Skocz do zawartości

PS4 PROpremiera, preordery i ogólna szajba:)


shy4

Rekomendowane odpowiedzi

W Media Markcie na ostrobramskiej w Warszawie przed otwarciem sklepu bylo moze z 50-60 osob, konsol starczylo dla pierwszych 30tu. Oczywiscie bylo ostro, ale wystarczylo troche pokrzyczec i ludzie ustawili sie w zapamietanej przed wejsciem kolejce. Udalo mi sie odebrac zestaw z Killzonem i Assassinem.

Edytowane przez Xymek
  • Plusik 1
Odnośnik do komentarza

MM ogłasza się od paru dni w telewizji że WIELKA PREMIERA PS4 29 LISTOPADA, podczas gdy w praktycznie każdym MM wszystko zeszło po 15 minutach od otwarcia, a pan z obsługi "zaprasza w połowie grudnia" to jest to jednak kpina :) Albo po prostu klasyczne Media Markt. btw. w kolejce w Białymstoku widziałem przynajmniej 3 sklepikarzy których znam z widzenia...

 

Dobrze że mam pre-order w Euro.

  • Plusik 1
Odnośnik do komentarza

Pozdrowienia z Gdyni, byłem w MM 15 w kolejce, stałem godzinę, a jak otworzyli drzwi Ci z samego końca zaczęli biec wyprzedzając tych z przodu (było z 80 osób), jakimś cudem chwyciłem ostatnią sztukę za boki ale ktoś wyższy chwycił za uchwyt i zgrabnie mi wyjechała bo karton śliski.

Mam nadzieję, że akurat ta jest wadliwa, pozdro dla tych co stali minutę, wepchnęli się na chama i sobie teraz grają.

Edytowane przez gnysek
Odnośnik do komentarza

Moja krótka relacja z zakupu:

Idź pan w chvj!

To teraz trochę dłuższa.
Godzina 8:50 Mediamarkt Okęcie Warszawa, pod drzwiami kłebi się tłumek luda.
 

 

 

 

0sEnhVa.jpg

 

 

Stwierdzam że nie będę walczył bo mają przewagę liczebną, wchodzę dopiero po otwarciu sklepu, jak horda ruszy z rykiem.

Spokojnie dochodzę do stoiska, jest już spora kolejka, wszyscy ładnie stoją i czekają na swoją kolej.

Sprzedawca mówi że jest 36 konsol poza preorderami, ludzie "społecznicy" przed moim dojazdem pod sklep rozdawali numerki i przy osobie 45 zrezygnowali, ludzi w kolejce stoi na oko około 70, dochodzą nowi. Ja jestem gdzieś tak z 58, więc po 20 minutach stania i wydaniu konsol sztuk 3 (sic!!!), rezygnuję.

 

Jadę po drodze do pracy do Janek Saturn, tam otwierają o 10:00 więc jestem tam o 9:30 szczęśliwy że mam spory zapas, z oddali niestety majączą kolejne hordy spragnionych graczy, w momencie podjazdu do sklepu już rezygnuję, na oko w kolejce jest z 50 osób a jeszcze pół godziny do otwarcia sklepu. Stwierdzam że czas się ewakuować i przeczekać spokojnie w okopach...

A więc PS4 na razie cmoknij mnie w pomkę!

 

Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...