Skocz do zawartości

PS4 PROpremiera, preordery i ogólna szajba:)


shy4

Rekomendowane odpowiedzi

 

 

Ja wczoraj byłem w Saturnie w Poznaniu (w Pestce) I tam podszedłem I zapytałem gościa pracującego: "wiem, że głupie pytanie - ale czy macie PS4?" to on na to, że mam rację głupie pytanie :) I że dostawa będzie pod koniec stycznia.

 

Chwilę później przy konsolach widzę gościa z PS4 w łapie - podszedłem I zapytałem czy preorder czy co, a on na to, że "leżała jedna to wziąłem" xD

I jeszcze mnie pytał czy "ta księga eliksirów pójdzie na tym, bo chciał żeby jego dzieciaki się pobawiły :)"

 

szczęście mam cholerne, nie ma co :confused:

Hehe, ja w zeszłym tygodniu w Środe byłem w Saturnie w Pestce i też pytałem się o konsole, więc facet mi mówi że będą mieli dostawe ( więc ja cały podjarany ) pytam się czy można zarezerowować jedną sztuke, na to on że nie bo nie wie ile będzie tych PS4 i żebym przyszedł w piatek rano, no to mówie ok będe - a jakie zestawy? Za 2800 z 3ma grami ( emocje opadły ), więc zrezygnowany wyszedłem ze sklepu. W piatęk przed zajęciami natchneło mnie żeby pojechać i sprawdzić, podchodze do tego samego faceta i pytam się co z PS4 on mówi że dostawa będzie i widzi że mi zależy to mi zaklepie jedną sztuke i sie pyta czy z BF'em ( tak jak mu mówiłem wczesniej ), no to wiadomo że tak - ile ? 2100, omg nie na mój budżet więc sama konsola - 1850 ! Spytał sie o nr telefonu, nazwisko i powiedział że będzie dzwonić, więc uradowany na zajęcia. Powrót do domu, godz 16 - głucho, żadnego odzewu nic! Więc biore sprawe w swoje ręce i jade do Saturna, że mam blisko jestem w 10 minut, ide pytam o konsole na moje nazwisko ( koleś patrzy jak na nienormalnego "PS4? - posrało go" ), idzie sprawdzić, przychodzi i znów idzie, aż wkońcu przychodzi z konsola w rekach i bananem na ryju + mój banan na ryju :D No i tak stałem się posiadaczem Ps4 ;d

 

 

kto zagra sprzedawcę w ekranizacji tej wzruszającej historii? :P tak serio to gratuluję.

 

 

A Ty ussr nie trzymaj tych konsol w takim zamkniętym miejscu bo się prędko uduszą.

 

 

Hehe, no jak sie jest prawdziwym graczem to każdy zakup nowego sprzetu przynosi ze sobą ogromne emocje :) Ale dzieki, teraz nową kolekcje czas zacząć :)

Odnośnik do komentarza

 

 

 

A Ty ussr nie trzymaj tych konsol w takim zamkniętym miejscu bo się prędko uduszą.

 

 

Ehhh wy krejzole, cieszy  :wub:  mnie fakt że dbacie o mój sprzęt. Ale nie ma obaw, wbrew temu co widać na zdjęciach cyrkulacja powietrza jest bardzo dobra bo to głęboka półka jest. Cicha praca jest najlepszym tego dowodem, a ps3 nigdy mi się tam nie zawiesiła nawet raz. 

Odnośnik do komentarza

Tak samo w Fallout 3, im dalej w gre im większy level tym gra wiesza się częściej. Dobrze ze na PC nie uświadczyłem takich męczarni.

 

Dziś widziałem w euro.com w sklepie dostępne ps4 na półce ale już nie pytałem po ile golasy a ile zestawy, swoją konsole mecze już od 29.11 :) więc miło będę wspominał szajbę w wersji 1.0 

Edytowane przez ussr
Odnośnik do komentarza

Spoglądam na te info i widzę ze miałem wielkie szczęście po sprincie w czeladzkim media łapiąc jedną z ostatnich konsol po 1799zł. Dzisiaj po odpaleniu easterr egga z wybuchajacym tankowcem w bf4 na jednej z map naprawdę poczułem że było warto się tak upodlić tym biegiem. Co do ceny konsol to smutna strona kapitalizmu.... Jeśli ktoś jest fanem bf4 już po poprawkach te 200zł różnicy nie są tak złe. Pamietam jak ps2 sprowadzałem z San marino z jednego ze sklepów prawie za 2700zl, a pózniej cena ps3 ..... Czy warto? Jeśli cię stać to tak..... Dobre rzeczy kosztują....niestety obniżkę przewiduje dopiero na następne święta.

Odnośnik do komentarza

"...znacznie gorszy niż w poprzednikach"? Tzn. że w PS2/PS3 użyto jakiegoś super sortu tworzywa sztucznego etc.? Bez przesady, opakowanie zewnętrzne ma jedynie nie (pipi)4ć po oczach, najważniejsze jest w środku (mam tu na myśli komponenty i chłodzenie). Jedyne co to mogli darować sobie to świecącą część obudowy, w sensie że mogłoby to być matowe jak PS3 Slim.

Odnośnik do komentarza

W Rtv Euro Agd już są dostępne od ręki tudzież zamówienie na kolejny dzień, cena niestety dalej mocno odbiega od przyzwoitej...

Golas 1999 zł, zestaw z Killzone SF 2229 zł.

 

Nie pamiętam ile kosztował na premierę zestaw z dwoma grami, ale chyba coś koło 2200/2300 zł, więc tak czy owak nadal się jest w dupę ~ 250-300 zł.

(pipi) by to wzięła, jak już się człowiek zdecydował to takie ceny wywindowali. 

 

-KOMARZYSKO - jest jakiś nakaz ażeby kupować tylko na premierę ? Niedozwolone jest poczekać i sprawdzić jak się sprawuje sprzęt w warunkach domowych u królików doświadczalnych (czyt. preordery)? 

Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...