Skocz do zawartości

PS4 PROpremiera, preordery i ogólna szajba:)


shy4

Rekomendowane odpowiedzi

Panom Co uderzają prosto do manufaktury życzę dostania tego czego oczekują :thumbsup: ja sam jutro ze szwagrem wbijam do portu i jak nie w saturnie to mam nadzieje że w euro dostane. Forum będe śledził na bieżąco i jak w porcie nie dostane to myśle że dacie info jak z dostępnością i kolejką oczekujących w manu. Jak sie uda to jutro wychodzę z dwiema konsolami z PS4 dla siebie i PS3 które kupuje dla szefa bo stwierdził że chętnie by przesiadłby sie na konsole z PC (PS3  ogólnie dla syna pod choinkę, ale zapakuje ją dopiero jak sam ogra GTA5) :teehee:

 

 

Mam preorder więc się nie martwię :)

 

I faktycznie, Port Łódź może być najlepszą opcją do kupna PS4, mało oblegane miejsce, więc łatwiej będzie pewnie o sprzęt.

Edytowane przez Moldar
Odnośnik do komentarza

Byłem 10 minut przed zamknięciem w Saturnie w Galeri Bałtyckiej w GDA. Pan powiedział, że mają ok. 75 konsol, około 28 to preordery. LIczba konsol na media/saturna jest uzależniona od preorderów - im było więcej, tym więcej sztuk wolnych. No i będą wydawać tylko "zza lady" na dziale Blu Ray, tam gdzie bilety na koncerty, także wyrywania z rąk nie będzie.

Swoją drogą, leżało ich tam z 50 na wyciągnięcie ręki za ladą.... :(

  • Plusik 1
Odnośnik do komentarza

jestem w kolejce:) widze moja czarnule juz! hell yeah 2.5 h dziweczki!!!'

 

Dużo ludzi? ja za 1,5-2h wychodzę. Czujesz to ukłucie? xD

 

E: kuhwa toszto relacja na żywo odpowiedzi na pytania lecą nim je zadam ;p

Edytowane przez Gość
Odnośnik do komentarza

 

Panom Co uderzają prosto do manufaktury życzę dostania tego czego oczekują :thumbsup: ja sam jutro ze szwagrem wbijam do portu i jak nie w saturnie to mam nadzieje że w euro dostane. Forum będe śledził na bieżąco i jak w porcie nie dostane to myśle że dacie info jak z dostępnością i kolejką oczekujących w manu. Jak sie uda to jutro wychodzę z dwiema konsolami z PS4 dla siebie i PS3 które kupuje dla szefa bo stwierdził że chętnie by przesiadłby sie na konsole z PC (PS3  ogólnie dla syna pod choinkę, ale zapakuje ją dopiero jak sam ogra GTA5) :teehee:

 

 

Mam preorder więc się nie martwię :)

 

I faktycznie, Port Łódź może być najlepszą opcją do kupna PS4, mało oblegane miejsce, więc łatwiej będzie pewnie o sprzęt.

 

I obyś miał racje :)

Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...