Skocz do zawartości

Hearthstone


Ruther

Rekomendowane odpowiedzi

z tego co pamietam to blizzard wyraznie powiedzial ze nie ma i nie bedzie kart z innych gier niz warcraft

cardback to nic nowego, heroes of the storm i sc2 tez maja swoj cardback juz dawno. diablo po prostu dolaczy do grona gier ktore nagradzaja czyms w innych grach bo narazie odstaje od reszty tytulow blizza w tym zakresie. (tak samo overwatch)

 

tez robilem tylko daily questy i odlozylem 9k na nowy dodatek. bedzie otwierane na streamie :) ale z samego dodatku sie nie ciesze bo bez rotacji niewiele on zmieni a ta dopiero w kwietniu.

 

ps. podobno pozbyli sie podtytulu bo hearthstone opowiada teraz wlasna historie czesto dosc odmienna od wowa (kerazhan czy ragnaros lightlord by to potwierdzaly)

Edytowane przez Gattz
Odnośnik do komentarza

Oni nie potrafia zbalansowac 9 klas przez 3 lata, nie ma szans zeby dodali kolejna, co z reszta juz kilkukrotnie podkreslali.

 

PS. jesli ktos sie wstrzyma z logowaniem do gry 1 grudnia, to 2 grudnia dostanie ze skrzynki za ranked potencjalnie karty z nowego dodatku :ohboy:

 

 

Ja tam odlozylem 6k golda, do tego z 30 nietwartych pakietow z classica i wotog. Opening to najwiekszy fun nowego dodatku.

 

No i beda 3 questy z nagroda po 2 pakiety - dla kazdej z "frakcji".

Odnośnik do komentarza
Gość Orzeszek

no ale co tu balansować :reggie:

w "normalnej karciance"
agro>kombo

kombo>kontrola

Kontrola>agro

Hearthstone

Agro>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>wszystko inne

Dla mnie HS to areny w gruncie rzeczy, imo turnieje powinny sie opierać na tego typu draftach a nie gotowych dekach, o wiele ciekawsze jest oglądanie "czy z tego guwna ukręci sie bicz" niż oglądanie kolejnego warriora co rucha sobie pancerz 60+ i zdychanie na fotydze, czy ramp driuda co rzuca w 3 turze koksa za 8 many.

Edytowane przez Orzeszek
Odnośnik do komentarza

 

z tego co pamietam to blizzard wyraznie powiedzial ze nie ma i nie bedzie kart z innych gier niz warcraft

 

Pisal rowniez, ze nie bedzie wiecej niz 9 slotow na decki bo to wprowadza niepotrzebne zamieszanie albo, ze nie zmienia systemu ranked.

 

roznica jest taka ze po tych slotach i rankedach to community ich wdeptalo w ziemie i zmusilo do ponownego rozwazenia swojego stanowiska na te tematy. jak blizz powiedzial ze bedzie tylko warcraft to wszystcy pokiwali glowami i tyle

Odnośnik do komentarza

  • Join the Goons - Win 3 games as a Hunter, Paladin, or Warrior.

    • Rewards 2 Mean Streets of Gadgetzan Packs

Join the Jade Lotus - Win 3 games as a Druid, Rogue, or Shaman.

  • Rewards 2 Mean Streets of Gadgetzan Packs

Join the Kabal - Win 3 games as a Mage, Priest, or Warlock.

  • Rewards 2 Mean Streets of Gadgetzan Packs

Odnośnik do komentarza

Hearthstone

Agro>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>wszystko inne

Dla mnie HS to areny w gruncie rzeczy, imo turnieje powinny sie opierać na tego typu draftach a nie gotowych dekach, o wiele ciekawsze jest oglądanie "czy z tego guwna ukręci sie bicz" niż oglądanie kolejnego warriora co rucha sobie pancerz 60+ i zdychanie na fotydze, czy ramp driuda co rzuca w 3 turze koksa za 8 many.

 

były momenty, że Aggro kosiło wszystko, chyba najbardziej face hunter, ale obecnie w top10 ile jest takich decków? 1? 2?

 

sama możliwość draftowych turniejów była by ciekawa. czy by była ciekawsza niż obecny format? trudno stwierdzić.

mało też turniejów w trybie wild, a jak pokazuje Celestial Invitational można dużo ciekawych decków ułożyć.

