG i starsze przesuna do "nowego" trybu, ktory bedzie istnial obok nowego standard formatu. Tylko, ze grac w niego bedzie mniej osob niz obecnie w Tawern Brawle poniewaz streamerzy i turnieje beda grac wylacznie w tryb standard.

 

Czyli podsumowujac, mozna powiedziec ze usuwaja te karty z gry - za rok nikt nie bedzie w to gral.

 

PS. mowa oczywiscie o rankedach, arena zostaje "po staremu", zmieniaja sie tylko nagrody. To akurat jest jedyna dobra informacja.

Odnośnik do komentarza

Najlepsze jest to, ze blizzard pisze o tym, że w Hsie jest różnorodność w trybie dziczy xDDDDDDDDDDDDD

Polega to na tym, że wchodzisz w rankeda i zastanawiasz się czy Paladyn to secret paladyn czy midrage. Jak widzisz huntera to już wiesz co masz ;) Warlock to agro albo "będziemy bogaci". Reszta klas ma po 2-3 grywalne talie.

Blizzard mydli nam oczy i ukradkiem wyciąga nam z kieszeni hajs.

Szkoda, że w taki głupi sposób robi z nas debili....

Odnośnik do komentarza

Pewnie, żeby potem nie było płaczu do Blizza, że "kupiłem adventure i nie moge uzywac kart do grania w standardzie !!!1!!!" Takie wytłumaczenie w stylu, że są tylko miejsca na 9 decków, żeby nowi gracze się nie pogubili:)

 

Plus coś tam czytałem, że wersje mobilne mogą mieć problem ze zbyt dużą aplikacją i jak dojdzie tysiąćpińcet dodatków, to mogą już nie dygnąć.

Odnośnik do komentarza

Ale czy do was nie dochodzi, że na rękę nowym graczom jest możliwość tworzenia kart z naxxa? Szczerze wolałbym wydać z naxxa - 40 pyłu na pająki, jajko, zombiaaka, pomstę, herolda, deathsbite

I 100 pyłu na belczera niż wpakować 100zł lub 700x5 golda. To są tylko grywalne karty, nie jestem fanem Ohydziarza

Odnośnik do komentarza

Ale czy do was nie dochodzi, że na rękę nowym graczom jest możliwość tworzenia kart z naxxa? Szczerze wolałbym wydać z naxxa - 40 pyłu na pająki, jajko, zombiaaka, pomstę, herolda, deathsbite

I 100 pyłu na belczera niż wpakować 100zł lub 700x5 golda. To są tylko grywalne karty, nie jestem fanem Ohydziarza

 

Ale po co maja craftowac karty z naxxa, jesli nigdzie nie beda one grane? To rownie dobrze moga sobie scrafcic zlote wispy.

 

Sam koncept ulatwiana nowym graczom jest oczywiscie potrzebny, ale nie w takim wykonaniu. Nie lepiej byloby np zbalansowac porzadnie wszyskie karty, a content z dodatkow dodawac sukcesywnie do puli kart "podstawowych"? Albo zwiekszyc ilosc kart w packu? Rozwiazan jest duzo, ale lepiej zrobic tak, zeby maxymalnie zarobic i sie przy tym nie narobic. W sumie to by potwierdzalo, ze ekipa pracujaca nad HS liczy z max 20 osob.

 

Jest w sumie jeden plus takiego overhaulu, ktory przychodzi mi do glowy - w takim ukladzie latwiej bedzie wprowadzic ewentualnie nowe klasy do gry, gdyz odpadnie koniecznosc tworzenia wstecz kart pod wszystkie dodatki ktore do tej pory wyszly.

Edytowane przez smoo
Odnośnik do komentarza

Ale czy do was nie dochodzi, że na rękę nowym graczom jest możliwość tworzenia kart z naxxa? Szczerze wolałbym wydać z naxxa - 40 pyłu na pająki, jajko, zombiaaka, pomstę, herolda, deathsbite

I 100 pyłu na belczera niż wpakować 100zł lub 700x5 golda. To są tylko grywalne karty, nie jestem fanem Ohydziarza

 

A) Nawet jak stworza karty to tylko do wild

B) Co do grywalnych kart 1) shade 2) egg 3) avenge 4) death's bite 5) duplicate 6) void walker 7) dark cultist 8) webspiner 9) kel 

10) loatheb 11) madscientist 12) belcher 13) death lord 14) zombie chow 15) unstable ghoul 16) spider 17/ ewentualnie w renolocku feugen+ stalag 18) ew. echo ooze w tym nowym zoo 

 

Nijak nie oplaca sie tego recznie craftowac. Nie wspominajac juz o tym, ze wystarczylo dodac mozliwosc tworzenia kart z dodatkow. Bez eliminacji aspektu singleplayer.

Odnośnik do komentarza

W kadym razie przed wyjsciem dodatku i zmian nie kupujcie nic w sklepie (co najwyzej po 1 skrzydle z przygod zeby moc do nich wrocic w przyszlosci) ani nic nie craftujcie. Po reworku kart w patchu i tak oplaca sie wszystkie zmienione karty zdustowac by wyciaganc je potem z pakietow drugi raz, w ten sposob zarobi sie troche dusta.

 

W ogole golda zawsze najlepiej bylo wydawac na areny i teraz tez jedynie to mozna robic az do wiosny.

Odnośnik do komentarza

nice. ja juz nic nie kupuje bo mam wszystkie top decki tier 1-3. 3k+ gold zebrane jak narazie na nastepny dodatek (albo klasyczne jak duzo pozmieniaja. 100% dust value ftw)

3 daily co 3 dni i zloty epic co sezon i nawet f2p jak jamoze miec wszystko :D (a potem i tak polowe z tego wywala :P)

 

ps. czekam tylko na automatyczne turnieje

Edytowane przez Gattz
Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...