Jump to content

Sign in to follow this  
Texz

GTA V - Freeroam

Recommended Posts

Jak tracicie czas w grze, gdy nie wypełniacie misji, nie szukacie znajżdżek itp? 

Sam po prostu czerpię ze świetnie odtworzonego świata gry. Bujam się jakąś szybką furą po trasach pozamiejskich podziwiając grę świateł, pogodę, naturę i rednekowych debili. Skakanie pickupem po wydmach też jest niezłe. 

Oprócz tego Allah Akbar w centrum Los Santos, wkurzanie gangów fakersem z fury, standardowy survival w jakiejś dobrze ukrytej miejscówce przed goniącymi nas psami i poginanie szybką furką przez miasto bez hamowania. 

Ostatnio też latam po dachach ala parkour... śmiesznie się to kończy. Dajcie więcej, może ktoś mnie zainspiruje do czegoś nowego. 

Napadanie na sklepy i stacje benzynkwe to też spoko sprawa. No i stunty samolotami, na przykład przelatywanie pod mostem.

Zaczajam sie z kijem golfowym przy bankomacie i napier.dzielam ludzi po odebraniu swiezej gotóweczki; szukam delikwenta na skuterze wodnym - podplywam, zdejmuje z pojazdu i kosa w pluco czy ostatnio skok+kółko i skoki na banie w znaki, pojazdy, z górki czy do wody na plecy... jest tego mnostwo, a samo 45h przy wykonanych 15 misjach glownych tylko to pokazuje.

Ostatnio przez 2h chodziłem sobie Trevorem i uderzałem z dyńki w przeszkody (skok + punch). Ten plask i krzyk bólu... Najlepiej robić zeskakując ze schodów w mieszkaniu Mike'a i uderzając dynią o sufit. Od razu orzeł murowany.

Guest ragus

Ta fura + wyżyny i mnie nie ma

ibvfnBiNQMbL3s.jpg

polecam spróbować

-Biorę szybkiego furacza i robię objazd całego obszaru, słuchając przy tym West Coast Classics

-Jeżdżę sobie i szukam randomowych zdarzeń, pełno tego jest

-Biorę samolot i latam nad mapą szukając ciekawych miejscówek z dala od głównych miejsc

-Pływam skuterkiem, robię zadymę przy brzegu i uciekam policji

-Wyczajam konwoje z kasą i obrabiam ich gdy idą do bankomatu

-Chodzę pieszo po górach i obserwuję turystów

-Szukam postaci które tylko gadają o czymś, np. starsza babka która grała kiedyś w filmach wspomina złotą erę Vinewood

- Jeżdżę do okoła mapy, szukając jakichś easter eggów.

- Szukam ufo :D

Jak na razie znalazłem 3 statki

EDIT: Już 4! :D

Edited by wojnar

Ja się po prostu bujam po chodniku i wszystkich zaczepiam. Jawnie, połowa miasta jest ze mną na yo - zaje*iście, nikt nie ma prawa mnie ruszyć ^^.

Raz nawet jakaś policjantka zamiast mnie aresztować, to do mnie uderzała, hehe.

tuninguje motor i smigam po kanale cwiczac backflipy. udalo sie zrobic dwa podczas jednego wybicia. gdy nadejdzie multi zbieram ludzi do wspolnego czesania flipow, grindow, wheelie itd. bedzie mozna robic fajne fotki :)

Guest mate5

tuninguje motor i smigam po kanale cwiczac backflipy. udalo sie zrobic dwa podczas jednego wybicia. gdy nadejdzie multi zbieram ludzi do wspolnego czesania flipow, grindow, wheelie itd. bedzie mozna robic fajne fotki :)

Polecam jeszcze wschodnią ścianę góry Jozuego czy Jozjasza - zdaje się, że jedno z niewielu miejsc gdzie można zrobić frontflipa.

stestuje, choc przydalby sie znacznik jakis na mapce. a jakies urbanistyczne miejscowki polecacie? najlepiej takie do ktorych po skoku nie trzeba sie wracac

Na północny wschód od Los Santos jest zapora ze sztucznym zbiornikiem wodnym. Nie ma tam praktycznie żadnych misji, ale miejscówka jest wyczesana jeżeli chodzi o freeroaming. Jakby ktoś szukał czegoś do roboty ... 

• Upvote 1

Mam nową zabawe xD łapie samochody na hak z helikopterem i zrzucam je na cysterny :P

Guest mate5

Mam nową zabawe xD łapie samochody na hak z helikopterem i zrzucam je na cysterny :P

To jest ten wojskowy helikopter ze strony?

Guest mate5

OOO to świetnie. Myślałem że to tylko powolny helikopter za dwa miliony. Już zamawiam :P

Edited by mate5

Ah, driftowanie muscle carem na piaszczystych drogach. <3

Normalnie sceny niczym z F&F4. :D

Wczoraj organizowałem walki psów. Człowiek kontra pies. Koksu kontra pies. Policjant kontra pies. Żołnierz kontra pies. Dzisiaj zaaranżuję z pumą i rekinem, fajnie będzie..

Dobry silnik - jak spada wydajnosc to odpowiednio dobiera ilosc efektow zeby animacja za bardzo nie spadala. ;)

Edited by saptis