 

można sobie pomarzyć... blizz uznaje pewnie, że hs bez nakładu prac przynosi odpowiedni zysk więc po co się spinać.

brak achivów, jakiś podstawowych statsów i sporadyczny balans to tylko przykłady "olewania".

Odnośnik do komentarza

Zmiana "szyldu" mnie nie dziwi, bo wyglądał on nieco śmiesznie w sytuacji, gdy w Hearthstone'a gra chyba z 10 razy ludzi więcej, niż w World of Warcraft (opierając się na oficjalnych danych podawanych przez Blizzarda, gdy o tym informuje). HS jest marką samą w sobie, nawet nie wiedziałem, że gram w Hearthstone: Heroes of Warcraft. Na pewno będzie jakaś promocja z Diablo, a czy więcej, zobaczymy.

 

 

Jako gracz arenowy głównie, nowe dodatki zawsze poznaję stopniowo - nie otwieram żadnych paczek day 1, ale mecz po meczu, jakieś nowe karty się trafiają na arenie. I lubię patrzeć, cóż tam tym razem, co powie, jaki tekst jak zaatakuje, padnie. Bardziej mnie to obchodzi, niż "balans mety". Cieszę się już teraz z nowych nazw, wiele fajniej brzmi po polsku niż w oryginale. Konfraternia, albo Nefrytowy Lotus (swoją drogą, o ileż bardziej "fantasy" to brzmi, niż używany czasem w grach "jadeit"). Te słabsze karty muszą czekać na wyjątkowe losowanie, żebym i tak je wziął. Po wielu miesiącach nadal czasem pewnych używam pierwszy raz, a niektórych nadal nigdy nie miałem w ręku, przede wszystkim legendarnych. Tym razem podejrzewam, że może tak być np. z tym gnomem, że wszystkie cele wybierane losowo. W rankingu używać nie będę, nawet jeśli się trafi w paczce, a na arenie nie wybiorę nawet mając do wyboru Cho. Pozostaje kilka kart, które przyznają losowe legendy, ale to wielka rzadkość.

 

Grałem na tym zestawie kart naprawdę sporo bez powtarzalności - dzisiaj chyba pierwszy raz wygrałem 12 meczów czarnoksiężnikiem. Jeśli dobrze pamiętam, to jeszcze dwiema klasami nie miałem "dwunastki" ani razu, ale też grałem nimi łącznie może z 10 serii. A przy możliwej liczbie kombinacji, oczywiście jest to tyle, co nic.

 

 

Zły jestem, że nie wyłapałem Tyrmande przez te kilka dni, jak można to było zrobić w Polsce. Byłaby w sam raz na próbowanie wygrywać kapłanem na arenie i spodziewane wymiatanie smokami w rankingu.

Edytowane przez ogqozo
Odnośnik do komentarza

Ludzie jęczą, jakby im Tusk emeryturę ukradł. No ale w sumie trochę głupio tak grać wiedząc, że gra cię oszukuje. Ciekawe, ile czasu by zajęło "odkrycie", gdyby dotyczyło jakieś nie-internetowej czynności. A tak - minęła godzina i już wszyscy wiedzą, że błąd w Matriksie.

 

Ciekawe, czy na arenie jest tak samo skonstruowany skrypt i też będą do wyboru prawie wyłącznie karty trójklasowe. Brzmi najlepiej dla, hmm, chyba łowcy?

 

 

P.S. Okej, są karcioszki. Heh, tak rzadko gram po polsku czy w ogóle obcuję z fantasy, że uwielbiam same te nazwy. Klakier Konfraterni. Roztrzęsiony cyngiel. Wykidajło z zaplecza. Wieprzowiec z Tanaris. Heh.

Edytowane przez ogqozo
Odnośnik do komentarza
Gość Orzeszek

teraz jest problem, bo jest dużo kart, jak wyrotuje BRM TGT i LoE to juz nie będzie cyrków. Narazie nic op nie spotkałem, moze ludzie jeszcze kart nie mają i nie złożyli raka, całkiem w upierdliwy jest druid na tych nefrytowych golemach, jak podejdzie brann z fendralem no to instant wpyerdol. Za to decku na kabalistach nie widziałem jeszcze.

Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...