Opublikowano 29 września 201312 l Wiadomo, jak cie widza tak cie szanuja a psiochy mokna. W tym topicu wrzucamy zdjecia swoich ulubionych wariantow ubioru. Uprasza sie o nie spamowanie i krotki opis gdzie mozna zakupic poszczegolne czesci garderoby.
Opublikowano 29 września 201312 l Michael - fioletowy garnitur z zieloną podszewką i bladoróżową koszulą z Ponsonbys. Franklin - jasnoniebieska koszula z podwiniętymi rękawami (Ponsonbys), beżowe dżinsy (Suburban), czarne Brogsy (Suburban), diamentowe kolczyki (Ponsonbys). Trevor - seledynowe polo (Ponsonbys), szare spodnie robocze (Binco). Edytowane 29 września 201312 l przez Rozi
Opublikowano 30 września 201312 l Autor Chlopaki ale wezcie jakims aparatem robcie foty albo skrinszoty bo nie taka byla idea topicu.
Opublikowano 30 września 201312 l Michael - fioletowy garnitur z zieloną podszewką i bladoróżową koszulą z Ponsonbys. Franklin - jasnoniebieska koszula z podwiniętymi rękawami (Ponsonbys), beżowe dżinsy (Suburban), czarne Brogsy (Suburban), diamentowe kolczyki (Ponsonbys). Trevor - seledynowe polo (Ponsonbys), szare spodnie robocze (Binco). Polecam dorzucić jakieś diamentowe kolczyki Franklinowi w Ponso
Opublikowano 30 września 201312 l Michael - fioletowy garnitur z zieloną podszewką i bladoróżową koszulą z Ponsonbys. Franklin - jasnoniebieska koszula z podwiniętymi rękawami (Ponsonbys), beżowe dżinsy (Suburban), czarne Brogsy (Suburban), diamentowe kolczyki (Ponsonbys). Trevor - seledynowe polo (Ponsonbys), szare spodnie robocze (Binco). Polecam dorzucić jakieś diamentowe kolczyki Franklinowi w Ponso No przecież napisałem, że są XD
Opublikowano 1 października 201312 l W co sie ubrac ?Franklinem tank top i jeansy + czapeczka z logo Los Santos, Michaelem jakis letni stroj - koszula/koszulka + spodenki w zestawie z klapkami, a Trevorem jakies zwykle jeansy i koszulka bez napisow. Dla mnie tak klasycznie to wyglada, pasuje mi to do danych postaci. Edytowane 1 października 201312 l przez saptis
Opublikowano 1 października 201312 l może zamiast pisać to byscie wrzucili fotki? fotki to jedyny sens tego tematu chociaż tak naprawde myśle że ten temat lepiej sie sprawdzi w kwestii chwalenia sie swoimi postaciami w multi, bo w singlu to każdy widział ubrania i wiadomo czego sie spodziewać po każdym z bohaterów
Opublikowano 1 października 201312 l Autor To niech jakis mod go zamknie w cholere. Idea przyswiecala mi sluszna. Edytowane 1 października 201312 l przez 2razyjot
Opublikowano 2 października 201312 l Franklina ubieram w ciuchy które sam był założył, swetry, tshirty, bluzy z kapturem, dres/dżinsy, ogólnie młodzieżowy look, nie lubię koszykarskich podkoszulek Michael to głównie garnitur lub sama marynara, ewentualnia combo koszula + tshirt Trevor to kurtki, czasem same t-shirty albo bezrękawniki.
Opublikowano 18 października 201312 l No lepiej naje.bać niepasujących do siebie ubrań i Trevora w sukience XDDDD
Opublikowano 18 października 201312 l No lepiej naje.bać niepasujących do siebie ubrań i Trevora w sukience XDDDD stwierdzam tylko, ze nie postarales sie.
Opublikowano 18 października 201312 l To w sumie bardziej nadawałoby się do tematu co mi się nie podoba, ale w(pipi)ia mnie to, że po przełączeniu się na inną postać ma ona na sobie jakiegoś randomowego fita zamiast tego, w co była ubrana kiedy poprzednio nią kierowaliśmy.
Opublikowano 18 października 201312 l Autor W ogole tak jak gra podoba mi sie kosmicznie tak te drobne i malo istotne wpadki strasznie mnie draznia. Ej ja dalej jej nie skonczylem, z tydzien nie gralem. Moze na weekend przysiade.
Dołącz do dyskusji
Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.