Skocz do zawartości

PS4 PROpremiera, preordery i ogólna szajba:)


shy4

Rekomendowane odpowiedzi

 

 

 

 

 

U mnie w statusie ups NADAL zero info o paczce... Ktoś wie czy z euro będzie dzisiaj?

 

na 99,99% nie będziesz miał dzisiaj

 

 

A skąd masz takie info?

Potwierdzam,dzwoniłem do UPS i jeśli nie masz w statusie żadnej informacji o paczce to będzie dopiero w Poniedziałek

 

 

 

Dzwonili do mnie przed chwilą z Euro i się okazało że oni dali dupy i się do tego przyznają. Koleś powiedział mi że mogą jutro dostarczyć konsole do wybranego salonu i w ramach przeprosin obniżą cenę o 50zł. W sumie lepsze to niż w poniedziałek :D

 

Sami się odezwali czy Ty coś robiłeś w tym kierunku? Bo nie wiem czy pisać do nich maila czy coś

 

 

Dzwoniłem najpierw do UPS, później do Euro i babka powiedziała, że się przyjrzą sprawie i do mnie oddzwonią. No i oddzwonili i przyznali się do błędu o tyle dobrze.

Odnośnik do komentarza

No ja wychładzam swoją i zaraz podłączam.

 

Gorzowski MM. Byłem 8:20 jeden z pięciu. Przed 9 było już ok 50 osób.

 

Były sprinty, konsole dawali po kolei, obojętnie czy preoder czy nie i zestawy jakie chciałeś. Konsol było mega dużo jak na 130 tyś miasto (jednak Polska A przy granicy z helmutami to jednak Polska A), bo spokojnie ponad 50. Trochę ludzi odeszło z kwitkiem. Dziś jeszcze ziomek z Wrocławia przyjeżdża na cały weeknd z padem i dowiezie dla mnie NBA 2K14 bo u mnie nie było. Pinie!!

 

Witaj nowa generacjo i gorące pozdrowienia dla hejki Tiramitzu ;)

 

 

6050c3311e1f.jpg

 

Podłączone i skonfigurowane, pobrana aktualizacja.

 

 MIAZGA.

 

Jaka łatwość obsługi, zawsze mi coś nie gra przy podłączaniu sprzętów. A tu wi-fi nie łapie , a tu kino coś dźwięku nie puszcza, a tu wszystko pięknie. Biorę psiaka  na spacer, jak wrócę odpalam gierki!!!!!!!!!!

  • Plusik 1
Odnośnik do komentarza

Panowie i Panie, oto moje trofeum z dzisiejszej szajby pod Gdańskim MM (Matarnia):

 

IMAG0113.jpg

 

Kuźwa, nie wiem jak mi się to udało. 

 

Byłem tam na 2 godziny przed otwarciem. Kilku kolesi czekało tam już o 5-tej (otwarcie o 10). Do tego młody chłopak w czerwonej czapce i 2 kolesi z preorderami.

Ok 8:30 podszedł do nas koleś i powiedział żebyśmy się ustawili w kolejce, bo konsole będą wydawane w pierwszej kolejności dla preorderowców, a później dla tych, którzy przyszli wcześniej. Powiedział też że konsol spokojnie starczy dla wszystkich - Kłamał.

Zorganizowaliśmy se w 8 osób kolejkę i później dokoptowywaliśmy jakich ludzi z tyłu. Niestety później zlatywały się już coraz dziwniejsze osoby (straszne mordy mieli niektórzy - pewnie to te przedsiębiorcze Janusze). Kolesie otwarcie mówili, że jak tylko otworzą się drzwi to pchać do przodu. Tego już grupka z przodu nie mogła kontrolować.

 

Drzwi otworzyło kilku ochroniarzy i z początku wszyscy szli spokojnie, ale jak tylko "tor się poszerzył" to dostali kuźwa takiego rozpędu, że sam musiałem przyśpieszyć, żeby nie zostać z tyłu.

Jakimś cudem dopchałem się do młodego chłopaka w czerwonej czapeczce z jego babcią i kupiłem bez preordera to co chciałem (co było mega fartem, bo przez chwile wydawało mi się że jak dorwę coś w ogóle to będzie sukces).

 

Dzięki ludzie za te wrzucane filmiki i informacje. Wiedziałem czego się spodziewać. W tłumie większość ludzi robi się prawdziwymi skur.synami. Nawet jakieś baby (starsze i młodsze) próbowały się wbijać do kolejki z boku.

 

Ludzi było z 60, a konsol dla ludzi bez preordera 35. 3 preorderowców się pojawiło, ale następni pewnie będą musieli się zadowolić gołymi konsolami (o ile coś dla nich zostało).

 

Widziałem sporo zakapiorów z krzywymi mordami, którzy wyglądali na takich, którzy kupowali konsole żeby opchnąć na allegro.

Jeden nawet przyjechał z konsoslą, którą wcześniej w morderczym biegu zdobył w Saturnie w Galerii Bałtyckiej.

