Skocz do zawartości

PS4 PROpremiera, preordery i ogólna szajba:)


shy4

Rekomendowane odpowiedzi

Piekny jest ten caly boom premierowy. Z jednej strony nie moge doczekac sie ps4 ale z drugiej jak widze te kolejki no i czekanie na premiere ktora nastepuje raz na dobrych pare lat to az zal ze jutro bedzie juz po wszystkim. Wrzucac fotki i relacje bo ja to poprzepycham sie jedynie z kurierem zeby dal szybko paczke i rwal ode mnie z pod domu jak najdalej.

 

Ide spac, obysmy jutro obudzili sie w nowym lepszym swiecie :*

  • Plusik 1
Odnośnik do komentarza

To jest kuźwa global launch, a nie jakieś popierdółki od Microsoftu :P Słucham se tego koncertu z Berlina (przestali śpiewać po niemiecku, więc jest ok) i czuje się trochę jak podczas WOŚP :P

 

No i można poczuć się jak w Europie, a nie jak zaścianek.

 

 

atoxen: Wydaje mi się że uporządkują jakoś jedną kolejkę, tak żeby ludzie się nie zabijali. Tak przynajmniej gdzieś zapowiadali. Powinno być to zorganizowane mniej więcej.

 

 

EDIT: Świetna sprawa że niszczą przedsiębiorczych Januszów. Takiemu skubańcowi to sam bym wywinął w nocha :D

Edytowane przez Drantzell
Odnośnik do komentarza

Panowie INFO Z 1 ręki (Mojej :D) właśnie wróciłem z MM Okęcie, wawa, zrobiłem obeznanie terenu, zagadałem ze sprzedawcą i ochroniarzem - więc tak: 

 

1. Info od ochroniarza - podszedłem, pytając które rozsuwane drzwi otwierają się pierwsze - powiedział, że wszystkie równocześnie ( na wszelki zwyczaj, żeby nie okazało się, że stoicie pod prawymi jako 1, a tu nagle otwierają się jako jedyne lewe i siema ;d)

2. Info od pierwszego sprzedawcy:

 

ja:"wystawiacie jutro PS4 na sklep?"

s: "Nie"

ja:" Jak to?"

s: "Nie wystawiamy, bo handlowce hurtowi by wszystko wykupili, trzeba podejść do sprzedawcy i 'wziąć coś ala numerka'

 

 

3. Info od 'głównego' sprzedawcy, który ma się zajmować jutro wydawaniem PS4

ja:" Jak będzie wyglądać jutro sprawa z PS4? Słyszałem, że nie będą wystawiane.. ?"

s: "Nie będą, w pierwszej kolejności będą wydawany preordery - osoby będą podchodzić i wybierać, który zestaw chcą, jest około 20 preorderów, około 30 sztuk zostaje na 'sklep'

ja:" Ale jak to będzie wyglądać? Podchodzę, i krzyczę CHCĘ KUPIĆ PS4 ustawiamy się w kolejce i czekamy?"

s:"Sami jeszcze nie wiemy..ale jeśli wszyscy Ci, którzy dziś pytali o PS4 przyjdą jutro, to wystarczy tylko dla 20% osób"

ja:"Ja pier.. :D to rozumiem, że jutro zakładamy sportowe obuwie?"

s:"śmiech.,."

 

Mniej więcej tak to wygląda MM Okęcie.. ja osobiście jadę tam na 6 i będę czekał w samochodzie, szukam kogoś z Wawy, kto chcę się wybrać razem i stać na zmianę pod sklepem, czy czekać razem / jeśli pierwszy dopcha się do kolesia od konsol - zaklepać dwie :D

 

Umawiam się na priv! :D 181 wzrost, 99 waga, 44 bicek :D

 

Po wejściu do sklepu jest dość długi odcinek do przejścia/przelecenia właściwie cała długość sklepu + schody na górę i potem drugie tyle do stoiska z PS4 . KTOŚ CHĘTNY? Gwarantowana miła atmosferka :]

 

Przecież na stronie masz podane że goła konsola i zestaw z 2 grami dostępna wyłącznie w marketach.

Też nie ma co stac od 6 rano bo to nie jest promocja za 20zl że pół Polski ci sie żuci ja myślę że jutro na spokoju sie kupi

Odnośnik do komentarza

Europa zawsze stała za PlayStation, Japońce niech w końcu zrozumieją, że o ten rynek trzeba ciągle walczyć :)

 

Kurde, naprawdę szkoda, że w Polsce nic się nie dzieje. W Wawie pewnie Prokop się pojawi i inne ścierwa, które o grach nie mają pojęcia i tyle z premiery.

  • Plusik 1
Odnośnik do komentarza

Europa zawsze stała za PlayStation, Japońce niech w końcu zrozumieją, że o ten rynek trzeba ciągle walczyć :)

 

Kurde, naprawdę szkoda, że w Polsce nic się nie dzieje. W Wawie pewnie Prokop się pojawi i inne ścierwa, które o grach nie mają pojęcia i tyle z premiery.

 

Ale już miałeś wytłumaczone w jednym artykule dlaczego na takie premiery są zapraszani celebryci :), bo wtedy inne dzienniki nie tylko branżowe o tym piszą tworząc reklamę danemu produktowi. 

Przykład Dody i AC IV, dzięki właśnie jej obecności było o grze głośno w TVN24, i innych portalach nie mających z grami nic wspólnego a to robi reklamę.  

Odnośnik do komentarza

Panom Co uderzają prosto do manufaktury życzę dostania tego czego oczekują :thumbsup: ja sam jutro ze szwagrem wbijam do portu i jak nie w saturnie to mam nadzieje że w euro dostane. Forum będe śledził na bieżąco i jak w porcie nie dostane to myśle że dacie info jak z dostępnością i kolejką oczekujących w manu. Jak sie uda to jutro wychodzę z dwiema konsolami z PS4 dla siebie i PS3 które kupuje dla szefa bo stwierdził że chętnie by przesiadłby sie na konsole z PC (PS3  ogólnie dla syna pod choinkę, ale zapakuje ją dopiero jak sam ogra GTA5) :teehee:

Odnośnik do komentarza

Rozmawiałem ze Pani z POK w jednym z MM i dostałem takie same info :

 

Nie będzie PS4 na pólkach !

Trzeba podejść do sprzedawcy i poprosić o wystawienie zlecenia na zakup konsoli - ma to zapobiec kupowaniu konsol przez przedsiębiorczych Januszów. 

jakie miasto? może będzie tak tylko w tych większych miejscowościach (kraków,wawa , poznań, wro)

Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...