Skocz do zawartości

Hearthstone


Ruther

Rekomendowane odpowiedzi

Pewnie już ktoś wcześniej pisał ale jak ktoś przeoczył lub nowy w temacie . Jest możliwość zdobycia bohatera( Lady Liadrin ) za darmo , wystarczy zassać starter pack wow-a i dobić 20 lvl . Jest to chwila czasu a możecie mieć animowanego bohatera by waszym wrogom jaja cierpły pod napływem zbyt dużej ilości potu. Polecam wygląda fajnie .

Odnośnik do komentarza
  • 2 tygodnie później...
Gość Orzeszek

ja odpadam od hs, zwolnili mete, a terez jeszcze bardziej agro decki dają popalić, taki szaman z bydlakiem 4 many 7/7 to przegięcie. Talie pod bogów bardzo fajne, obawiałem się ze będą mało grywalne, ale decki pod c'thuna imo bardzo ok i przyjemnie sie gra

Odnośnik do komentarza

Bez przesady, meta nigdy nie byla tak ciekawa jak obecnie. Wlasciwie jedyny cancer w tej chwili to shaman, ale to tylko jeden deck na ktory mozna sie przygotowac. Lepsze to niz secret pala, gdzie ustawialo sie bota by gral karty pod mana curve i legenda wita.

 

Jest spora roznorodnosc deckow, nawet Yologg jest grany i prowadzi do bardzo ciekawych gier i sytuacji (widzieliscie druida pod summoning stone i Yogga na preliminarach?). Doomsayer przezywa druga mlodosc, co prowokuje inne ciekawe techy np kodo, alchemista. Dawno nie mialem takiego funu z hs jak obecnie. Niestety wciaz brakuje mi kilku fajnych kart, ostatnio brak czasu na arenki :/

 

Pytanie, jak to bedzie wygladalo za 2 miesiace.

Odnośnik do komentarza
  • 3 tygodnie później...

A propos typowej dyskusji "jak bardzo pay-to-win jest Hearthstone".

 

Dzisiaj gracz PawełHS osiągnął rangę legendy w ciągu 3 dni od założenia nowego konta. Jego talia reprezentowała archetyp Pirate Warrior, w większości składała się z kart podstawowych i zwykłych, oraz tylko 10 rzadkich: Krew w ichor, Ulepszenie!, Kultystka Krwawych Żagli, Berserker i Zabójczy cios. Do zebrania pyłu na te karty konieczna była jedna sesja na Arenie i darmowe pakiety w ramach promocji po starcie nowego rozszerzenia. Ta promocja chyba zaraz się kończy więc teoretycznie to może być nie do powtórzenia - nie trzeba będze wiele więcej zbierania złota, ale trochę na pewno.

 

Inna sprawa, że "trzy dni" brzmi krócej niż, hm, naprawdę trzy dni grania cały czas w Hearthstone. Jakieś bodajże 200 meczów w tym czasie. Dokumentacja tego na YouTube to 6 filmików po kilka godzin (z komentarzem po polsku). Podejrzewam, że wielu przeciętnych graczy tyle nie gra w miesiąc.

 

Koleś wrzucił opis talii na HearthPwn ale bez jaj, HearthPwn to chyba jedna z najgorzej działających stron w historii internetu, obok ESPN.com czy Wmagazine.com. Jeśli ktoś z was jest gwiazdą Hearthstone'a to proszę, nie piszcie nic na HearthPwn.

Edytowane przez ogqozo
Odnośnik do komentarza

O właśnie. Ja nie chciałem aggro deckiem, dlatego zrobiłem midrange huntera. W pierwszym sezonie dotarłem do 3 rangi, ale miałem nienajlepsze matchupy vs aggro warrior, zoo i shaman (w sensie było 50-50, a powinienem wygrywać). W drugim zrobiłem Dreadscale i było już o wiele lepiej, dowód jest powyżej

Odnośnik do komentarza

Zazwyczaj przyjmuję zaproszenia, kiedy ktoś mnie zaprasza - chcą, to niech mają. Ostatnio jakiś koleś, którego musiałem mieć w znajomych może i pół roku i uznawałem to oczywiście za sympatyczną znajomość a nie że ktoś dodaje żeby hejtować, włączył oglądanie mojej partii na arenie, popatrzył parę minut i napisał mi tylko...

 

pamiętam dokładnie te słowa: "omg ur such a garbage player".

 

Oczywiście, jestem słaby. Gram dla rozrywki, nie staram się. Chcę szybko skończyć ruch i kolejny mecz i mieć nagrodę.

 

Ale jednak... bolało.

 

Siedzi to we mnie do dzisiaj.

Edytowane przez ogqozo
Odnośnik do komentarza

Ja oglądałem kiedyś twitcha znanego polskiego streamera. Kolo po przegranym meczu zaprosił oppa i go zwyzywał. Coś o murzynach ruchających go w dupę i takie tam. W obecności kilkuset oglądających.

 

 

Nie chce mi się grać. Pewnie przez ten upał nie mogę się skupić, ledwo da się żyć. Wbiję 5 rangę żeby zgarnąć epika na koniec lipca i tyle

Odnośnik do komentarza

Nowy bohater za tryb "zaproś znajomego". Ech, nie znoszę takich akcji, że masz namawiać kogoś z zewnątrz, żeby się dołączył. Za dużo głupich rzeczy żeruje na oferowaniu ludziom za to korzyści. Mam nadzieję, że to nie będzie przyszłość Hearthstone'a.

 

Niemniej... gdyby ktoś na forum chciał zacząć grać to niech mi koniecznie da znać żebym użył tego programu, dostaniecie gratis paczkę kart i może tego szamana dla mnie.

