Skocz do zawartości

PS4 PROpremiera, preordery i ogólna szajba:)


shy4

Rekomendowane odpowiedzi

A ten zestaw nie ma ceny 2399?

 

 

O takiej cenie słyszałem nawet w MM kilka dni temu od pracownika (chociaż nie wiem na ile człowiek był dobrze poinformowany). Liczba jest trochę dziwna, bo za taką cenę można wszystko kupić osobno - 1799+250+250+250 = 2549zł. Taki rabat to już przy zestawie z grą za 1999zł jest (50zł), więc cena powinna wynosić MAX 2299zł za ten zestaw.

Odnośnik do komentarza

Zielu, miałeś brać golasa.

 

Byłem dziś w swoim Media Markt, widzę, że karty z preorderami zniknęły z półek. Spytałem kobietę obsługującą dział z grami i powiedziała mi, że pierwszeństwo w sprzedaży będą miały osoby z kupionymi preorderami (na szczęście mam jeden), nie będą wystawiali konsol w wolnej sprzedaży pierwszego dnia, chcą najpierw obsłużyć preorderowców. Z dostępnością konsol jest duży problem. 29. melduję się przed otwarciem w MM i biorę mój egzemplarz :]

Odnośnik do komentarza

Zielu, miałeś brać golasa.

 

Byłem dziś w swoim Media Markt, widzę, że karty z preorderami zniknęły z półek. Spytałem kobietę obsługującą dział z grami i powiedziała mi, że pierwszeństwo w sprzedaży będą miały osoby z kupionymi preorderami (na szczęście mam jeden), nie będą wystawiali konsol w wolnej sprzedaży pierwszego dnia, chcą najpierw obsłużyć preorderowców. Z dostępnością konsol jest duży problem. 29. melduję się przed otwarciem w MM i biorę mój egzemplarz :]

" nie będą wystawiali konsol w wolnej sprzedaży pierwszego dnia, chcą najpierw obsłużyć preorderowców"  mów co chcesz , ale ja w to nie wierzę :D

Odnośnik do komentarza

 

W PL to cesarka bankowo, no ale ponoc wszystko co piekne rodzi sie w bólach ;)

Tyle, że cesarka jest dużo mniej bolesna niż naturalny poród, więc porównanie średnie ;)

 

Po cesarce jest duzo gorzej niz po naturalnym. Takze porownanie moze byc ;)

Odnośnik do komentarza

Po prostu trzeba czekać na tydzień przed premierą , wtedy wszystko będzie wiadomo ile konsol będzie na dany sklep i czy będzie można kupić bez preordera :)


 

 

W PL to cesarka bankowo, no ale ponoc wszystko co piekne rodzi sie w bólach ;)

Tyle, że cesarka jest dużo mniej bolesna niż naturalny poród, więc porównanie średnie ;)

 

Po cesarce jest duzo gorzej niz po naturalnym. Takze porownanie moze byc ;)

 

Co to kur*a  oddział szybkiego reagowania czy FORUM PS4? 

Odnośnik do komentarza

Niedawno dostałem maila od Euro, że moje zgłoszenie jest przyjęte ale nie gwarantują, że dostanę konsolę w dniu premiery. Mam czekać... i tyle, ciekawe kiedy się ogarną.

Najwyżej, pozostaje koczowanie przed MM w dniu premiery ;/

ogarną się wtedy gdy będą wiedzieć ile konsol dostaną na sklep, wtedy wszyscy będziemy mądrzejsi , teraz możemy tylko spekulować D:

Odnośnik do komentarza

Zielu, miałeś brać golasa.

 

Byłem dziś w swoim Media Markt, widzę, że karty z preorderami zniknęły z półek. Spytałem kobietę obsługującą dział z grami i powiedziała mi, że pierwszeństwo w sprzedaży będą miały osoby z kupionymi preorderami (na szczęście mam jeden), nie będą wystawiali konsol w wolnej sprzedaży pierwszego dnia, chcą najpierw obsłużyć preorderowców. Z dostępnością konsol jest duży problem. 29. melduję się przed otwarciem w MM i biorę mój egzemplarz :]

 

Trochę niefajnie. Wkwie się jak pojadę i w dniu premiery bez preordera nie będę mógł kupić.

Odnośnik do komentarza

 

Zielu, miałeś brać golasa.

 

Byłem dziś w swoim Media Markt, widzę, że karty z preorderami zniknęły z półek. Spytałem kobietę obsługującą dział z grami i powiedziała mi, że pierwszeństwo w sprzedaży będą miały osoby z kupionymi preorderami (na szczęście mam jeden), nie będą wystawiali konsol w wolnej sprzedaży pierwszego dnia, chcą najpierw obsłużyć preorderowców. Z dostępnością konsol jest duży problem. 29. melduję się przed otwarciem w MM i biorę mój egzemplarz :]

Ejze, w Opolu mial na mnie moj egzemplarz czekac :) chyba trza nad ranem do Wrocka uderzyc, lub jakiegos kumpla oplacic I wyslac rownoczesnie w inne miejsce :D

Odnośnik do komentarza

zamieszanie straszne, z tą PS4, wszędzie inne informacji, ja dziś słyszałem, od ogarniętego sprzedawcy, że w polsce nie będzie problemów aby 29 wejsc i wyjsc ze sklepu z PS4.

 

Mysle, że na tydzien przed premierą wszyscy sprzedawcy i sieci sklepów ogarną się i powiedza jaka jest realna sytucja z iloscia konsol na polskę. Na wczesniejszej stronie, ktoś pisze ze MM nie rzuci konsol na półki 29, ja całkiem nie dawno, zostaem poinformowany, że spokojnie sobie kupię na premierę, imo jeden wielki bajzel i do konca nie wiadomo jak to będzie z tą premiera i dostępnoscią.

 

Wiadomo kiedy sprzęt przyleci do pl?

Odnośnik do komentarza

no proszę, tak zapewniał xgamecenter, że nie będzie problemów z konsolą, a tu się przeliczyli :D dostaną tylko 10 szt. na szczęście jestem w tej 10 tce, więc luz, cena została 1700 zł, niestety nie dostaną bundli, reszta konsol będzie do 10 dni później. Pad 239 zł, wszystkie premierowe gry 239 zł, odbiór 27 popołudniu, lub 28 od rana :D

Odnośnik do komentarza

 

@Michu: Mam info z pierwszej ręki, że nie :D

 

A co do PS4 to ktoś z Krakowa się wybiera na premierę? Gdzie?

a jest gdzieś jakaś premiera?

 

No właśnie, a całkiem przypadkowo mam 29 wolne od pracy.

 

Ja zamówiłem w sferis (mam najbliżej ich salon), dzisiaj dostałem maila, że realizacja zamówień to 2-3 dni robocze od dnia premiery, czyli konsolę będę miał max. 4 grudnia, więc nie ma stresu :)

Odnośnik do komentarza

Dzwonilem dzisiaj do Euro i pytam co jest z moja konsola:) Lekko poirytowan babka mowi, ze jeszcze 2,5 i spokojnie wszyscy beda informowani, a ci ktorzy zamowili konsole do 7.11 maja gearantowany odbior w dniu premiery tak jak bylo napisane na ich stronce.

 

Euro wygląda na jedynych rozgarniętych wśród dystrybutorów PS4, szkoda że ceny gier nie są do kompletu tak samo uporządkowane. Bo jak patrzę na 259zł i 269zł to mam odruchy wymiotne. 

Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...