 

Mój zestaw "Edycja Gracza" (killzone + pad + kamera) też jest made in China. W nagrodę za to że nie muszę kompletować kamerki i pada osobno, kupiłem se jeszcze Battlefielda 4 ^^

 

Ufffff KONIEC!!!

 

Współczuje tym, którzy nie dostali. Tym bardziej tym, którzy się upodlili w takich (pipi)owych kolejkach z małą szansą na dostanie czegokolwiek.

Odnośnik do komentarza

 

Jaka beka. Białystok niby Białoruś a wszystko poszło zgodnie z normami cywilizacji, kolejka grzeczna, pre-ordery oddzielnie. 1 osoba 1 konsola.

Zapomniales dodac ze był dziki przełajowy bieg po otworzeniu sklepu i kolejka która stała przed kratą przestala obowiazywac :rofl:

Bylo ponad 50 osob, nie wystarczylo wszystkim. 

 

 

 

Białystok.

 

Przyszedłem kilka minut po 8 do MM, bo real jest otwarty od 8 to pomyślałem "przycwaniacze" ale nie byłem pierwszy. Stanąłem więc w kolejce i rzeczywiście było spokojnie ludzi ku mojemu zaskoczeniu nagromadziło się może z 60 do chwili gdy o godzinie 9 olbrzymi SAURON otworzył bramy mordoru i armia trolli ruszyła na śród-ziemie.

 

Nie specjalnie chciało mi się biec, ale jak zobaczyłem że jestem wręcz pchany siłą tłumu musiałem przyśpieszyć żeby nie dać się zgnieść, dobiegłem, patrze NIE MA! spojrzałem niżej widzę są !!! Chwyciłem zestaw z Killzone + AC4 i ktoś się mnie pyta gdzie konsole gdzie konsole? Ślepcy! wołam stoją na dole na najniższej półce. 

 

Wtem nagle Mithrandir przebrany za Kierownika sklepu doniosłym głosem zawołał że na półce są tylko wystawowe pudełka. Moim zdaniem kłamał bo do pudełka była przyczepiona taśmą gra a pudełko ważyło dokładnie tyle samo ile to które odebrałem później. I powiedział że konsole można dostać tylko od niego wraz z kartą wydania towaru i dopiero z tym można zgłosić się do kasy, on sam będzie osobiście wydawał z zaplecza. Kazał ustawić się w kolejce w dziale z grami i tak odstawiłem to pudełko. Po chwili dodał 1 konsola na jedną osobę i będzie można wybrać pomiędzy golasem a zestawem z dwoma grami Kill Zone + Assassins Creed 4

 

Widziałem znajomych sprzedawców z małych sklepów z grami. Nie pamiętam ile było wszystkich konsol może ze 30 może trochę więcej. Dostałem swój zestaw pomimo nie posiadania Pre ordera i jeszcze tylko dopytałem ile kosztuje vertical stand = 120 zł. Podziękowałem poszedłem do kasy.

 

Zapłaciłem i pojechałem do Euro RTV AGD, wszedłem do sklepu o 9:30 i już widzę parę osób kręconych się po sklepie niczym osy w okół ula rozglądających się za konsolami. Podszedłem i zapytałem jak wygląda sprawa z konsolami PS4 i kiedy będzie można odebrać. A obsługa mi odpowiedziała że właśnie to ogarniają bo nie mają jeszcze konsol w sklepie !!!  :yes:  No to ja się pytam bo mam pre order i czy można zrezygnować? A facet odkrzyknął TAK !!! bo mnóstwo osób przychodzi bez pre ordera i chcą kupić ale po chwili grzebania w komputerze okazał  się że nie może przyjąć z powrotem z powodu tego że mają wyprzedane pre ordery i są już rozliczeni z sony. Ale sprzedawca mnie poinformował że pre order mogę za chwile komuś odsprzedać bo co chwilę ktoś przychodzi i się pyta. Nie minęła minuta jak odsprzedałem swój pre order pierwszemu kolesiowi który się nawinął.  

 

Jako że nie mieli nawet żadnych akcesoriów bo chciałem kupić vertical stand za 99 zł to pojechałem do domu.

Konsola już stoi obok, wgrany update, wgrane konto psn.

 

Właśnie jak wgrywam zdjęcia dostałem sms że w Euro czeka na mnie vertical stand. Jadę !!! odebrać kupić monstery i barykaduje się na weekend. Do zobaczenia on line. Gratuluje wszystkim waszych PS czwórek  :woot:  jesteście za(pipi)iści taka szajba w waszym gronie to przyjemność. 

 

 

 

4zdt.jpg

dnlb.jpg
 
eym9.jpg
 
a8on.jpg
 
xo01.jpg
 
lqu7.jpg
 
yrk6.jpg
 
 

 

 

 

 

  • Plusik 3
Odnośnik do komentarza

Jestem ciekaw wynikow sprzedazy w naszym kraju. Mam nadzieje, ze Sony sie pochwali :)

 

Sprzedali wszystko na pniu jak się wydaje.

Ale mało sztuk, szacuję w ciemno z 15 tysięcy max było.

