Skocz do zawartości

PS4 PROpremiera, preordery i ogólna szajba:)


shy4

Rekomendowane odpowiedzi

Dobrze mieć znajomego kierownika w Media Expert w małej miejscowości koło Gorzowa. Jako że miejscowość ma około 10 tyś mieszkańców i sklep został nie tak dawno otwarty także u nich nie było preoderów i będą mieli trzy zestawy z gazetki jednak tylko po sztuce każdego zestawu. Pogadałem także z kierownikiem regionalnym ME i  każdy sklep musi mieć w dniu premiery konsole ale może być tak jak tu ze tylko po jednej sztuce zestawu nawet w dużych miastach. Są już sprzedawane także preodery na drugi rzut PS4. Będę musiał pojechać około 50 km ale jednak warto pojechać i mieć pewniaka bez preodera ;)

Oczywiście wybrałem najwyższy zestaw + Fifa 14 :D 

Aha, nie licznie na to ze sklep sprzeda wam konsole dziś wieczorem gdyż sklepy mają zakaz pod groźbą potężnych kar od Sony. Konsole do Media Expert będą dostarczane wraz z piątkowym towarem o 6/7 rano do sklepów ;) 

Edytowane przez pattro
Odnośnik do komentarza

u mnie jak zwykle bałagan, niby zamówienie podzielili na dwa, maila dostałem wczoraj że dziś wysyłka, w panelu na euro zmieniło się dziś ze zamówienie skompletowane, ale wciąż jest tylko jedno a nie dwa. I sam już nie wiem :(

 

Dostałem za to maila ze nfs rivals, zostanie wysłane jutro.

 

edit2: dostałem maila że nfs zostanie wysłane dziś, o konsoli cisza

Edytowane przez kislawa
Odnośnik do komentarza

W sklepach detalicznych nie możesz kupić ilości hurtowych. 10 konsol raczej bys nie kupił.

 

Nie można bo nie ma takiej ilości na magazynie czasami więc to fizycznie nie możliwe ale powiedzmy ze jak wchodzisz do sklepu i widzisz kartony z telewizorami poustawiane to i tak można kupić tyle ile mają na stanie wiec to od tego tak naprawde zalezy. Wiec jutro jak ustawi się 20 osób w kolejce po 15 konsol a pierwsza zapłaci za 15 konsol to bez problemu wszystkie kupi. Takie życie

Odnośnik do komentarza

Nie ma takiej opcji by jedna osoba mogla kupic tyle konsol, no ale jak chcesz to mozesz sobie w to wierzyc. Mozesz pojsc jutro do sklepu i poprosic o tyle i sprawdzic jaka bedzie odpowiedz.(o ile bedziesz gdzies na poczatku kolejki).

Edytowane przez Ins
Odnośnik do komentarza

i bardzo dobrze, w koncu beda blokowac pseudo sklepiki i handlarzy, liczacych na latwy zarobek gdy wykupia sprzet.

Dobra decyzja Sony.

 

Na codzien hurtowo mozesz kupowac, jak towaru jest nadto, badz sie nie sprzedaje.

Edytowane przez easye
Odnośnik do komentarza

dobra kupie 15 konsol i na forumku będę sprzedawać :) jako że was lubie 100 zł na każdej tylko będę chciał zarobić :P  A tak na poważnie to jeżeli chodzi o mm to dzwońcie dziś przed zamknięciem i zapytajcie się czy jutro z rana jest po co jechać tak mi powiedział pan w mm w poniedziałek :)

Odnośnik do komentarza

RTV Euro AGD Może i rzetelne ale konsole chcą wydawać klientom dopiero po godzinie 14. Do tej godziny to ja już u nich zrezygnuje z pre ordera. I ktoś inny się ucieszy. 

 

Mój plan jest taki żeby bundla którego nie ma w RTV Euro AGD kupić w MM i dopiero potem pojechać do nich odwołać swoje zamówienie. A potem będe szukał vertical stand o ile gdzieś będzie. W MM na półkach mają tylko kilka gier ale żadnych akcesoriów jak ładowarki do DS4, nie ma też dualshocka 4. Tylko gry. 

Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...