Skocz do zawartości

PS4 PROpremiera, preordery i ogólna szajba:)


shy4

Rekomendowane odpowiedzi

czyli konsol rano nie ma co się spodziewać ?

(bo ja to już wolne planowałem, żeby rano do Janek uderzyc : )

trzeba myśleć pozytywnie, goście pozamawiali po 3 preordery , po jednym w każdym sklepie , na pewno będą rezygnować i okaże się , że na półkach będzie od chooya plejek :D 

 

czyli konsol rano nie ma co się spodziewać ?

(bo ja to już wolne planowałem, żeby rano do Janek uderzyc : )

trzeba myśleć pozytywnie, goście pozamawiali po 3 preordery , po jednym w każdym sklepie , na pewno będą rezygnować i okaże się , że na półkach będzie od chooya plejek :D

 

ja uderzam z rana do MM w Rzeszowie i myśle , że dostane tego czego chce :P nie wiedzę innej opcji , no chyba ,ze jednak nie bedzie , to poczekam do 13 grudnia i wezme drugim partem 

Odnośnik do komentarza

trzeba myśleć pozytywnie, goście pozamawiali po 3 preordery , po jednym w każdym sklepie , na pewno będą rezygnować i okaże się , że na półkach będzie od chooya plejek

 

Zamawiając pre order musisz wpłacić kwotę 100 zł. A przy odbiorze dopłacić 1690 za konsolę = 1790.

 

Jeśli ktoś składa 3 pre ordery to musiałby na pewno za każdy wpłacić 100 zł. Czyli już 300 zł. A potem co? Odebrać tylko jedną konsolę ? To już dwie stówki drożej. Wątpię żeby ktokolwiek się na to zdecydował 

Edytowane przez ussr
Odnośnik do komentarza

 

trzeba myśleć pozytywnie, goście pozamawiali po 3 preordery , po jednym w każdym sklepie , na pewno będą rezygnować i okaże się , że na półkach będzie od chooya plejek

 

Zamawiając pre order musisz wpłacić kwotę 100 zł. A przy odbiorze dopłacić 1690 za konsolę = 1790.

 

Jeśli ktoś składa 3 pre ordery to musiałby na pewno za każdy wpłacić 100 zł. Czyli już 300 zł. A potem co? Odebrać tylko jedną konsolę ? To już dwie stówki drożej. Wątpię żeby ktokolwiek się na to zdecydował 

 

i właśnie sęk w tym , że większość tak zrobiła . Dzień przed zobaczą jaka jest sytuacja z konsolami w sklepach i wybiorą jeden najbardziej zaopatrzony a z innych sklepów zrezygnują biorąc przy tym 100zl z powrotem :D

Odnośnik do komentarza

Aha, no jeśli kasę można odebrać zamiast konsoli to teraz widzę w czym rzecz.

 

 

"ULTiMA.PL: Cena została wczoraj potwierdzona przez Sony, na 1799 zł Czekamy na potwierdzenie ilości i ew bundli wtedy przedstawimy całą ofertę oraz poinformujemy co i jak z preorderami "

 

fecebookowy profil Ultima.pl

 

 

Skoro cena została ustalona na 1799 przez sony to ciekawe dlaczego konsola w nie których sklepach dostępna jest za 1790. Sony traci na tym 9 zł na konsoli.  :yes:

Odnośnik do komentarza

Dobry sklep z tanimi grami na ps4? Taki który nie zawali premiery. Wiem, że to jak wróżenie z fusów jak narazie, ale.. Zastanawiam się nad amazonem, ale 55 funtów za NBA, to mała przesada..

Dla Polaka drogo , dla brytyjczyka dzień pracy :D ogólnie myśle ,że najtaniej to na allegro kupisz a w marketach cena wszędzie będzie taka sama, ja będę kupował w MM fife :D 

Odnośnik do komentarza

Są też małe sklepiki bijące się o klienta ceną właśnie. Dla przykładu Assassin's Creed 4 Black Flag

 

 

  • Media Markt 279 zł
  • RTV EURO AGD 269 zł w sklepie 249 zł
  • utima.pl 249 zł
  • mały sklep internetowy 239 zł
  • saturn.pl 279 zł
  • muve.pl 269 zł
  • media expert 269 zł

źródło ceneo.pl

 

Tak więc jak widać nie ma też ustalonej jednej ceny dla gier. Szkoda że jest taki rozrzut. 

Odnośnik do komentarza

Aha, no jeśli kasę można odebrać zamiast konsoli to teraz widzę w czym rzecz.

 

 

"ULTiMA.PL: Cena została wczoraj potwierdzona przez Sony, na 1799 zł Czekamy na potwierdzenie ilości i ew bundli wtedy przedstawimy całą ofertę oraz poinformujemy co i jak z preorderami "

 

fecebookowy profil Ultima.pl

 

 

Skoro cena została ustalona na 1799 przez sony to ciekawe dlaczego konsola w nie których sklepach dostępna jest za 1790. Sony traci na tym 9 zł na konsoli.  :yes:

to u mnie tracą jeszcze więcej bo ja mam cene 1700 zł w sklepie w którym wziąłem preorder

Odnośnik do komentarza

Myślałem o kupnie w Polskim sklepie ale chyba jako że mieszkam przy granicy to mam godzinę drogi do Schwedt .Jestem jedynie ciekaw czy te 399euro to jest cena sklepowa czy w Niemczech przytną sobie 20-30 euro na sztuce.PS3 pamiętam 200 zł taniej kupiłem niż w Polsce.Ale za to gry mieli dużo droższe niż u nas.

Odnośnik do komentarza

jak coś w komputroniku można składac zamówienie na stronie internetowej na ps4 golasa i piszą że wysyłają 28.11. dziwne.

 

http://www.komputronik.pl/category/12607/Strefa_Gier-Konsole_i_akcesoria-Playstation_4.html

kiedy zamawiałeś ? ja sie zastanawiam właśnie czy nie zamówić jutro , ale wątpie żebym dostał 29.11 w końcu komputronik to nie MM , pewnie dostaną pare sztuk tylko . 

Odnośnik do komentarza
Gość Orzeszek

 

jak coś w komputroniku można składac zamówienie na stronie internetowej na ps4 golasa i piszą że wysyłają 28.11. dziwne.

 

http://www.komputronik.pl/category/12607/Strefa_Gier-Konsole_i_akcesoria-Playstation_4.html

kiedy zamawiałeś ? ja sie zastanawiam właśnie czy nie zamówić jutro , ale wątpie żebym dostał 29.11 w końcu komputronik to nie MM , pewnie dostaną pare sztuk tylko . 

 

nie zamawiałem, brzydze sie komputronikiem

Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...