Skocz do zawartości

PS4 PROpremiera, preordery i ogólna szajba:)


shy4

Rekomendowane odpowiedzi

To jest moc sprawdzonej marki która nie zawodzi. Sony nie daje dupy jak Microsoft, nie traktuje graczy jak debili ze swoimi blokadami. Daje czasami ciała jak w przypadku złamanego i nie działającego PSN przez miesiąc ale za to po całej aferze w ramach przeprosin możemy obserwować minutowy ukłon w japońskim stylu.  :thumbsup:

 

sony%20execs.jpg

Edytowane przez ussr
Odnośnik do komentarza

Miałem być o 9 na manufakturze, ale dobrze, że spojrzałem, że Saturn otwiera się o 10 ( byłem pewien, że o 9 otwarcie ), stałbym godzinę bez celu...

 

No i nie ma co porównywać PS4 z promocjami na karpia, czy z obniżkami na TV. Aczkolwiek jestem i tak ciekaw, jak to będzie wyglądać w manufakturze :)

Odnośnik do komentarza

Nigdy nie robie pre orderów na gry. Uważam że to błąd pakować kasę dla twórców zanim oni skończą i przetestują grę. Jak nie było DLC na ps1 i ps2 gry wychodziły w miarę dobrej jakości. A dziś to prawdziwa plaga ze wszelkimi łatkami patchami usprawniającymi zabawę. Z jednej strony to też dobrze że łatają błędy ale jakby je wykryli za wczasy nie trzeba było by łatać. A tak pakujesz kasę do portfela pomimo że nie widziałeś nawet Dema.

 

To jednak dzisiaj cieszę się że mam pre order, co prawda to inna sytuacja bo na sprzęt a nie gre ale jednak cieszę się że mam zagwarantowaną konsole zanim całkowicie zniknie na niemal dwa tygodnie ze sklepów. I nie muszę przepychać się z 200 centymetrami co ważą 105kg.   :banana:

  • Plusik 1
Odnośnik do komentarza

Nie wytrzymałem i pojechałem do saturna (Kraków, galeria Krakowska) :P

Po krótkiej rozmowie(przeprowadzonej 10 min temu) wiem tyle :

 

Jak ktoś chce kupić bez preorderu to polecają wbić przed otwarciem, najwięcej zestawów będzie tych z gazetki za 1999zł (to oczywiste bo więcej zarabiają) - kolega z działu konsol nie potrafił określić ile sztuk jest do wolnej sprzedaży, ale powiedział je jest ich kilkadziesiąt zapytałem czy 10-20 to powiedział że na bank więcej. Na koniec stwierdził że każdy(prawie każdy) co przyjdzie przed otwarciem kupi swoją sztukę, szacują że wszystko sprzeda się do 10-10:30.

 

Sam od siebie dodam, że z kupnem konsoli w duży miastach nie może być problemu. Jak na jeden Saturn przypada kilkadziesiąt sztuk, a Saturnów/MM jest po parę w mieście, do tego dochodzą Euro, Media Expert, Avans i inne.. to nie łykam tego że w samym Krakowie sprzeda się z 500 konsol(z preorderami). TAKIE MOJE ZDANIE

Edytowane przez PIR_PL
Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...