Skocz do zawartości

PS4 PROpremiera, preordery i ogólna szajba:)


shy4

Rekomendowane odpowiedzi

Normalnie są małe pudełeczka z napisem preorder dla Drivecluba :) , Infamousa:) , Knacka i Killzona. Ceny nawet nie chciałem znać za to cudo.

no pewno takie pudełeczko z 50 zł a tastępnie 200 zł dopłaty a akurat gry to najmniejszy problem bo one będą jak nie w tym to w innym sklepie ;) ja sam zamówiłem FIFE 14 na stronie RTV Euro AGD i gość również napisał że będe miał grę do odbioru razem z PS4 !!! :D jeszcze tylko 15 dni !!!

Odnośnik do komentarza

Taki email przed chwilą dostałem:

 

Szanowny Kliencie,

dziękujemy za zamówienie przedpremierowe konsoli Playstation 4 w naszym sklepie. Informujemy, że obiecanym przez nas prezentem dodawanym do konsoli będzie kod rabatowy na zakup 3-miesięcznego abonamentu PLayStation Plus http://www.euro.com.pl/playstation-network/sony-playstation-plus-90-dni.bhtml

Po zrealizowaniu zamówienia na konsolę w ciągu kilku dni zostanie w koncie klienta przydzielony specjalny kod rabatowy na zakup w/w produktu umożliwiający zakup abonamentu za złotówkę.


Pozdrawiamy!
Zespół RTV EURO AGD
Odnośnik do komentarza

Moze zgarne jakis egzemplarz od kumpla z Euro, ale nie wiadomo. W zwiazku z tym takie smieszne pytanie: jakby cos to gdzies jeszcze przyjmuja proerdery z gwarancja na 29.11? Na Poly pisali ze jakis sklep Sferis jeszcze przyjmuje, ale nic tam juz nie ma Oo

Odnośnik do komentarza

 

 

czyli wszyscy anulujemy preordery bo są wadliwe kable HDMI :confused:

 

Jest już jakieś oficjalnie info jaka to skala ? czy nadal jest mowa o tych dwóch przypadkach ?

 

ponoć 20 tys. konsol jest wadliwych , które trafią na rynek.

 

Nie wiem skąd ta liczba, ale jeżeli to prawda, to na ponad mln wyprodukowanych PS4 jest to mały procent.

Odnośnik do komentarza

 

 

 

czyli wszyscy anulujemy preordery bo są wadliwe kable HDMI :confused:

 

Jest już jakieś oficjalnie info jaka to skala ? czy nadal jest mowa o tych dwóch przypadkach ?

 

ponoć 20 tys. konsol jest wadliwych , które trafią na rynek.

 

Nie wiem skąd ta liczba, ale jeżeli to prawda, to na ponad mln wyprodukowanych PS4 jest to mały procent.

 

 

20 tyś. na 5 mln konsol 

Odnośnik do komentarza

 

 

czyli wszyscy anulujemy preordery bo są wadliwe kable HDMI :confused:

 

Jest już jakieś oficjalnie info jaka to skala ? czy nadal jest mowa o tych dwóch przypadkach ?

 

ponoć 20 tys. konsol jest wadliwych , które trafią na rynek.

 

Wg oficjalnych danych od Sony jest to wielkość rzędu 0,4% , czyli średnio jedna konsola na 250 sztuk, czyli nikły procent przy tak masowej produkcji, więc nie siejcie paniki.

 

Dodatkowo, poniżej dzisiejsza odpowiedź na maila, ze sklepu Euro, w sprawie preordera na zestaw z Killzone, który został zarezerwowany przed pojawieniem się informacji na facebookowym page'u tejże sieci, że rzekomo osoby, które zamówiły preordera na ten zestaw, mają zapewniony odbiór w dniu premiery:

 

Szanowny Panie,

 

Klienci, którzy wykupili preorder z dużym wyprzedzeniem, mają zagwarantowane, że otrzymają produkt w dniu premiery. Pan złożył zamówienie w dniu 7 listopada, więc nie ma gwarancji, że otrzyma Pan zamówiony towar.

 

W razie pytań lub wątpliwości, proszę o kontakt.

 

Pozdrawiam

xxxxxxxx

Specjalista ds. Obsługi Zamówień

Jak widać powyżej, niekoniecznie :)

 

Pozdrawiam

Odnośnik do komentarza

Pierdzielenie i takie szukanie na siłę wad nowej konsoli. Nawet jak trafi się na taką jakimś cudem, reklamuje się i tyle w czym problem, zawsze znajdzie sie produkt, który ma fabryczną wadę to nromalne. Ja się tam tym nie przejmuje, bardziej ciekawi mnie czy dostanę swój egzemplarz 29 listopada idąc do MM.

Odnośnik do komentarza

"W notce wysłanej portalowi Game Informer, Sony przyznaje, że 4 % konsol może być uszkodzonych, jest to 20 000 sztuk z 5 miliona zapowiedzianych do końca marca 2014 roku"

 

Reklamacja w przypadku zakupienia w sklepie internetowym trochę potrwa. Głupio kupić i oglądać black screen.

 

 

Dla tego jak chcę kupić osobiście w sklepie ;) po co stwarzać sobie problemy :) ludzie w dzisiejszych czasach zrobili się bardzo leniwi, tyłka nie chce się ruszyć :D

Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...