Skocz do zawartości

PS4 PROpremiera, preordery i ogólna szajba:)


shy4

Rekomendowane odpowiedzi

Niestety jeśli ktoś mówi że jest w co grać na nextgeny ten kłamie w żywe oczy, najgorsze jest to że na horyzoncie nic nie widać, jedynie DriveClub ale kiedy to będzie ?

 

Do końca marca ma wyjść Thief, MGS: GZ, inFamous i właśnie DC. Nie wiem co z Watch Dogs, ale chyba też jakoś pierwszy kwartał 2014.

 

Ja mam problem z czasem, bo dochodzą jeszcze gry z PS3, które ostatnio pojawiły się na PSS w niskich cenach (min. Batman AA, Brothers), jeszcze do ogrania Dragons Crow i Bioshock jedynka, w którego grałem na X360, ale za te grosze grzechem było nie kupić i przejdę sobie jeszcze raz najlepszego fps poprzedniej generacji tym razem na PS3.

Edytowane przez YETI
Odnośnik do komentarza

Ja wczoraj byłem w Saturnie w Poznaniu (w Pestce) I tam podszedłem I zapytałem gościa pracującego: "wiem, że głupie pytanie - ale czy macie PS4?" to on na to, że mam rację głupie pytanie :) I że dostawa będzie pod koniec stycznia.

 

Chwilę później przy konsolach widzę gościa z PS4 w łapie - podszedłem I zapytałem czy preorder czy co, a on na to, że "leżała jedna to wziąłem" xD

I jeszcze mnie pytał czy "ta księga eliksirów pójdzie na tym, bo chciał żeby jego dzieciaki się pobawiły :)"

 

szczęście mam cholerne, nie ma co :confused:

Edytowane przez biechu
Odnośnik do komentarza

 

 

Nawet gdyby było 1500PLN nie warto teraz kupować. 5 gier, w tym tylko dwa wątpliwej jakosci eksluziwy. Nie wiem po co ludziom teraz brac, tyle gier na PS3 mają, ale widocznie sprzęt wazniejszy niż soft na niego:(

 

Zgadzam sie z tym aczkolwiek kupilem Fife 14 na PS4 i dla mnie to jest taki skok jakosciowy wzgledem PS3 i PC ze kazda cene warto bylo dac. Nigdy sie tak przy tej serii jeszcze nie bawilem a ta fizyka graczy miazdzy poslady. Poza Resogun i Fifa 14 nie ma za bardzo w co grac. Podobno nawet BF 4 zbugowany az milo?

 

 

Niestety jeśli ktoś mówi że jest w co grać na nextgeny ten kłamie w żywe oczy, najgorsze jest to że na horyzoncie nic nie widać, jedynie DriveClub ale kiedy to będzie ?

 

 

Pewnie, bo nagle wszyscy mają tysiące miesięcznie i kupują na premierę po 7 gier czy więcej. W życiu nie bawiłem się tak dobrze, jak przy nowym NFS, FIFIE, Resogun, czy Killzonie w multi i pojęcia nie mam, czego mógłbym jeszcze oczekiwać. A w kolejce do przejścia jest BF4 i Black Flag. Za chwilę dojdzie nowy Tomb Raider, później Rayman Legends przejdę z laską, w międzyczasie DriveClub, inFamous i czekam na Watch Dogs, a jeszcze się coś znajdzie. Ja cieszę się tym sprzętem każdego dnia - genialna konsola.

Odnośnik do komentarza

Ale ja mówię o tym co jest teraz, a nie o tym co będzie w marcu :) Jasne po I kwartale ruszy lawina gier że kasy pewnie nie starczy ale teraz to zwykła posucha.

To zalezy co kto lubi, jak ktos lubi FPSy to Battlefield mu wystarczy, ktos inny lubi wyscigi to tez calkiem spoko NFS jest, zabijaczem czasu jest tez Resogun, dobrym tytulem jest AC IV, lub ktos moze pograc sobie w najlepsza pilke ze wszystkich platform do grania czyli Fife, mowienie ze nie ma w co grac jest dosc samolubnym podejsciem.

Odnośnik do komentarza

Chcę kupić podstawkę żeby konsola stała pionowo. Jednak w sieci można było znaleźć opinie, że Sony coś zrypało w konstrukcji heatpipe i w pionie konsola szybciej/mocniej się grzeje i wyje.

