Skocz do zawartości

PS4 PROpremiera, preordery i ogólna szajba:)


shy4

Rekomendowane odpowiedzi

 

Teramitzu: Ja bym brał. W Łodzi może być gorąco :P

 

 

 

czarek250885: No... Ładnie to zrobili. Jutro pojadę sprawdzić jak trochę się zluzuje. Poza tym wolał bym jakby w Gdańsku dodatkowego Hype'u nie robili. Cały czas mam nadzieje, że kupie swoją konsole po otwarciu sklepu.

 

Ja też mam nadzieję w piątek kupić zestaw dwa pady, kamerka i Killzone. Innej opcji nie przewiduje:P Jedyny zonk, że w piątek mam BHP do 14;/ więc peszek i inni mogą podebrać mi pudełka z pułki;/

 

 

Jeśli konsoli będziesz szukał na pułce to gwarantuje ci że nie znajdziesz nawet jakbyś sam był w sklepie minute po jego otwarciu. 

Odnośnik do komentarza

 

Teramitzu: Ja bym brał. W Łodzi może być gorąco :P

 

 

 

czarek250885: No... Ładnie to zrobili. Jutro pojadę sprawdzić jak trochę się zluzuje. Poza tym wolał bym jakby w Gdańsku dodatkowego Hype'u nie robili. Cały czas mam nadzieje, że kupie swoją konsole po otwarciu sklepu.

 

Ja też mam nadzieję w piątek kupić zestaw dwa pady, kamerka i Killzone. Innej opcji nie przewiduje:P Jedyny zonk, że w piątek mam BHP do 14;/ więc peszek i inni mogą podebrać mi pudełka z pułki;/

 

 

Ja jednak wybrałem zestaw bez kamerki, jakoś nie czuję tego

Edytowane przez CrossSleet
Odnośnik do komentarza

 

Teramitzu: Ja bym brał. W Łodzi może być gorąco :P

 

 

 

czarek250885: No... Ładnie to zrobili. Jutro pojadę sprawdzić jak trochę się zluzuje. Poza tym wolał bym jakby w Gdańsku dodatkowego Hype'u nie robili. Cały czas mam nadzieje, że kupie swoją konsole po otwarciu sklepu.

 

Ja też mam nadzieję w piątek kupić zestaw dwa pady, kamerka i Killzone. Innej opcji nie przewiduje:P Jedyny zonk, że w piątek mam BHP do 14;/ więc peszek i inni mogą podebrać mi pudełka z pułki;/

 

ó :) To nie pułk w wojsku :)

 

Co do podbierania, daj $ znajomemu jakiemuś i niech się przejdzie ;P w nagrodzie pożyczysz mu konsole na dzień/dwa lub kupisz 4-8 piwek albo 0,5.

Odnośnik do komentarza

Jak masz już zamówiony to po cholerę szukasz gdzie indziej? Euro chyba wyraźnie mówiło, że każdy z preorderem dostanie to co chciał w dniu premiery.

Chciałbym być tego taki pewien :-).

 

Mój lokalny MM - 40 sztuk. Z czego 36 to pre-ordery i tylko 4 sztuki będą wystawione na sklep od 9:00. Na szczęście udało się dodzwonić do Avansa, który jest 30 km ode mnie w małej mieścinie. Będzie 10 sztuk, z czego 4 pre-ordery. Miły Pan w sklepie zapewnił, że odłoży dwie sztuki dla mnie i znajomego. Golas za 1799 zł. Dodał też, że w piątek w Avansach gry na PS4 mają być w dużych promocjach, w cenach około 190-200 zł. Będą to jednak tylko ceny na ten jeden dzień, 29 listopada.

Nie wiesz jakie gry będą dostępne w promocji? Dzwoniłem do kolegi, który jest kierownikiem Avansu w Łodzi. Preordery ma jeszcze na półce w sklepie. Nie wie ile będą mieli sztuk. Zastanawiam się czy nie kupić kartonika za 100 PLN tak asekuracyjnie. Ktoś ma jakieś informacje od Euro czy będą realizować preordery złożone do 07/11 w dniu premiery?

 

 

Pre Ordery w Euro są już dawno wycofane. Przynajmniej ja nigdzie ich nie widzę, musiałbyć jakiś deadline na sprzedaż pre orderów po czym je wycofano. Mając świadomość że akurat tyle konsol trzeba będzie sprowadzić. Ale to indywidualna sprawa sklepów.

