Skocz do zawartości

Hearthstone


Ruther

Rekomendowane odpowiedzi

Gość Orzeszek

okej, pierwsze skrzydło rozjechane, czas nowe karciochy przetestować :obama:

 

ok od rana 10 meczy rankingowych tempo magiem z czego 7 razy zagrałem ten portal 5dmg/ summon 5 mana minion xddddd 2 razy wypadł leeroy jenkins z sarżą wiec uwaga nie oddawać rundy za wcześnie xd

Edytowane przez Orzeszek
Odnośnik do komentarza

Jak zwykle świetna przygoda. Fajna muzyczka, dobre teksty (jak to było? "Będzie muzyka, magia, może jakieś mordobicie!"?), każda walka dopracowana do detalu (np. reakcje wrogów na różnego typu karty odnoszące się do nich, czy też sama radocha tłuczenia demonami i bestiami w talerze krzyczące agresywnie "podaaaanooo"). Prolog wyjątkowy ze względu na moc obu bohaterów, no i również wyjątkowe szachy - jakby zupełnie osobna gra, niż Hearthstone, na wyższym poziomie trudności całkiem wymagająca. No ale niektórzy wywalone, bo już przed premierą wiedzieli, że przygoda słaba.

Odnośnik do komentarza

Jak dla mnie sama idea spedzania kilku miesiecy na pracy, a przede wszystkim sporych nakladow finansowych - na wydawanie przygody single player w ktora kazdy zagra gora dwa razy i zapomni - to delikatnie mowiac nienajlepszy model biznesowy. No ale jak widac sporo graczy kupuje to zeby pograc 15 minut z uposledzonym komputerem :sorcerer: 

 

Ja dodatki oceniam pod katem tego czy wnosza cos nowego do gry, czy naprawiaja problemy juz istniejace, czy gra staje sie tym czego gracze oczekuja - a pod tym wzgledem Karaczan jest najslabszym co wydali.

Odnośnik do komentarza

Ja se gram rozrywkowo, jestem obecnie na 17 randze i trafiam cały czas na wszelakie wymyślne talie, z których wiele w sumie nie ma szans na sukces, ale zaskakują. Widać, że sporo osób chce odpalić z tymi sekretami łowcy, ale tak jak mówiłem - jednak zużywają one kartę, łowcy zazwyczaj szybko się karty kończą, a sekrety są stosunkowo pasywne.

 

Mam sporo frajdy z grania talią Kiblera (z lekkimi zmianami) próbującą wykorzystać nową kartę - kapłana uczty. A więc sporo zaklęć, ale to nie wygląda tak jak u maga, że po prostu je prztykasz i czyścisz przeciwnikowi planszę. Wiele z nich kopiuje karty przeciwnika, albo ma ciekawe efekty, więc pojawia się w każdym meczu sporo ciekawych interakcji. Najlepsze chyba z użyciem szaleństwa cieni. Uczucie, gdy np. kradniesz żmija many z 3 ataku, pompujesz mu atak zaklęciami, by załatwić coś większego przeciwnikowi, piękne. Albo ilość konsekwencji, które musisz rozważyć, gdy rzucasz czar zadający obrażenia i leczący, gdy masz 2 anomalie, którym dodaje się życie od czaru, oraz piromantę... Piękna sprawa. No a czasami i Yogga się puści. Dla lepszych jazd dodałem jeszcze Velena (ok, tak naprawdę dlatego, że chcę uniknąć uczucia zmarnowania 1600 pyłu na Velena).

 

Kilka spośród najciekawszych nowych talii, przeciw którym grałem w ostatnich dwóch dniach, to kapłany. Oczywiście ta klasa jest przez fanów Hearthstone'a uważana za przegraną z prostego powodu. Przeciw tym absolutnie najsilniejszym nie ma szans. Bez dużego szczęścia po prostu agrro szaman cię zabija w 4 turze.

Edytowane przez ogqozo
Odnośnik do komentarza

Kapłan to moja ulubiona klasa, ale jestem 4ever rank 20, więc to chyba mówi wszystko.

 

A tak poważnie to jak zaczynałem w to grać rok temu było znacznie łatwiej, nawet z małą ilością kart jakie miałem dało się wbić 12 rangę. Obecnie wątpię bym już kiedykolwiek doszedł do legendy. Chyba konieczne byłoby stworzenie tych najbardziej rakowych talii i młócenie po 4 godziny dziennie.

Odnośnik do komentarza

Ja przed wejściem bogów/standardu dość bezproblemowo sobie dobijałem na koniec miesiąca na 5. rangę, ale teraz klepię jakieś niskie stany. Wydaje mi się, że trzeba się interesować, myśleć jak grasz, i przeciwko komu najczęściej będziesz grać. Jednak ostatnio raczej bardziej mnie interesowało granie na arenie i jakieś talie, którymi mało kto gra.

 

Zaangażowani gracze narzekają, że gra powinna szybciej się zmieniać, chętnie by widzieli np. co tydzień kilka nowych kart, oczywiście wszystkie "zmieniające metę". A dla mnie nawet to jest za szybko. Nadal nie dostosowałem się do zmian, jakie nastały po odejściu kart z Naxxramas i GvG. Jakby dodatki wychodziły częściej, to bym szybko przestał nadążać w ogóle, co się gra.

 

Są ludzie, którzy nie lubią np. Yogga bo to zła "losowość", ale tak to już jest, że niepowtarzalność = losowość. Z dwójki wyborów ciekawiej mi się gra Yoggiem na 10. randze niż strategią, gdzie wszystko jest "nielosowe". Zależy, co dla kogo jest ciekawe.

 

 

 

Tak w ogóle to donosy wszystkich graczy nie zostawiają wątpliwości: wraz z ostatnim patchem, Hearthstone zlikwidował zadania za więcej niż 40 złota. Jupi. Podobno to niezamierzony błąd. Co za kolesie.

Edytowane przez ogqozo
Odnośnik do komentarza

bardzo fajne gierki na europejskich eliminacjach.

przed chwilą shifter zerus zmieniając się w odpowiedniej chwili w bolfa ramshielda wygrał prawie (decydowała jedna tura i chyba 1dmg) gre freeze mage na reno locka.

 

wcześniej polak - ikealyou awansował do top 8.

 

http://www.liquidhearth.com/stream/PlayHearthstone albo w PL http://www.liquidhearth.com/stream/Gnimsh

Edytowane przez luk_ash
  • Plusik 1
Odnośnik do komentarza

No poprzednie skrzydło tak jakoś wyszło koło północy, wiem że było na noc. Ale mir egal, że przez te zadania 40 złota nie zebrałem jeszcze 700...

 

Było trochę frustru z tą bójką: w poprzednich co-opach dostawałeś paczkę nawet w razie porażki, tutaj trzeba wygrać. A nie masz wpływu na to, z kim grasz. A bójka jest długa...

 

Nie trafiłem nawet na kolesi jakoś wyjątkowo głupich (chyba najczęstsze obrzydlistwa wynikały z faktu, że chyba z przyzwyczajenia nie myślą w ogóle o tym, że mogą wzmocnić kogoś po drugiej stronie planszy), ale przez kilka razy nie wiedzieli, że w danym momencie Nefarian zabiera 30 hp wszystkim. W końcu dało radę i sam nie wiem, czemu - smok jak mu spadło życie poniżej 60 to nie rzucił tego od razu, tylko mogłem jeszcze raz zaatakować spoko i to już było wszystko. Całkiem spoczko.

Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...