Ja niestety nie wystałem w kolejce :)

Przed swiętami spokojnie bez napinki myślę że da się kupić

Edytowane przez mrynk
Odnośnik do komentarza

 

Jestem ciekaw wynikow sprzedazy w naszym kraju. Mam nadzieje, ze Sony sie pochwali :)

 

Sprzedali wszystko na pniu jak się wydaje.

Ale mało sztuk, szacuję w ciemno z 15 tysięcy max było.

Ja niestety nie wystałem w kolejce :)

Przed swiętami spokojnie bez napinki myślę że da się kupić

 

Sądzę że konsol na polskę to było maksymalnie z 5-10 tysięcy, ale może się mylę.

Odnośnik do komentarza

Kraków podsumowując:

 

Media Markt M1 - 60 osób, 25 konsol, dostawa połowa grudnia, nie wiedzą ile sztuk, nie wiedzą jakie zestawy.

Saturn Galeria Krakowska - Lucek zdał relację, walka o życie, bieganie, rozdzieranie pudeł

Media Expert Plaza Kraków - nie wiedzą, że byla premiera PS4, nie mają działu konsol XDDDDDDDDDDDDDDDDDD

Empik G.Kazimierz - parę sztuk, preorder, poszło wszystko w 60s

Euro RTV AGD G.Kazimierz, 5 konsol, wszystkie na zapleczu jak ktoś pyta to sprzedają, już poszły oczywiście.

 

Saturn w GK jako jedyny ma duzo gier, kamerki, pady w trzech kolorach, vertical standy.

 

Saturn/MM zrobili to w swoim stylu, reklamy, gazetki, reklamy w radio, a potem 25 konsol na sklep ktore poszly o 09.10. 

 

/kolejne dostawy najwczesniej 12/13 grudnia oczywiscie tak jak pisalem nie wiedza ile, jakie zestawy itp.

 

żenada.

  • Plusik 1
Odnośnik do komentarza
Gość _Milan_

akurat przejezdzalem koło trytona i mojego rtveuroagd, w trytonie ofkoz nei mieli, i podsluchalem ze poznan zostal ostro wycyckany, w  saturnach i mediaexpert po parenascie konsol było.

w euro lezaly sobie o 9 juz kartony przy ladzie, druga dostawa za 2 miechy ponoc. Miałem szanse niby kupic, bo jeden gosc dzwonil ze rezygnuje, ale po co.

Odnośnik do komentarza

Kraków podsumowując:

 

Media Markt M1 - 60 osób, 25 konsol, dostawa połowa grudnia, nie wiedzą ile sztuk, nie wiedzą jakie zestawy.

Saturn Galeria Krakowska - Lucek zdał relację, walka o życie, bieganie, rozdzieranie pudeł

Media Expert Plaza Kraków - nie wiedzą, że byla premiera PS4, nie mają działu konsol XDDDDDDDDDDDDDDDDDD

Empik G.Kazimierz - parę sztuk, preorder, poszło wszystko w 60s

Euro RTV AGD G.Kazimierz, 5 konsol, wszystkie na zapleczu jak ktoś pyta to sprzedają, już poszły oczywiście.

 

Saturn w GK jako jedyny ma duzo gier, kamerki, pady w trzech kolorach, vertical standy.

 

Saturn/MM zrobili to w swoim stylu, reklamy, gazetki, reklamy w radio, a potem 25 konsol na sklep ktore poszly o 09.10. 

 

/kolejne dostawy najwczesniej 12/13 grudnia oczywiscie tak jak pisalem nie wiedza ile, jakie zestawy itp.

 

żenada.

W galerii krakowskiej poszło 56 sztuk bez preorderów. Był nawet handlarz z Balic, z kolegami/braćmi nie wiem, wzięli chyba z 6-7 sztuk.

Odnośnik do komentarza

Wooow, w koncu dotarlem do ostatniego wpisu, ostro sie dzialo widze. W moim przypadku w MM bylo 5 konsol na 20 chetnych, ja ominalem bydlo i spokojniutko preorderek z KZ, AC IV i do tego Fifka. Gierek mnostwo, akcesorii rowniez. Ponoc byoy jakies zadymy wczesniej. Co ciekawe, jak ludzie sie rozeszli juz to nagle wrocil koles i odlozyl swoja PS4, bo ma gdzie indziej taniej i... tak sobie ten Plejak przez 15min lezal spokojnie poki ktos po niego nie siegnal he he he, zeby ci ze wczesniej wiedzieli... No nic to, gratuluje innym posiadaczom PS4, wspolczuje tym, ktorzy nie dorwali i widzimy sie online juz dzis :) Aem_PL zapraszam innych szczesliwcow, wszak 2000 miejsc mamy na friendliscie.

Odnośnik do komentarza

Pomimo że z rana nie wystarczyło mi konsol w MM to zadzwoniłem profilaktycznie o 11 i tu niespodzianka - pojedyncze konsole jeszcze byly, bo niektorzy nie dostali rat :) Tak wiec wlasnie konczy sie aktualizowac .. :D

No to mi podobnie, jak ślepej kurze ziarno. Wstąpiłem do Media Experta po 11, ktoś nie wziął to przygarnąłem konsole + Killzona.  :woot:

Edytowane przez tomek1906
Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...