Skocz do zawartości

PS4 PROpremiera, preordery i ogólna szajba:)


shy4

Rekomendowane odpowiedzi

A ja rano podjechalem do rtv agd i wyrwalem jedna sztuke:) ale mam problem. Mialem wczesniej xboxa podlaczonego kablem hdmi-dvi do monitora i wszystko banglalo. Teraz podlanczam i kiszka monitor sartuje ale mam czarny ekran. Na tv wszystko chodzi ale jak nawet dam ustawienia obrazu na auto to na monitorze komp. mam czarny ekran? o co chodzi? moze to byc wina taniego kabelka?

z tego co wiem ps4 podłączysz tylko przez hdmi , a do monitora przez jakiś konwerter.

Odnośnik do komentarza

Wczoraj dostałem telefon od kumpla, który pracuje w media expert, "będą jutro PS4, odstawić jedną pod ladę?", oczywiście! Zachodzę dziś po 10 na luzaka do sklepu, przekraczam wejściowe drzwi i już słyszę jak sypią się kvrwy itp. Podchodzą do kasy, jest kilka osób, wszyscy z pianą na mordzie, mówię "xboty robią jakiś zmasowany atak na premierę Nadkonsoli". Niestety, okazało się, że paleta, która miała przyjechać do sklepu, gdzieś się "zagubiła", prawdopodobnie została wysłana do innego sklepu. Preorderowcy ostro w(pipi)ieni, bo zostali z ręką w nocniku. Teraz siedzę i czekam na telefon ze sklepu, bo "mają nadzieję, że konsole dziś do nich trafią". Beka dobra.

 

Po drodze miałem rtveuro, byłem tak około 11, konsole były, ale już zostały sprzedane, najlepsze jest, że kilka dni temu informacja była taka, że konsole będą, ale dopiero po godzinie 14:00 będzie można kupić, fajnie.

 

Gratulacje i miłej zabawy z PS4, ja nadal czekam na tel. ale nadzieja powoli wygasa, nie pozostało nic innego jak odpalić multi w TLoU, a może i skuszę się na Dragons Crown.

Odnośnik do komentarza

Wczoraj dostałem telefon od kumpla, który pracuje w media expert, "będą jutro PS4, odstawić jedną pod ladę?", oczywiście! Zachodzę dziś po 10 na luzaka do sklepu, przekraczam wejściowe drzwi i już słyszę jak sypią się kvrwy itp. Podchodzą do kasy, jest kilka osób, wszyscy z pianą na mordzie, mówię "xboty robią jakiś zmasowany atak na premierę Nadkonsoli". Niestety, okazało się, że paleta, która miała przyjechać do sklepu, gdzieś się "zagubiła", prawdopodobnie została wysłana do innego sklepu. Preorderowcy ostro w(pipi)ieni, bo zostali z ręką w nocniku. Teraz siedzę i czekam na telefon ze sklepu, bo "mają nadzieję, że konsole dziś do nich trafią". Beka dobra.

 

Po drodze miałem rtveuro, byłem tak około 11, konsole były, ale już zostały sprzedane, najlepsze jest, że kilka dni temu informacja była taka, że konsole będą, ale dopiero po godzinie 14:00 będzie można kupić, fajnie.

 

Gratulacje i miłej zabawy z PS4, ja nadal czekam na tel. ale nadzieja powoli wygasa, nie pozostało nic innego jak odpalić multi w TLoU, a może i skuszę się na Dragons Crown.

 

Tez mnie te informacje o EURO wkurzyly. Lazilem po arkadii i omijalem euro bo "konsole dopiero po 13"...oblazlem saturny,wszystko i na koniec dla jaj ide do rtv a tak sa konsole (10:30!), pytam czy zostaly a facet ze bylo 15 sztuk i 5 MINUT TEMU POSZLA OSTATNIA KU******. Ehh (:

Odnośnik do komentarza

W media Expert w moim mieście Nowogard było 3 szt . 1 golas, 2 zestaw z killzonem, 3 pre order zestaw z kamerką i 2 padem.

 

Przyszedłem do sklepu o 10.02 i wziełem zestaw z killzonem, nikogo nie było nic sie nie działo.

 

Wszystko było by supery gdyby nie fakt że wczoraj ją dostali i juz zaktualizowali system założyli użytkownika i na nocne premierze którą wczora mieli do 22 cały czas w nią grali, w mój zestaw z killzonem.

 

Z drugiej strony juz jest przetestowana i sprawna na 100%

 

Pozdrawiam tych którym sie udało. Ide gra.

Edytowane przez polaki899
Odnośnik do komentarza

dałem utwórz nowe konto w PSN i jest napisane "czekaj" już 10 min krwa czekam i nic

Nie działa połowie Europejczyków, więc bez obaw.

 

Zaskoczony za to byłem szybkim ściągnięciem patcha, jego instalacją, a przede wszystkim błyskawiczną instalacją KZ:SF.

 

P.S.

Czy ojciec Lucasa nie przemawia głosem tego aktora Emiliana, jak mu tam, Staniszkina?

Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...