 

 

Patch z drobnymi poprawkami oczywiście zajmuje 1,6 GB. Ciekaw jestem, czy nadejdzie moment w historii, gdy aplikacja Hearthstone na komórki będzie zajmować więcej miejsca, niż flagowe telefony mają wbudowane.

Edytowane przez ogqozo
Odnośnik do komentarza

 

Patch z drobnymi poprawkami oczywiście zajmuje 1,6 GB. Ciekaw jestem, czy nadejdzie moment w historii, gdy aplikacja Hearthstone na komórki będzie zajmować więcej miejsca, niż flagowe telefony mają wbudowane.

 

Aplikacja na telefonie zajmuje mało miejsca, najwięcej zajmują paczki audio z wszystkimi możliwymi tłumaczeniami jezykowymi, których nie można pominąć. W końcu nigdy nie wiadomo, kiedy będziesz chciał sobie zagrać w HS na telefonie po rosyjsku, niemiecku czy chińsku :reggie:

Odnośnik do komentarza

To zabawne, że o tym piszesz, bo włączyłem właśnie Hearthstone'a po tym patchu, klikam Mag, a odzywa się... "my magic will prevail". Nice, zmienili mi język, teraz będę musiał mówić "deck" i "gold" jak wszyscy w tym temacie.

Edytowane przez ogqozo
Odnośnik do komentarza

Zajrzałem w internet i wychodzi na to, że wszyscy w Europie tak mają. Co za profesjonalizm...

 

Dziecinne są te angielskie głosy. Większość postaci sepleni, głosy mają mało artykulacji. Słabo.

 

 

I drugi błąd, który też sprawdziłem i nie dotyczy tylko mnie: zamiast przeciwnika jest NIEZNANE, jakbym grał po rozłączeniu. To miał być patch, który sprawi, że nawet po rozłączeniu tego nie będzie... Genialnie to wszystko wyszło Blizzardowi. Zrób patcha na 1,6 GB żeby dodać bohatera i kilka bójek i drobne poprawki, zepsuj sporo rzeczy.

Edytowane przez ogqozo
Odnośnik do komentarza

A tak już pomijając głupoty Blizzarda jak Wam się podoba nowa meta? IMO jest bardzo dobrze, nie ma jednego dominującego decka, jest kilka tier1 (aggro szaman, warriory kontrolny i tempo, zoo, midrange hunter, cthunowy druid, tempo mag), jest kilka mocnych tier2, można trafić na ciekawy wynalazek. Ogólnie gra się bardzo fajnie, co po erach Patrona i secreta jest odświeżające. Wczoraj wbiłem midrange hunterem 5 rangę i może jednak dojadę do legendy

Odnośnik do komentarza
Gość Orzeszek

ja wróciłem po 2 miesiącach nieobecności do hs-a, gram reno-ewolucjo-yogg sarono szamanem, powiem, że świetnie sie gra przeciwko agresywnym deckom, jeden problem to wojownik co sobie narucha pancerza, nie idzie tego zjechać niestety ;/ pogrywam też zmodyfikowanym c'thun rogalem też mega przyjemnie sie gra, jak ma się combo na ręce i gramy z agro deckiem to 3 tura, u przeciwnika posprzątany stół a u nas na stole edwin 12/12 xd

Odnośnik do komentarza

No niestety ale tempo rozwijania i ulepszania HSa jest dramatycznie slabe, wrecz wola "jestem nieskobudzetowym, (pipi)kowatym projektem!"

 

Z reszta nawet Brode sie nie kryje z tym, ze jego zespol liczy raptem kilka osob.

Do tego kompletnie bezsensowne, niezrozumiale zmiany w patchu.

 

Po jaka cholere zmniejszali czcionki rangi? A co z istotnymi, upierdliwymi bugami, ktore sa w grze od MIESIECY i ni widu ni slychu o fixach?

 

Zwiekszenie limitu deckow to cos co stazysta zrobilby w godzine, im zajelo rok. Oczywiscie ustawili to na 18, jakby nie mogli od razu - ja wiem - 30? 40? Wystarczylaby zmiana w 1-2 linijkach kodu.

 

Co dalej.

Bugi w spectowaniu.

Zawieszajace sie animacje.

Moze by tak umozliwic np obracanie kart przeciwnika w speccie - z pewnoscia uprzyjemniloby to realizacje streamow turniejowych.

Randomowe wyswietlanie sie kart w kolekcji, jako nowe. Łamiąca wiadomość - podobno naprawiono w nowym patchu! FeelsGoodMan

Naprawienie randomowego rozlaczania podczas gry i funkcja reconnect?

Odchudzenie aplikacji mobilnej? A po co. Dodajmy za to jakies dodatkowe symbole informujace o trybie gry, w razie gdyby ktos zapomnial 2 minuty po odpaleniu brawla, o co w nim chodzi. :facepalmz:

Porzadny ladder system? Nope, niech matchmaking paruje kolesia z top50 z gosciem z 1 rangi - jesli przegra na etapie mulliganu z obes.ranym aggro, to pleci w dol na leb na szyje i 2 dni grindu pojda sie kochac.

Licznik kart w rece, przeciez w kazdej chwili widzimy ile ma ich przeciwnik?

 

e94de57f492e4135df78c12e55cec4fa44096783

 

 

Mozna by tak wymieniac w nieskonczonosc, ale nie chce sam sie nakrecac wiec dam sobie siana.

 

Najgorsze w tym wszystkim, ze czlowiek wciaz w to gra, bo gra ma cholernie duzy potencjal :frog:

 

 

EDIT

 

Czasem jak patrze, jaka robote odwalaja fani tej gry, to zastanawiam sie, na jakich zasadach ten caly Blizzardowy cyrk funkcjonuje?

 

Edytowane przez smoo
Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...