Liczę na to, że tak jest i Euro pokryje wszystkie preordery :-)

Odnośnik do komentarza
Gość Orzeszek

okej mam potwierdzone info (znaczy sie na tą chwile) saturny i media markty dostaną ileś tam konsol, każdy kto złożył preorder dostanie swoje ps4, reszta konsol które nie pójdą na preordery zostana podzielone na wszytskie sklep tak by w każdym sklepie ludzik z "ulicy" mógł nabyć konsole, i czy to będzie 5 sztuk górką czy 10 nie wiadomo mi i w jakiej konfiguracji  i z czym w zestawie. wiec ten kto nie ma preorderu może z rana coś dorwać jak będzie miał szczęście.

 

a i ps4 2 razy sie zwiesiło w arkadii przy killzonie 0______o ja nie wiem czy ja chce tą konsole jednak

Odnośnik do komentarza

Mam 35 lat na karku i też udzieliła mi się ta atmosfera niedostępności. W piątek skoro świt ruszam na łowy, mam w jedym miejscu media markt i euro, gdzieś musi mi się udać :) Normalnie jak za komuny :)

Ja ci powiem, że ten hype(hajp) pozwolił mi na chwilę wyzwolić się od gorączki przygotowań do ślubu, taka miła odskocznia. Moja przyszła żona mówi, że nie rozumie tych wszystkich ludzi(była ze mną w Galerii Bałtyckiej), którym świecą się oczy na sam widok nowej konsoli:D

Odnośnik do komentarza

byłem dzisiaj w Saturnie w Poznaniu i bardzo młody koleś powiedział mi, że nie będzie tych konsol dużo. Dodatkowo zapytałem ile pre orderów maja, odpowiedział, że oni nie sprzedawali czegoś takiego. Na samym końcu dodał: ,,na pierwszy rzut z rana starczy". Ciekawe, skąd oni mogą wiedzieć ile ludzi przyjdzie ,,na pierwszy rzut".

Odnośnik do komentarza

okej mam potwierdzone info (znaczy sie na tą chwile) saturny i media markty dostaną ileś tam konsol, każdy kto złożył preorder dostanie swoje ps4, reszta konsol które nie pójdą na preordery zostana podzielone na wszytskie sklep tak by w każdym sklepie ludzik z "ulicy" mógł nabyć konsole, i czy to będzie 5 sztuk górką czy 10 nie wiadomo mi i w jakiej konfiguracji  i z czym w zestawie. wiec ten kto nie ma preorderu może z rana coś dorwać jak będzie miał szczęście.

 

a i ps4 2 razy sie zwiesiło w arkadii przy killzonie 0______o ja nie wiem czy ja chce tą konsole jednak

 

A co ma piernik do wiatraka ? ;) BF 4 też się wiesza 

Odnośnik do komentarza

 

Mam 35 lat na karku i też udzieliła mi się ta atmosfera niedostępności. W piątek skoro świt ruszam na łowy, mam w jedym miejscu media markt i euro, gdzieś musi mi się udać :) Normalnie jak za komuny :)

Ja ci powiem, że ten hype(hajp) pozwolił mi na chwilę wyzwolić się od gorączki przygotowań do ślubu, taka miła odskocznia. Moja przyszła żona mówi, że nie rozumie tych wszystkich ludzi(była ze mną w Galerii Bałtyckiej), którym świecą się oczy na sam widok nowej konsoli:D

 

 

Ja w tym roku brałem, więc wiem jaka to masakra, gratulacje i powodzenia ;)

 

Co do tematu: czy komukolwiek odmówiono anulowania pre-orderu? Podczas rezygnacji w Sony-Centre niechętnie oddali mi kasę.

Odnośnik do komentarza

Pojechałem oddać pre do Sony Center. Pogadałem z gościem, czemu mnie ruchają skoro dałem 100 i wyraźnie zaznaczony preorder który daje mi gwarancję? Cóż, bo są ludzie co zamawiali pierwsi i oni będą obsłużeni w tej kolejności. Wziąłem stówę i poszedłem w chui.

 

Wizyta w pobliskim Euro RTV - gość znał temat i wszystkie pre poszły w cholerę i w zasadzie nie mam po co przychodzić 29 bo nic nie będzie. Może być ale 99% nie mam co liczyć na szczęście.