Pytanie - czy to jest oficjalne info, gdzieś ktoś sprawdził czy to kolejne "urban legends"?

 

Hej, wszystkie moje ps stoją pionowo i PS4 też, nic u mnie nie wyje i się nie przegrzewa. Konsola chodzi cicho. Wszystkie te plotki rozsiewają pewnie niezadowolenie malkontenci. Sam vertical stand powinien kosztować 90 zł Tyle zapłaciłem za swój. Jak gdzieś mają drożej to imo nie warto, zwłaszcza media markt 120 zł i ultima. Tam nie warto. poszukaj w euro.com u nich są dwa jeden za 100 oryginalny a drugi za 70 zł speed link. Poczytaj tam opinie na ich temat. 

 

a0m7.jpg

  • Plusik 1
Odnośnik do komentarza

 

Chcę kupić podstawkę żeby konsola stała pionowo. Jednak w sieci można było znaleźć opinie, że Sony coś zrypało w konstrukcji heatpipe i w pionie konsola szybciej/mocniej się grzeje i wyje.

Pytanie - czy to jest oficjalne info, gdzieś ktoś sprawdził czy to kolejne "urban legends"?

 

Hej, wszystkie moje ps stoją pionowo i PS4 też, nic u mnie nie wyje i się nie przegrzewa. Konsola chodzi cicho. Wszystkie te plotki rozsiewają pewnie niezadowolenie malkontenci. Sam vertical stand powinien kosztować 90 zł Tyle zapłaciłem za swój. Jak gdzieś mają drożej to imo nie warto, zwłaszcza media markt 120 zł i ultima. Tam nie warto. poszukaj w euro.com u nich są dwa jeden za 100 oryginalny a drugi za 70 zł speed link. Poczytaj tam opinie na ich temat. 

 

a0m7.jpg

 

 

Na zdjęciu Sony model ...EX420 tudzież bliźniaczy ? Z tego co kojarzę to model z matrycą 50Hz. Jak Ci się ogrywa PS4 na tym TV ? W sensie doznania wizualne, płynność itd, itp :> ?Pzdr

Odnośnik do komentarza

 

Nawet gdyby było 1500PLN nie warto teraz kupować. 5 gier, w tym tylko dwa wątpliwej jakosci eksluziwy. Nie wiem po co ludziom teraz brac, tyle gier na PS3 mają, ale widocznie sprzęt wazniejszy niż soft na niego:(

 

Zgadzam sie z tym aczkolwiek kupilem Fife 14 na PS4 i dla mnie to jest taki skok jakosciowy wzgledem PS3 i PC ze kazda cene warto bylo dac. Nigdy sie tak przy tej serii jeszcze nie bawilem a ta fizyka graczy miazdzy poslady.

 

 

Nie ma to jak wydac lekko poprawiona zeszloroczna edycje w pelnej cenie i jeszcze przy okazji przekonwerterowac ja na next geny.... Poza 1080p chyba tylko programisci wiedza co zmienili miedzy wersjami na poprzednia, a nowa generacja.

Odnośnik do komentarza

Ja wczoraj byłem w Saturnie w Poznaniu (w Pestce) I tam podszedłem I zapytałem gościa pracującego: "wiem, że głupie pytanie - ale czy macie PS4?" to on na to, że mam rację głupie pytanie :) I że dostawa będzie pod koniec stycznia.

 

Chwilę później przy konsolach widzę gościa z PS4 w łapie - podszedłem I zapytałem czy preorder czy co, a on na to, że "leżała jedna to wziąłem" xD

I jeszcze mnie pytał czy "ta księga eliksirów pójdzie na tym, bo chciał żeby jego dzieciaki się pobawiły :)"

 

szczęście mam cholerne, nie ma co :confused:

Hehe, ja w zeszłym tygodniu w Środe byłem w Saturnie w Pestce i też pytałem się o konsole, więc facet mi mówi że będą mieli dostawe ( więc ja cały podjarany ) pytam się czy można zarezerowować jedną sztuke, na to on że nie bo nie wie ile będzie tych PS4 i żebym przyszedł w piatek rano, no to mówie ok będe - a jakie zestawy? Za 2800 z 3ma grami ( emocje opadły ), więc zrezygnowany wyszedłem ze sklepu. W piatęk przed zajęciami natchneło mnie żeby pojechać i sprawdzić, podchodze do tego samego faceta i pytam się co z PS4 on mówi że dostawa będzie i widzi że mi zależy to mi zaklepie jedną sztuke i sie pyta czy z BF'em ( tak jak mu mówiłem wczesniej ), no to wiadomo że tak - ile ? 2100, omg nie na mój budżet więc sama konsola - 1850 ! Spytał sie o nr telefonu, nazwisko i powiedział że będzie dzwonić, więc uradowany na zajęcia. Powrót do domu, godz 16 - głucho, żadnego odzewu nic! Więc biore sprawe w swoje ręce i jade do Saturna, że mam blisko jestem w 10 minut, ide pytam o konsole na moje nazwisko ( koleś patrzy jak na nienormalnego "PS4? - posrało go" ), idzie sprawdzić, przychodzi i znów idzie, aż wkońcu przychodzi z konsola w rekach i bananem na ryju + mój banan na ryju :D No i tak stałem się posiadaczem Ps4 ;d

  • Plusik 1
Odnośnik do komentarza

 

Ja wczoraj byłem w Saturnie w Poznaniu (w Pestce) I tam podszedłem I zapytałem gościa pracującego: "wiem, że głupie pytanie - ale czy macie PS4?" to on na to, że mam rację głupie pytanie :) I że dostawa będzie pod koniec stycznia.

 

Chwilę później przy konsolach widzę gościa z PS4 w łapie - podszedłem I zapytałem czy preorder czy co, a on na to, że "leżała jedna to wziąłem" xD

I jeszcze mnie pytał czy "ta księga eliksirów pójdzie na tym, bo chciał żeby jego dzieciaki się pobawiły :)"

 

szczęście mam cholerne, nie ma co :confused:

Hehe, ja w zeszłym tygodniu w Środe byłem w Saturnie w Pestce i też pytałem się o konsole, więc facet mi mówi że będą mieli dostawe ( więc ja cały podjarany ) pytam się czy można zarezerowować jedną sztuke, na to on że nie bo nie wie ile będzie tych PS4 i żebym przyszedł w piatek rano, no to mówie ok będe - a jakie zestawy? Za 2800 z 3ma grami ( emocje opadły ), więc zrezygnowany wyszedłem ze sklepu. W piatęk przed zajęciami natchneło mnie żeby pojechać i sprawdzić, podchodze do tego samego faceta i pytam się co z PS4 on mówi że dostawa będzie i widzi że mi zależy to mi zaklepie jedną sztuke i sie pyta czy z BF'em ( tak jak mu mówiłem wczesniej ), no to wiadomo że tak - ile ? 2100, omg nie na mój budżet więc sama konsola - 1850 ! Spytał sie o nr telefonu, nazwisko i powiedział że będzie dzwonić, więc uradowany na zajęcia. Powrót do domu, godz 16 - głucho, żadnego odzewu nic! Więc biore sprawe w swoje ręce i jade do Saturna, że mam blisko jestem w 10 minut, ide pytam o konsole na moje nazwisko ( koleś patrzy jak na nienormalnego "PS4? - posrało go" ), idzie sprawdzić, przychodzi i znów idzie, aż wkońcu przychodzi z konsola w rekach i bananem na ryju + mój banan na ryju :D No i tak stałem się posiadaczem Ps4 ;d

 

 

kto zagra sprzedawcę w ekranizacji tej wzruszającej historii? :P tak serio to gratuluję.

 

 

A Ty ussr nie trzymaj tych konsol w takim zamkniętym miejscu bo się prędko uduszą.

Odnośnik do komentarza

Miałem od nowości to samo. Konsola kupiona 12 grudnia, a do sklepu na gwarancji oddałem ją 13, jakoś po godzinie 16:00. Niestety uszkodzone było wyjście HDMI i konsola nie wyświetlała obrazu. Nie pocieszę Cię, ponieważ na procedurę wymiany czekałem aż miesiąc (bez czterech dni). Wiem, że były święta i nowy rok, dlatego może teraz potrwa to krócej (tym bardziej, że będzie dostawa nowych konsol), ale dzwoniłem do nich kilka razy i pytałem o wszystko, to mają prawdziwy zapieprz tam (naprawiają nie tylko konsole, ale też laptopy, TV, aparaty, telefony). Dostalem nową sztukę i wszystko śmiga.

Edytowane przez Maciomaniak
Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...