 

29 listopad przybywaj - koczuję pod Saturnem i nabierdylam bicki do tego czasu na 101% możliwości. Pójdzie nawet SAA, aby tylko mieć wielkie plecy w zastawianiu się. 

 

Generalnie żal - pojadę, będzie? wezmę, nie będzie? pomyślę czy na pewno PS4 czy może jednak X1.

Odnośnik do komentarza

 

Wizyta w pobliskim Euro RTV - gość znał temat i wszystkie pre poszły w cholerę i w zasadzie nie mam po co przychodzić 29 bo nic nie będzie. Może być ale 99% nie mam co liczyć na szczęście.

 

.

zaraz, zaraz, chodzi Ci o to, ze juz nie ma pre orderów, bo sie sprzedały, czy zrezygnowali ze wszystkich sprzedanych pre orderów ?

Odnośnik do komentarza

Właśnie wróciłem ze Starego Browaru w Poznaniu w którym jest ten event. Grałem w Killzone, Ghost'a, Knack i Contrast i kumpel grał w NBA.

Ghost - nic nowego, grafika średnia, ale faktycznie płynność gry jest ok - ale co z tego?
Killzone - po prostu graficznie miażdzy jaja, tekstury ostre jak maczeta, animacja, ruchy i wszystko w koło wygląda pięknie.
Contrast - ciekawa platformówka, ale raczej nie dla mnie.

Knack - wygląda ładnie działa płynnie, ale wsumie prosta nawalanka bez polotu jak dla mnie :)
NBA - Grafika, animacja i pot :)

Generalnie dostałem koszulke i smyczke ps4, na stanowisku ludzi było mało spokojnie do każdej gry można było podejść + fajne hostessy :)

  • Plusik 1
Odnośnik do komentarza

Pojechałem oddać pre do Sony Center. Pogadałem z gościem, czemu mnie ruchają skoro dałem 100 i wyraźnie zaznaczony preorder który daje mi gwarancję? Cóż, bo są ludzie co zamawiali pierwsi i oni będą obsłużeni w tej kolejności. Wziąłem stówę i poszedłem w chui.

 

Wizyta w pobliskim Euro RTV - gość znał temat i wszystkie pre poszły w cholerę i w zasadzie nie mam po co przychodzić 29 bo nic nie będzie. Może być ale 99% nie mam co liczyć na szczęście.

 

29 listopad przybywaj - koczuję pod Saturnem i nabierdylam bicki do tego czasu na 101% możliwości. Pójdzie nawet SAA, aby tylko mieć wielkie plecy w zastawianiu się. 

 

Generalnie żal - pojadę, będzie? wezmę, nie będzie? pomyślę czy na pewno PS4 czy może jednak X1.

 

Czyżbyś był w Gliwickim Sony Centre? Mnie też wycyckali i dzisiaj byłem anulować ;) Jeszcze Pan się bezczelnie pyta ''Co jest powodem rezygnacji? Czyżby długi czas oczekiwania?'', przed tym poinformował mnie, że na cały sklep dostaną tylko 3-4 sztuki...

Odnośnik do komentarza

W Bielskim Media mają mieć 20 szt z tego większość na preordery. 29 można próbować ale nie liczę na szczęście. W ogóle jest takie ciśnienie, że nawet pracownicy nie mogą odłożyć konsoli dla znajomych, dopiero w drugim rzucie. Przygotowuję się już powoli, że na premiere w mojej okolicy nie znajdę sztuki dla siebie.

Odnośnik do komentarza

Odwiedzilem dzis MM i jeszcze jeden pobliski market rtv/agd (oba w niemczech), chcialem z ciekawosci sprawdzic dostepnosc/obczaic X1 i mialem tez nadzieje na trafienie na jakiegos standa z ps4, co by chociaz pada pomacac. Wynik:

po X1 ani sladu

standow z ps4 tez nie bylo. Zapytalem typa w MM jak to bedzie z dostepnoscia ps4 na premiere, odpowiedz: nie ma szans na zakup, cala dostawa juz wyprzedana i trzeba czekac na kolejne (ktore nie wiadomo, kiedy beda- nie maja zadnych informacji na ten temat).

 

Zaczynam zalowac, ze od razu preordera nie zlozylem, przy kolejnej generacji czlowiek bedzie madrzejszy...

Edytowane przez tommi
Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...